Ósma kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

07

Zadyszka świąteczna dopadła niektóre zespoły w lidze tenisa stołowego. W wyniku tego Team Śledzianów-Ciechanowiec oraz Hajnówka II uzyskały dodatkowe punkty bez walki (walkowerem). W pozostałych meczach górowali zawodnicy z Siemiatycz. „Top spin" Siemiatycze pokonał Czeremchę 4: 3, a Siemiatycze Hajnówkę I 5: 2. Dzięki takim rezultatom „zrobiło się bardzo ciasno" w klasyfikacji drużynowej. Przewagę dwupunktową utrzymuje Team Śledzianów-Ciechanowiec, a trzy następne zespoły mają po pięć zwycięstw: „Top spin" Siemiatycze, Siemiatycze i Hajnówka I. Tuż za nimi z czterema zwycięstwami uplasowała się Czeremcha I i Hajnówka II. W klasyfikacji indywidualnej na prowadzeniu Daniel Sawicki (Siemiatycze) i Rafał Moczulski („Top spin" Siemiatycze) po 13 pkt. przed Wojciechem Jadczukiem (Team Śledzianów-Ciechanowiec) - 12 pkt. W deblu na pierwszym miejscu znajdują się pary z Hajnówki I: Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak oraz Teamu Śledzianów Ciechanowiec: Krzysztof Wszoł i Wojciech Jadczuk.

MECZ nr 29

TL BIAŁOWIEŻA – TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

Wynik walkowerem 7: 0 ( bez punktów dodatkowych) dla drużyny Team Śledzianów-Ciechanowiec

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

        Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

        Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów-Ciechanowiec I) – 2  pkt. (bez punktów dodatkowych)

           Debel: Jadczuk Wojciech/ Wszoł Krzysztof – 1 pkt. (bez punktów dodatkowych)

MECZ nr 30

DUBINY - HAJNÓWKA II

Wynik walkowerem 7: 0 ( bez punktów dodatkowych) dla drużyny z Hajnówki II

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Charytonow Wojciech (Hajnówka II) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

  • Hajduk Marek (Hajnówka II) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

           Debel: Charytonow Karol/ Orzechowski Wojciech – 1 pkt. (bez punktów dodatkowych)

MECZ nr 31

HAJNÓWKA I - SIEMIATYCZE

1) „A” MIECZYŃSKI Jerzy - „Y” SAWICKI Daniel 1: 3

2) „B” MISZCZUK Zbigniew- „X” HRYCIUK Tomasz 0: 3

3) „C” LUDWICZAK Janusz- „ Z” JAGIEŁŁO Przemek 3: 2

4) MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. – HRYCIUK T./ SAWICKI D. 1: 4

5) „A” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” HRYCIUK Tomasz 0: 3

6) „C” LUDWICZAK Janusz - „Y” SAWICKI Daniel 1: 3

7) „B” MISZCZUK Zbigniew - „Z” JAGIEŁŁO Przemek 3: 0

Końcowy wynik 5: 2 (18: 9) dla Siemiatycz.

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Hryciuk Tomasz (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 0)

  • Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 2)

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 1 pkt. (3: 3)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt. (4: 5)

Debel: Hryciuk Tomasz/ Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 32

TOP SPIN” SIEMIATYCZE – CZEREMCHA I

1) „A” SIEKIERKO Andrzej - „Y” STEPANIUK Adam 3: 0

2) „B” MOCZULSKI RAFAŁ - „X” MAKULSKI Andrzej 3: 0

3) „C” MOCZULSKI Tomasz- „ Z” LIPIŃSKI Janusz 2: 3

4) SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. – LIPIŃSKI J,/. MAKULSKI A. 2: 4

5) „A” SIEKIERKO Andrzej - „X” MAKULSKI Andrzej 3: 2

6) „C” MOCZULSKI Tomasz - „Y” STEPANIUK Adam 1: 3

7) „B” MOCZULSKI Rafał - „Z” LIPIŃSKI Janusz 3: 0

Końcowy wynik 4: 3 (17: 12) dla „Top Spin” Siemiatycze.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 0)

