Mycie pojemników na odpady zmieszane w zabudowie jednorodzinnej - 6-31 lipca

Informujemy, że w dniach 6-31 lipca w zabudowie jednorodzinnej w Hajnówce, wykonywane będzie mycie pojemników przeznaczonych do gromadzenia odpadów zmieszanych.

 

Pojemniki będę myte przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. zo.o. w Hajnówce, na miejscu przy posesji, po opróżnieniu z odpadów.

Czyszczeniu poddane będą pojemniki plastikowe, przystosowane do specjalistycznego pojazdu myjącego.

Mycie nie obejmuje pojemników metalowych oraz innych pojemników niestandardowych, nie posiadających specjalnych zaczepów.

 

HARMONOGRAM MYCIA POJEMNIKÓW ZABUDOWA ZAMIESZKAŁA JEDNORODZINNA

 

Rejon 1

Nazwa ulic

Data: 6 lipiec 2020r.

Jaskółcza, Jutrzenki, Kołowa, Kukułki, Letnia, Odległa, Podlasie, Pogodna, Sikorki, Skowronka, Słomiana, Słowicza, Sokola, Spadowa, Spiralna, Studzienna, Tęczowa.

Rejon 1

Nazwa ulic

Data: 20 lipiec 2020r.

Bażantowa, Bociania, Czajki, Gęsia, Gołębia, Kacza, Krucza, Lipowa (od nr.129 do szpitala), Łabędzia, Pawia, Wilgi, Wiosenna, Żabia.

 

Rejon 2

Nazwa ulic

Data: 7 lipiec 2020r.

Bednarska, Brzozowa, Ciesielska, Jarzębinowa, Jastrzębia, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa (od 3Maja do nr.128), 11 Listopada, Leszczynowa, Orzechowa, Sowia, Stolarska, Ślusarska, Topolowa, Żurawia.

Rejon

Nazwa ulic

Data: 21 lipiec 2020r.

Grabowa, Grunwaldzka, Górna, Rzeczna, ul. Batorego 26.

 

 

Rejon 3

Nazwa ulic

Data: 15 lipiec 2020 r.

Stanisława Lema, Białowieska, Konopnickiej, Ks. Ściegiennego, Małomiejska, Nałkowskiej, Orzeszkowej, Parkowa, Ponieckiej, Skłodowskiej, Torowa.

Rejon 3

Nazwa ulic

Data: 29 lipiec 2020r.

Armii Krajowej, Celna, Handlowa, Kolejki Leśne, Kołłątaja, Kraszewskiego, Ks.Ściegiennego, Małomiejska, Partyzancka, Prusa, Rakowieckiego, Reja, Sienkiewicza, Zielona, Żeromskiego.

 

 

Rejon 4

Nazwa ulic

Data: 16 lipiec 2020 r.

Boh. Warszawy, Boh. Westerplatte, Ciasna, Duboisa, Kołodzieja, Kościuszki, Łąkowa, Ptaszyńskiego, Skośna, Werpachowskiego, Wiejska, Wojska Polskiego.

Rejon 4

Nazwa ulic

Data: 30 lipiec 2020r.

Kolejowa, Krzywa, Mała, Mazurska, Mazury, Nowowarszawska, Skarpowa, Warszawska (nieruchomości do ronda).

 

 

Rejon 5

Nazwa ulic

Data: 17 lipiec 2020 r.

Bartników, Leśna, Magnoliowa, Makowa, Miodowa, Pyłkowa, Propolisowa, Pszczela, Słodka, Spiżowa, Sosnowa, Storczykowa, Woskowa, Wrzosowa.

Rejon 5

Nazwa ulic

Data: 31 lipiec 2020r.

Botaniczna, Cisowa, Cyprysowa, Czeska, Gruntowa, Iglasta, Jodłowa, Magazynowa, Modrzewiowa, Oceaniczna, Ogrodowa, Świerkowa.

 

 

Rejon 6

Nazwa ulic

Data: 13 lipiec 2020 r.

Aksamitna, Bagienna, Bielska, Malinowa, Niecała, Polna, Poziomkowa, Targowa, Truskawkowa, Wąska, Żwirowa.

Rejon 6

Nazwa ulic

Data: 27 lipiec 2020r.

Bajeczna, Graniczna, Granitowa, Kamienna, Marmurowa, Metalowa, Miedziana, Nowa, Prosta, Stalowa, Złota.

 

 

Rejon 7

Nazwa ulic

Data: 14 lipiec 2020 r.

Dolna, Elektryczna, Poddolna, Południowa, Pszeniczna, Słonecznikowa, Urodzajna, Wiatrakowa, Żytnia.

Rejon 7

Nazwa ulic

Data: 28 lipiec 2020r.

Długa, Kłosowa, Krótka, Kwiatowa, Okopowa, Owocowa, Sadowa, Siewna, Warzywna, Zbożowa.

 

 

Rejon 8

Nazwa ulic

Data: 8 lipiec 2020 r.

Białostocka, Jelenia, Krańcowa, Szmaragdowa, Platynowa, Podmiejska, Poprzeczna, Bursztynowa, Różana, Tulipanowa, Wiewiórcza, Wilcza, Wróblewskiego, Zajęcza.

Rejon 8

Nazwa ulic

Data: 22 lipiec 2020r.

Daniela, Fabryczna, Agatowa, Brylantowa, Kryształowa, Diamentowa, Miłkowskiego, Łosia, Niedźwiedzia, Rysia, Sarnia, Strzelecka.

 

 

Rejon 9

Nazwa ulic

Data: 23 lipiec 2020 r.

3 Maja, Batorego, Boczna, Chopina, Dworcowa, Dziewiatowskiego, Fabryka Chemiczna, Filipczuka, Władysława Jagiełły, Kosidłów, Moniuszki, Mostowa, Nadbrzeżna, Ogińskiego, Piaski, Sportowa, Szymanowskiego, Tamary Sołoniewicz, Wieniawskiego, Wierobieja, Zaułek Targowy.

 

 

Rejon 10

Nazwa ulic

Data: 24 lipiec 2020 r.

Akacjowa, Bliska, Cicha, Daleka, Dębowa, Działowa, Gajowa, Klimek, Księżycowa, Kochanowskiego, Konwaliowa, Lawendowa, Mickiewicza, Miła, Międzytory, Myśliwska, Łagodna, Obwodowa, Piłsudskiego, Poranek, Poryjewo, Poryjewo kolonia, Słoneczna, Słowackiego, Spokojna, Stara Judzianka, Szosa Kleszczelowska, Tuwima, Warszawska (domy od ronda w kierunku Kleszczel), Wesoła, Wydmuchowo, Zwierzyniecka.

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

        Deklaracja dostępności

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.