18.08.16 glosowanie

Twój głos może spełnić marzenia dzieci!

 

O akcji

Głos na Marzenie to konkurs, który spełnia marzenia dzieci z domów dziecka i rozwija ich pasje. Dzieciaki wspólnie spędzały czas i robiły wszystko, co sprawia im radość – grały w piłkę, śpiewały, tańczyły, wystawiały sztuki teatralne, malowały itd. Potem pokazały efekty swoich aktywności – robiły zdjęcia i filmy, malowały, tworzyły wyklejanki. Ich kreatywność była nieograniczona!

Teraz czas na Ciebie! Od Ciebie zależy, czy ich marzenia się spełnią. A potrzeba naprawdę niewiele. Wystarczy Twój głos. Wybierz pracę, która najbardziej Ci się spodoba i głosuj. Najlepiej codziennie! Powiedz o konkursie swoim znajomym, a oni niech powiedzą swoim. Im nas więcej, tym możemy uczynić świat dzieci bardziej kolorowym.

Akcja Głos na Marzenie jest skierowana do podopiecznych Domów Dziecka, Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych i Rodzin Zastępczych działających na terenie kraju. Ale Głos na Marzenie, to przede wszystkim wielka przygoda, której mogą dać się ponieść dzieci wspierane przez Ambasadorów akcji.

W pierwszym etapie 30 najlepszych prac zostanie wyłonionych w ramach internetowego głosowania, natomiast trzy najlepsze prace wybierze komisja konkursowa, w której znajdą się między innymi Ambasadorzy akcji. Nagrodę główną otrzyma trójka zwycięzców, a będzie nią zaaranżowanie pomieszczenia w każdej z nagrodzonych placówek.

Na Twój “Głos na marzenie” czekamy do 19 sierpnia. Zostań częścią czegoś większego! Głosowanie codziennie, bez rejestracji.

GŁOSOWANIE

http://glosnamarzenie.pl/prace/2/