Żubry z Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika na 11 urodzinach Żubra Pompika

02

Dnia 26 września Żuberki z naszego przedszkola zostały zaproszone prze Miejską Bibliotekę Publiczną na obchody 11 urodzin Żubra Pompika – patrona naszej placówki. Uroczystość odbyła się w Hajnowskim Domu Kultury. Gościem honorowym był oczywiście pan Tomasz Samojlik – autor przygód Pompika, Polinki, Porady i Pomruka, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej – pani Maria Skwarczyńska, Burmistrz Miasta Hajnówka – pan Jerzy Sirak , Dyrektor Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika – pani Dorota Ewelina Durzyńska oraz licznie zgromadzona widownia. Wszystkich serdecznie powitały panie prowadzące uroczystość: Agnieszka Kazberuk i Joanna Kisielewicz.

Żuberki wraz ze swoimi nauczycielkami gościnnie wystąpiły na scenie HDK; najpierw odśpiewaliśmy hymn naszego przedszkola, a potem zatańczyliśmy do nastrojowej, jesiennej piosenki Czerwonych Gitar pt.: „Barwy jesieni”. Jesteśmy „Pompikowym” przedszkolem, dlatego też przygotowaliśmy dla pana Tomasza Samojlika własnoręcznie wykonaną niespodziankę od wszystkich dzieci z przedszkola, którą uroczyście wręczyła nasza Pani Dyrektor – Dorota Ewelina Durzyńska. Złożyła ona Pompikowi i Panu Tomkowi piękne urodzinowe życzenia .

Pan Tomek był zaskoczony i może troszkę wzruszony. Zgromadzona publiczność, gromkim okrzykiem pozdrowiła – ukochaną przez wszystkich – Bajankę, która nie mogła wziąć udziału w uroczystości, a która tak bardzo kocha Hajnówkę i Żubra Pompika.

Za rok z pewnością spotkamy się znów na wspólnym świętowaniu. Czekamy teraz na nasze pierwsze przedszkolne „Pompikowe” urodziny.

A. Trusiewicz – Kolinko, H. Pawluczuk, A. Hałaburda


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

        Deklaracja dostępności

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.