Siódma kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

05ts

Siódma kolejka nie przyniosła żadnych niespodzianek. Prowadzący Team Śledzianów-Ciechanowiec może dopisać sobie dodatkowe punkty bez walki (walkowerem).

Derby Czeremchy to zdecydowane zwycięstwo pierwszej drużyny. Jedyny punkt indywidualny wywalczyła Renata Socha. Hajnówka II przegrała nieznacznie 3: 4 z Hajnówką I i pokonała TL Białowieżę 6: 1. Jedyny punkt zdobył Sławomir Przygodzki. Natomiast „Top spin" Siemiatycze wygrał bardzo ważne spotkanie 5: 2 z Hajnówką I. Z kompletem zwycięstw na pierwszym miejscu znajduje się Team Śledzianów – Ciechanowiec przed Hajnówką I. W klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsce zajmuje Daniel Sawicki (Siemiatycze) przed z taką samą ilością dużych punktów - Rafałem Moczulskim („Top spin" Siemiatycze). W klasyfikacji deblowej na czołowy miejscu jest team z Hajnówki I: Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak przed Team Śledzianów Ciechanowiec: Krzysztof Wszoł i Wojciech Jadczuk.

 

MECZ nr 24 (z szóstej kolejki)

HAJNÓWKA II – HAJNÓWKA I

1) „A” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” LUDWICZAK Janusz 2: 3

2) „B” HAJDUK Marek - „X” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

3) „C” CHARYTONOW Karol - „ Z” MIECZYŃSKI Jerzy 1: 3

4) CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. – MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. 0: 4

5) „A” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” MISZCZUK Zbigniew 3: 0

6) „C” CHARYTONOW Karol - „Y” LUDWICZAK Janusz 3: 2

7) „B” HAJDUK Marek - „Z” MIECZYŃSKI Jerzy 3: 1

Końcowy wynik 4: 3 (16: 12) dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt. (5: 5)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 1 pkt. (4: 4)

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 1 pkt. (3: 3)

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 3)

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt. (4: 5)

  • Hajduk Marek (Hajnówka II) – 1 pkt. (3: 4)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz – 1 pkt. (4: 0)

 

MECZ nr 25

TOP SPIN”SIEMIATYCZE - HAJNÓWKA I

1) „A” MOCZULSKI Rafał - „Y” LUDWICZAK Janusz 3: 2

2) „B” SIEKIERKO Andrzej - „X” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

3) „C” MOCZULSKI Tomasz- „ Z” MIECZYŃSKI Jerzy 3: 0

4) SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. – MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. 0: 4

5) „A” MOCZULSKI Rafał - „X” MISZCZUK Zbigniew 3: 2

6) „C” MOCZULSKI Tomasz - „Y” LUDWICZAK Janusz 3: 2

7) „B” SIEKIERKO Andrzej - „Z” MIECZYŃSKI Jerzy 3: 1

Końcowy wynik 5: 2 (15: 14) dla drużyny „Top spin” Siemiatycze.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Moczulski Tomasz („Top spin”Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 2)

  • Moczulski Rafał („Top spin”Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 4)

  • Siekierko Andrzej („Top spin”Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 4)

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 1 pkt. (5: 3)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz – 1 pkt. (4: 0)

MECZ nr 26

TL BIAŁOWIEŻA - HAJNÓWKA II

1) „A” BORYSIUK Damian - „Y” HAJDUK Marek 0: 3

2) „B” BOGUSZEWSKA Paulina- „X” CHARYTONOW Karol 0: 3

3) „C” PRZYGODZKI Sławomir- „ Z” ORZECHOWSKI Wojciech 0: 3

4) BORYSIUK D./ BOGUSZEWSKA P. – CHARYTONOW K/ ORZECHOWSKI W. 2: 4

5) „A” BORYSIUK Damian - „X” CHARYTONOW Karol 1: 3

6) „C” PRZYGODZKI Sławomir - „Y” HAJDUK Marek 3: 0

7) „B” BOGUSZEWSKA Paulina - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 0: 3

Końcowy wynik 6: 1 (19: 6) dla Hajnówki II.

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 2 pkt. (6: 0)

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2 pkt. (6: 1)

  • Hajduk Marek (Hajnówka II) – 1 pkt. (3: 3)

  • Przygodzki Sławomir (TL Białowieża) – 1 pkt. (3: 3)

Debel: Orzechowski Wojciech./Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 27

CZEREMCHA I – CZEREMCHA II

1) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Y” PACZUSKA Paulina 3: 0

2) „B” STEPANIUK Adam - „X” SOCHA Renata 2: 3

3) „C” ŚLIWIŃSKI Zdzisław - „ Z” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 1