  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 2)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (3: 4)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 1 pkt. (3: 5)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej – 1 pkt. (4: 2)

TABELA DRUŻYNOWA PO ÓSMEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

7

7

18

38: 11

84: 62

II

SIEMIATYCZE

7

5

15

36: 13

106: 63

III

TOP SPIN SIEMIATYCZE

7

5

14

33: 16

98: 70

IV

HAJNÓWKA I

7

5

14

31: 18

97: 68

V

CZEREMCHA I

7

4

14

34: 15

125: 72

VI

HAJNÓWKA II

7

4

12

28: 21

81: 83

VII

CZEREMCHA II

7

1

5

12: 37

68: 131

VIII

TL BIAŁOWIEŻA

8

1

4

11: 38

23: 102

IX

DUBINY

4

0

0

1: 34

12: 43

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO ÓSMEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Sawicki Daniel

Siemiatycze

7

13

35: 10

II

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

7

13

34: 10

III

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

7

12

24: 6

IV

Lipiński Janusz

Czeremcha I

7

10

35: 20

V

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

7

10

28: 14

VI

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

7

10

21: 17

VII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

7

9

31: 19

VIII

Socha Renata

Czeremcha II

7

9

35: 28

IX

Charytonow Karol

Hajnówka II

7

9

26: 19

X

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

7

9

25: 19

XI

Siekierko Andrzej

Top Spin Siemiatycze

7

9

25: 19

XII

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

7

9

16: 16

XIII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

7

8

27: 24

XIV

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

7

8

23: 22

XV

Makulski Andrzej

Czeremcha I

6

7

29: 21

XVI

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

6

7

22: 19

XVII

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

3

6

18: 0

XVIII

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

6

6

17: 18

XIX

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

5

6

15: 16

XX

Hajduk Marek

Hajnówka II

7

4

15: 26

XXI

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

7

4

8: 22

XXII

Borysiuk Damian

TL Białowieża

7

3

7: 28

XXIII

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

7

3

5: 29

XXIV

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

1

2

6: 1

XXV

Moczulski Robert

Team Śledzianów-Ciech.

4

2

9: 7

XXVI

Węcko Mirosław

Dubiny

1

1

4: 5

XXVII

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

3

1

6: 9

XXVIII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

- „ -

Leończuk Dawid

TL Białowieża

1

0

0: 3

XXX

Siemiączyk

Dubiny

1

0

2: 6

XXXI

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

1

0

1:6

XXXII

Kojło Marcin

Dubiny

2

0

5: 11

XXXIII

Zinkiewicz Wiesław

Siemiatycze

1

0

0: 6

- „ -

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 6

- „ -

Charkiewicz Mariusz

Dubiny

1

0

0: 6

XXXVI

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

6

0

1: 24

XXXVII

Paczuska Paulina

Czeremcha II

7

0

8: 42

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO ÓSMEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

7

5

19: 8

II

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

6

5

14: 8

III

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

4

4

16: 3

IV

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

7

4

15: 17

V

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

7

4

15: 19

VI

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

3

12: 2

VII

Sawicki Daniel

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

3

2

10: 6

VIII

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

3

2

8: 8

IX

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

7

2

17: 22

X

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

5

1

2: 16

XI

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

1

0

3: 4

XII

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

XIII

Moczulski Robert

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

0: 4

-„-

Kojło Marcin

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 4

-„-

Kojło Marcin

Siemiączyk

Dubiny

1

0

0: 4

 

W dziewiątej kolejce zagrają:

  • Dubiny – Czeremcha II

  • Team Śledzianów Ciechanowiec – Hajnówka I

  • Czeremcha I – Siemiatycze

  • Hajnówka II - „Top Spin” Siemiatycze

Pauzuje – TL Białowieża

Organizator – Janusz Ludwiczak


Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Lodowisko


Rowerzysta na drodze


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

Klub Karate Tradycyjnego


 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                     Kontakt do referatów

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:

  poniedziałek godz. 8:00-16.00; wtorek-piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna: pn: 8:00-15.30, wt.-pt. 8.00-15.00; przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.