Rusza „Zimowe utrzymanie dróg, ulic i chodników gminnych na terenie miasta Hajnówka” w sezonie zimowym 2019/2020

Zimowe utrzymanie dróg na obszarze miasta Hajnówka, na poszczególnych kategoriach dróg prowadzą:

DROGI WOJEWÓDZKIE na terenie miasta: Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich,

Dyżur:

Rejon Dróg Wojewódzkich Siemiatycze- 85 655 26 23

Ulice wojewódzkie: Białostocka, Sportowa, Bielska, 3 Maja, Marsz. J. Piłsudskiego, Warszawska (od ronda Strażników Leśnych do granicy miasta w kierunku Kleszczel)

DROGI POWIATOWE na terenie miasta: Zarząd Dróg Powiatowych w Hajnówce, ul. Bielska 41

Dyżur: 85 683 20 01 lub 606 611 823 lub 604 618 584

Ulice powiatowe: St. Batorego, Lipowa, 11 Listopada, Ks. A. Dziewiatowskiego, Targowa, Prosta, Poddolna, Dolna, Górna (od ul. Bielskiej do skrzyżowania z ul. Wrzosową), Wrzosowa (od ul. Warszawskiej do skrzyżowania z ul. Górną), Warszawska (od ronda im. bł Jana Pawła II do ul. Marsz J. Piłsudskiego).

DROGI MIEJSKIE

Za prowadzenie akcji zimowej na drogach miejskich odpowiedzialny Urząd Miasta Hajnówka, Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, tel. 85 682 20 14.

Na podstawie przetargu nieograniczonego Zimowe Utrzymanie dróg miejskich na terenie miasta prowadzi Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Spółka z o.o. ul. Łowcza 4, 17-200 Hajnówka

Dyżur:

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych- 519 329 325

Ulice miejskie: I standard: Armii Krajowej, Białostocka (dojazd do Pronaru), Białowieska, Boczna, Brzozowa, Celna (od ul. 3 maja do lasu), Chopina Fryderyka, Długa, Dowgirda Adama, Dojazd do szpitala przy ul. 11 Listopada, Dworcowa, Działowa, Elektryczna, Fabryka Chemiczna (od ul. Białostockiej do budynku nr 6), Filipczuka Jana, Jagiełły Władysława, Konopnickiej Marii, Kosidłów, Kolejowa, Kupały Janki, Kołodzieja Wincentego, Kołasa Jakuba, Leśna, Łowcza, Mała, Mazurska, Mazury/Krzywa, Miłkowskiego Stanisława, Nadbrzeżna, Nowowarszawska, Odległa, Ogińskiego Michała, Ogrodowa, Orzeszkowej Elizy, Parkowa, Przytorowa, Rzeczna, Rakowieckiego Tadeusza, Sołoniewicz Tamary, Sosnowa, Ściegiennego Piotra, Warszawska (dojazd do Prokuratury Rejonowej), Wieniawskiego Henryka, Wierobieja Ignacego, Wróblewskiego Walerego, Zielona, Zina Aleksego, Żabia Górka.

Ulice miejskie: II standard: Akacjowa, Aksamitna, Agatowa, Bagienna, Bajeczna, Bartników, Bażantowa, Bednarska, Bielska do nr 10a, b, c, d, Bliska, Bociania, Bohaterów Warszawy, Bohaterów Westerplatte, Botaniczna, Brylantowa, Bursztynowa, Celna osiedle, Ciasna, Cicha, Ciesielska, Cisowa, Cyprysowa, Czajki, Czeska, Daleka, Daniela, Dębowa, Diamentowa, Dojazd do Centrum Przedsiębiorczości i Firmy Żubr od ul. Górnej, Duboisa Stanisława, Fabryczna, Fabryka Chemiczna (osiedle), Gajowa, Gęsia, Gołębia, Górna (od ul. Wrzosowej do końca zabudowań), Grabowa, Graniczna, Granitowa, Gruntowa, Grunwaldzka, Handlowa, Iglasta, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaśminowa, Jaworowa, Jelenia, Jesionowa, Jodłowa, Judzianka Stara, Jutrzenki, Kacza, Kamienna, Kasztanowa, Klimek, Klonowa, Kłosowa, Krucza, Kochanowskiego Jana, Kolejki Leśne, Kołłątaja Huga, Kołowa, Konwaliowa, Kościuszki Tadeusza, Krańcowa, Kraszewskiego Józefa, Krótka, Kryształowa, Księżycowa, Kukułki, Kwiatowa, Lawendowa, Lema Stanisława, Leszczynowa, Letnia, Łabędzia, Łagodna, Łąkowa, Łosia, Magazynowa, Magnoliowa, Makowa, Malinowa, Małomiejska, Marmurowa, Metalowa, Mickiewicza Adama, Miedziana, Międzytory, Miła, Miodowa, Modrzewiowa, Moniuszki Stanisława, Mostowa, Myśliwska, Nałkowskiej Zofii, Nektarowa, Niecała, Niedźwiedzia, Nowa, Obwodowa, Oceaniczna, Okopowa, Orzechowa, Owocowa, Partyzancka, Pawia, Piaski, Platynowa, Podlasie, Podmiejska, Pogodna, Polna, Południowa, Ponieckiej Pelagii, Poprzeczna, Poranek, Poryjewo (dojazd do składowiska), Poryjewo Kolonia, Poryjewo do posesji 2, Poziomkowa, Propolisowa, Prusa Bolesława, Pszczela, Pszeniczna, Ptaszyńskiego Tadeusza, Pyłkowa, Różana, Rumiankowa, Rysia, Sadowa, Sarnia, Sienkiewicza Henryka, Siewna, Sikorki, Skarpowa, Skłodowskiej Curie Marii, Skośna Skowronka, Słodka, Słomiana, Słoneczna, Słonecznikowa, Słowackiego Juliusza, Słowicza, Sokola, Sowia, Spadowa, Spiralna, Spiżowa, Spokojna, Stalowa, Staszica Stanisława, Stolarska, Storczykowa, Strzelecka, Studzienna, Szmaragdowa, Szymanowskiego Karola, Ślusarska, Świerkowa, Targowa (od ul. Górnej do ul. Bielskiej), Tęczowa, Topolowa, Torowa, Tulipanowa, Tuwima Juliusza, Truskawkowa, Urodzajna, Warszawska I, Warzywna, Wąska, Werpachowskiego Jana, Wesoła, Wiatrakowa, Wiejska, Wiewiórcza, Wilcza, Wilgi, Wiosenna, Wojska Polskiego, Woskowa, Wrzosowa (od ul. Górnej do końca zabudowań), Wydmuchowo, Zajęcza, Zaułek Targowy, Zbożowa, Złota, Zwierzyniecka, Żabia, Żeromskiego Stefana, Żurawia, Żytnia, Żwirowa.

Za odśnieżanie ulicy Mikołaja Reja odpowiada wykonawca robót firma:

Infra Instal Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 226

17-100 Bielsk Podlaski

tel./fax (085)7300790

e-mail: biuro@infrainstal.pl

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.