VI PRZEDSZKOLNY BIEG PO ZDROWIE

7

13 czerwca wszystkie grupy z naszego przedszkola: od trzylatków po sześciolatki, wzięły udział w cyklicznej imprezie odbywającej się pod honorowym patronatem Burmistrza Hajnówki – „Przedszkolnym biegu po zdrowie”. Była to już szósta edycja, tak więc wielu przedszkolaków doskonale znało zasady, jakie na niej obowiązują.

Pomimo niepewnej pogody, wszystkie punkty przebiegły zgodnie z planem. Oprócz dzieci z naszego przedszkola, licznie przybyli także ich rodzice oraz zaproszeni goście: Podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej z opiekunami oraz uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego wraz z nauczycielami. Z racji tego, że jest to impreza sportowa organizowana przez Zespół ds. Promocji Zdrowia, działający w przedszkolu, bieg nie miał charakteru rywalizacji, lecz jego celem było propagowanie wśród dzieci zdrowego, aktywnego trybu życia.
      Tak jak co roku, bieg odbył się w Parku Miejskim. Zanim poszczególne grupy stanęły na pasie startu, wykonały profesjonalną rozgrzewkę prowadzoną przez pana Romana Wnuczko. Wszyscy uczestnicy biegu spisali się na medal, dlatego też takie pamiątki otrzymali. Gdy wszyscy zawodnicy spotkali się na mecie, wspólnie zatańczono do znanej przedszkolakom piosenki pt. „Gimnastyka”. Był też czas na uwieńczenie całej imprezy rundą honorową wokół amfiteatru.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym, dzięki którym bieg miał szansę się odbyć: Panu Jerzemu Sirakowi – Burmistrzowi Miasta Hajnówka, Panu Mirosławowi Awksentiuk – Dyrektorowi OSiR – u, Panu Romanowi Wnuczko – nauczycielowi W – F, Panu Bogdanowi Kalickiemu – Dyrektorowi Pogotowia Ratunkowego oraz  Dyrektorkom naszego przedszkola – Pani  Krystynie Kojło i Pani Mirosławie Maciuka, a także wszystkim Rodzicom uczestniczącym w biegu.
 Jednocześnie mamy nadzieję, że w przyszłym roku wspólnie podtrzymamy naszą przedszkolną tradycję.

Przygotował Zespół ds. Promocji Zdrowia: B. Markiewicz, A. Kot, R. Bartoszewicz, D. Jurczuk, I. Zaniewska – Ciep, A. Jurczak, E. Anchimiuk, K. Litwiniec – Burnecka, E. Parfieniuk, M. Kuradczyk.

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.