4) LIPIŃSKI J./ STEPANIUK A. – SOCHA R./ PACZUSKA P. 4: 2

5) „A” LIPIŃSKI Janusz - „X” SOCHA Renata 3: 2

6) „C” ŚLIWIŃSKI Zdzisław - „Y” PACZUSKA Paulina 3: 0

7) „B” STEPANIUK Adam - „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

Końcowy wynik 6: 1 (21: 8) dla Czeremchy I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Śliwiński Zdzisław (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 1)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 2)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (5: 3)

  • Socha Renata (Czeremcha II) – 1 pkt. (5: 5)

Debel: Lipiński Janusz/ Stepaniuk Adam – 1 pkt. (4: 2)

MECZ nr 28

DUBINY – TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

Wynik walkowerem 7: 0 ( bez punktów dodatkowych) dla drużyny Team Śledzianów-Ciechanowiec

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

        Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

        Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 2  pkt. (bez punktów dodatkowych)

           Debel: Jadczuk Wojciech/ Wszoł Krzysztof – 1 pkt. (bez punktów dodatkowych)

 

 

 

 

 

 

TABELA DRUŻYNOWA PO SIÓDMEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

6

6

15

31: 11

84: 62

II

HAJNÓWKA I

6

5

13

29: 13

88: 50

III

CZEREMCHA I

6

4

13

31: 11

113: 55

IV

SIEMIATYCZE

6

4

13

31: 11

88: 54

V

TOP SPIN SIEMIATYCZE

6

4

12

29: 13

81: 58

VI

HAJNÓWKA II

5

3

9

21: 21

81: 83

VII

CZEREMCHA II

7

1

5

12: 37

68: 131

VIII

TL BIAŁOWIEŻA

7

1

4

11: 38

23: 102

IX

DUBINY

3

0

0

1: 34

12: 43

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO SIÓDMEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Sawicki Daniel

Siemiatycze

6

11

29: 8

II

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

6

11

28: 10

III

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

6

10

24: 6

IV

Lipiński Janusz

Czeremcha I

6

9

32: 15

V

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

6

9

25: 11

VI

Socha Renata

Czeremcha II

7

9

35: 28

VII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

6

8

28: 15

VIII

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

6

8

22: 16

IX

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

6

8

21: 17

X

Makulski Andrzej

Czeremcha I

5

7

27: 15

XI

Charytonow Karol

Hajnówka II

6

7

26: 19

XII

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

6

7

25: 19

XIII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

5

7

19: 13

XIV

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

6

7

23: 19

XV

Siekierko Andrzej

Top Spin Siemiatycze

6

7

19: 17

XVI

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

6

7

16: 16

XVII

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

5

6

15: 13

XVIII

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

5

6

15: 16

XIX

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

2

4

12: 0

XX

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

7

4

8: 22

XXI

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

7

3

5: 29

XXII

Borysiuk Damian

TL Białowieża

7

3

7: 28

XXIII

Moczulski Robert

Team Śledzianów-Ciech.

4

2

9: 7

XXIV

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

1

2

6: 1

XXV

Hajduk Marek

Hajnówka II

6

2

15: 26

XXVI

Węcko Mirosław

Dubiny

1

1

4: 5

XXVII

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

3

1

6: 9

XXVIII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

- „ -

Leończuk Dawid

TL Białowieża

1

0

0: 3

XXX

Siemiączyk

Dubiny

1

0

2: 6

XXXI

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

1

0

1:6

XXXII

Kojło Marcin

Dubiny

2

0

5: 11

XXXIII

Zinkiewicz Wiesław

Siemiatycze

1

0

0: 6

- „ -

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 6

- „ -

Charkiewicz Mariusz

Dubiny

1

0

0: 6

XXXVI

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

6

0

1: 24

XXXVII

Paczuska Paulina

Czeremcha II

7

0

8: 42

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO SIÓDMEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

6

5

18: 4

II

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

5

4

14: 8

III

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

6

4

13: 13

IV

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

3

3

12: 1

V

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

3

12: 2

VI

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

6

3

15: 19

VII

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

3

2

8: 8

VIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

7

2

17: 22

IX

Sawicki Daniel

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

2

1

6: 5

X

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

5

1

2: 16

XI

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

1

0

3: 4

XII

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

XIII

Moczulski Robert

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

0: 4

-„-

Kojło Marcin

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 4

-„-

Kojło Marcin

Siemiączyk

Dubiny

1

0

0: 4

W ósmej kolejce zagrają:

  • TL Białowieża – Team Śledzianów Ciechanowiec

  • Dubiny – Hajnówka II

  • Hajnówka I – Siemiatycze

  • Top Spin” Siemiatycze – Czeremcha I

 

Pauzuje – Czeremcha II

 

Organizator – Janusz Ludwiczak


Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Hajnówka Biega


Rowerzysta na drodze


Lodowisko


Hajnowskie Morsy


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Klub Karate Tradycyjnego

Parkiet Hajnówka lekkoatletyka

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:

  poniedziałek godz. 8:00-16.00; wtorek-piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna: pn: 8:00-15.30, wt.-pt. 8.00-15.00; przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.