APEL - Zbiórka dla hajnowianina - Rahima

Dodane przez e.rynkowska - pt., 05/11/2021 - 09:14

Rahim, chłopiec z Hajnówki, mający obecnie 6 lat, od 10 miesiąca życia cierpi na jadłowstręt. Chorobę, która przez specjalistów nazywana jest "cichym mordercą". Jego rodzice, mimo dramatycznej sytuacji, nie poddają się, lecz liczne podjęte przez nich próby leczenia nie dały żadnego rezultatu. Aktualnie z konieczności chłopiec jest żywiony dojelitowo, to obecnie jedyna jego szansa na odzyskanie sił, które odebrała mu choroba. Sytuację dodatkowo komplikuje spektrum autyzmu, na które cierpi Rahim.
Zbieramy pieniążki na dalszą walkę o zdrowie Rahima.

LICYTACJE:

Kochani ! Jest grupa wiec i jest regulamin. Chcemy żeby każdy się tu odnalazł i wiedział co i jak działa. Jak wiadomo grupa powstała po to, by pomóc Rahimowi. Na grupie regularnie będziemy udostępniać informacje na temat zdrowia Rahima i przebiegu zbiórki, ale także będziemy wystawiać licytacje, które pomogą nam w zbiórce.
  • Każda licytacja będzie trwała 3 dni i kończyła się o godz. 21 niezależnie od początkowej godziny licytacji.
  • Licytacje podbijamy o pełne 5 zł.
  • W opisie prosimy o podanie sposobu odbioru danej rzeczy.
  • Osoba która wygra,opłaca licytacje w ciągu 2 dni i wstawia w komentarzu potwierdzenie wpłaty z linkiem.
Licytacje może wstawiać każdy kto ma jakikolwiek pomysł To tyle od Nas ! Niech was niesie dobre serce i fantazja  Do dzieła.

Dokonanie wpłaty: