Dzień Nauczyciela – z uśmiechem i humorem

09

Tegoroczne Święto Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski zaakcentował w humorystyczny sposób. Naszym zamiarem było zorganizowanie dla pracowników naszej szkoły słodkiej niespodzianki, aby wyrazić w ten sposób sympatię i szacunek.

13 października od rana po szkole wędrowała grupka uczniów z koszyczkiem wypełnionym specjalnie przygotowanymi cukierkami. Każdy smakołyk zawierał wróżbę lub życzenie. Cukierkowe przepowiednie były żartobliwe oraz zabawne i należało potraktować je z przymrużeniem oka. Dzieci odwiedzały nauczycieli oraz pracowników szkoły z prośbą o wylosowanie kolorowego batonika i odczytanie przepowiedni na przyszłość. Podczas otwierania cukierków było sporo zabawy i uśmiechów.

Oprócz słodkiej niespodzianki zorganizowaliśmy także akcję pod tytułem „Zagadkowi Nauczyciele". Był to konkurs, trwający od połowy września aż do Dnia Nauczyciela, który polegał na ułożeniu krótkiej, rymowanej zagadki o wybranym nauczycielu lub osobie pracującej w naszej szkole. Pomysłowe wierszyki zostały zaprezentowane na wystawie na holu, gdzie możne je podziwiać i zagłosować na najoryginalniejszą. W listopadzie ogłosimy, która zagadka okazała się najpopularniejsza i w najciekawszy sposób przedstawiła zalety wybranej postaci. Ponadto dzień, w którym obchodziliśmy Święto Nauczycieli, okrzyknęliśmy Dniem Eleganckiego Stroju. Każdy, kto chciał podkreślić podniosłość Święta Edukacji Narodowej, w tym dniu do szkoły przyszedł w odświętnym, pięknym, pomysłowym ubiorze. W taki oto sposób Samorząd Uczniowski chciał wyrazić podziw i wdzięczność wszystkim nauczycielom oraz pozostałym pracownikom, którzy w szkolnej codzienności otaczają nas troską, opieką i wiedzą. Dziękujemy!

Anna Giermaniuk


Sport

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:

  poniedziałek godz. 8:00-16.00; wtorek-piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna: pn: 8:00-15.30, wt.-pt. 8.00-15.00; przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.