JUBILEUSZ 40-LECIA PRZEDSZKOLA NR 2 W HAJNÓWCE

przedszkole11

Przedszkole nr 2 w Hajnówce obchodzi w tym roku Jubileusz 40-lecia istnienia. Galę Jubileuszową w Hajnowskim Domu Kultury rozpoczęła Pani dyrektor Iwona Raszkiewicz, która w swoim przemówieniu przywitała przybyłych gości.

Wśród gości, którzy przyjęli zaproszenie, byli Burmistrz Miasta Hajnówka Pan Jerzy Sirak, zastępca dyrektora wydziału edukacji Kuratorium Oświaty w Białymstoku Pani Anna Sidorowicz, Inspektor Oświaty,Kultury i Sportu Pani Jolanta Stefaniuk, Starosta Powiatu Hajnowskiego Pan Mirosław Romaniuk, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hajnówce Pani Alla Gryc, dyrektor Przedszkola Nr 1 Pani Irena Hapunik ,dyrektor Przedszkola Nr 3 Pani Dorota Ewelina Durzyńska , dyrektor  Przedszkola Nr 5 Pani  Krystyna Kojło, dyrektor Niepublicznego Przedszkola „Leśna Kraina” Pani Dagmara Cwityńska, dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 W Hajnówce Pani Mirosława Fiedoruk, dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce Pani Bożena Markiewicz, dyrektor  Zespołu Szkół Nr 2 w Hajnówce Pan  Adam Chudek, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3  w Hajnówce Pani  Halina Pustelnik, dyrektor  Zespołu Szkół w Dubinach Pani Alina Ginszt, dyrektor Hajnowskiego Domu Kultury Pan Rościsław Kuncewicz, dyrektor Parku Wodnego w Hajnówce Pan Mirosław Chilimoniuk, Prezes  PSS Społem w Hajnówce Pani Mieczysława  Bogdanowicz, dyrektor  SOSW w Hajnówce Pani  Lucyna Wawreszuk,  dyrektor  Domu Dziecka w Białowieży Pani Krystyna  Dackiewicz, p. o. Prezesa  UTW Pani Nina Prystupiuk, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Hajnówce Pani Ewelina Bajko, przedstawiciel Nadleśnictwa Browsk Pani Urszula Olejnicka,przedstawiciel Zarządu Nasycalni Podkładów w Czeremsze Pani Nadzieja  Dragun,  Proboszcz  Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce ks. Józef Poskrobko, byli dyrektorzy  naszego przedszkola Pani Nina Bura i Walentyna Kalinowska, emerytowani pracownicy naszej placówki, pracownicy i Rada  Rodziców  naszego przedszkola, rodzice podopiecznych, dzieci uczęszczające do przedszkola oraz absolwenci przedszkola. Podkreślając rangę uroczystości Pani Dyrektor złożyła serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które w 1977roku przyczyniły się do powstania Placówki, dzięki którym mogła i może się ona dalej rozwijać, by stworzyć jak najlepsze warunki rozwoju dzieci. Zaproszeni goście obejrzeli  część artystyczną w wykonaniu dzieci i pracowników przedszkola oraz prezentację  multimedialną  przedstawiającą zmiany, które na przestrzeli 40 lat dokonały się w hajnowskim  przedszkolu. W filmie wykorzystane zostały zdjęcia zgromadzone w kronikach przedszkola w latach 1977 – 2017, które można było obejrzeć holu Domu Kultury. Następnie na scenie zaprezentowały się absolwentki naszego przedszkola Ola Wołczyk i Natalia Pietroczuk oraz gościnnie wystąpili podopieczni Warsztatu Terapii zajęciowej w Hajnówce z przedstawieniem „Rzepka”.
Występ zakończyła piosenka pt. „Nasze przedszkole to jedna rodzina” zaśpiewana  razem przez wszystkich pracowników placówki. Szczególne podziękowania Pani Dyrektor skierowała do sponsorów, którzy wspierali  i  wspierają nasze przedszkole „To wielka dla nas  radość i przywilej mieć takich sprzymierzeńców. Przyjmijcie Państwo podziękowania od całej społeczności przedszkolnej za okazane serce i dobrą wolę i za wspieranie naszego Przedszkola przez te wszystkie lata. To dzięki Państwu  możliwe było zorganizowanie obchodów jubileuszowych w tak uroczystej formie”. Obchody zakończyły się poczęstunkiem,przy kawie i smakołykach w kawiarni Hajnowskiego Domu Kultury.


Dziękujemy naszym nieocenionym sponsorom:
Urzędowi  Miasta Hajnówka
Starostwu  Powiatu Hajnowskiego
Dyrektorowi  Hajnowskiego Domu Kultury Panu Rościsławowi  Kuncewiczowi
Prezesowi  PSS Społem w Hajnówce Pani  Mieczysławie  Bogdanowicz
Prezesowi Spółki PRONAR Panu  Sergiuszowi  Martyniukowi
Prezesowi  Spółki „DOMLUX- MARKET”  Panu  Michałowi  Puc
Panu  Markowi  Wasilukowi
Prezesowi  Zarządu Nasycalni Podkładów w Czeremsze Panu Ryszardowi  Sokołowskiemu
Telewizji  Kablowej w Hajnówce Panu Michałowi  Kirylukowi  
Telewizji Regionalnej  Białystok
Kwiaciarniom w Hajnówce „Agatka”, „Irys” i „Lawenda”

Dyrekcja i pracownicy
Przedszkola nr 2 w Hajnówce

 


Sport

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:

  poniedziałek godz. 8:00-16.00; wtorek-piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna: pn: 8:00-15.30, wt.-pt. 8.00-15.00; przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.