Ostatnia kolejka I Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

07t

Ostatnia kolejka pierwszej rundy uwidoczniła, kto jest pretendentem drużynowym do pierwszego miejsca.

Zgodnie z oczekiwaniami najrówniejszym składem dysponuje Team Śledzianów Ciechanowiec, który nie poniósł żadnej porażki i z 2 punktową przewagą, wyprzedza Siemiatycze i „Top spin" Siemiatycze. Indywidualnie na prowadzenie wysunął się Rafał Moczulski („Top spin" Siemiatycze) – 15 pkt. Tuż za nim po 14 punktów mają Daniel Sawicki (Siemiatycze) i Wojciech Jadczuk (Team Śledzianów Ciechanowiec). W grze podwójnej w dalszym ciągu pierwsze miejsce okupuje para Teamu Śledzianów Ciechanowiec( Krzysztof Wszoł, Wojciech Jadczuk) przed parą „Top spina" Siemiatycze(Andrzej Siekierko, Rafał Moczulski) i Hajnówki I (Zbigniew Miszczuk, Janusz Ludwiczak). Bardzo dobrze spisała się jedna z pań naszej ligi tj. Renata Socha (Czeremcha II), która uplasowała się na wysokiej siódmej pozycji w klasyfikacji indywidualnej. Pozostałe panie pomimo niższej zdobyczy punktowej, również stoczyły wiele ciekawych pojedynków. Celem podniesienia atrakcyjności w rundzie drugiej wprowadzam zmianę tj. każdy zawodnik będzie mógł rozegrać trzy spotkania indywidualne. Łącznie na mecz będzie się składało 9 gier indywidualnych i jedna deblowa. Przy takim systemie dopuszczalny jest remis 5: 5. Nowy protokół meczowy, aneks do regulaminu oraz terminarz spotkań rundy rewanżowej, zostanie dostarczony za kilka dni.

 

MECZ nr 33

DUBINY – CZEREMCHA II

Wynik walkowerem 7: 0 ( bez punktów dodatkowych) dla drużyny z Czeremch II

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Socha Renata (Czeremcha II) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

       Paczuska Paulina (Czeremcha II) – 2 pkt. (bez punktów dodatkowych)

        Kowalski Ryszard (Czeremcha II) – 2  pkt. (bez punktów dodatkowych)

           Debel: Socha Renta/ Paczuska Paulina – 1 pkt. (bez punktów dodatkowych)

 

MECZ nr 34

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC - HAJNÓWKA I

1) „A” WSZOŁ Krzysztof - „Y” LUDWICZAK Janusz 3: 0

2) „B” JADCZUK Wojciech - „X” MIECZYŃSKI Jerzy 3: 0

3) „C” MOCZULSKI Robert- „ Z” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

4) WSZOŁ K./ JADCZUK W. – MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. 4: 1

5) „A” WSZOŁ Krzysztof - „X” MIECZYŃSKI Jerzy 3: 1

6) „C” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Y” LUDWICZAK Janusz 3: 0

7) „B” JADCZUK Wojciech - „Z” MISZCZUK Zbigniew 3: 1

Końcowy wynik 6: 1 (19: 6) dla Team Śledzianów - Ciechanowiec.

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jadczuk Wojciech (Śledzianów - Ciechanowiec) – 2 pkt. (6: 1)

  • Wszoł Krzysztof (Śledzianów - Ciechanowiec) – 2 pkt. (6: 1)

  • Kostrzyński Sławomir (Śledzianów - Ciechanowiec) – 1 pkt. (3: 0)

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 1 pkt. (4: 3)

Debel: Wszoł Krzysztof/ Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów - Ciechanowiec) – 1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 35

CZEREMCHA I - SIEMIATYCZE

1) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Y” HRYCIUK Tomasz 0: 3

2) „B” STEPANIUK Adam - „X” SAWICKI Daniel 0: 3

3) „C” ŚLIWIŃSKI Zdzisław- „ Z” MARCINIUK Mariusz 0: 3

4) LIPIŃSKI J./ STEPANIUK A. – HRYCIUK T./ SAWICKI D. 3: 4

5) „A” LIPIŃSKI Janusz - „X” SAWICKI Daniel 3: 2

6) „C” ŚLIWIŃSKI Zdzisław - „Y” HRYCIUK Tomasz 0: 3

7) „B” STEPANIUK Adam - „Z” JAGIEŁŁO Przemek 3: 1

Końcowy wynik 5: 2 (19: 9) dla Siemiatycz.

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Hryciuk Tomasz (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 0)

  • Marciniuk Mariusz (Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 0)

  • Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 1 pkt. (5: 3)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha II) – 1 pkt. (3: 4)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha II) – 1 pkt. (3: 5)

Debel: Sawicki Daniel/ Hryciuk Tomasz (Czeremcha II) – 1 pkt.(4: 3)

MECZ nr 36

HAJNÓWKA II - „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) „A” CHARYTONOW Karol - „Y” SIEKIERKO Andrzej 0: 3

2) „B” HAJDUK Marek - „X” MOCZULSKI Tomasz 1: 3

3) „C” ORZECHOWSKI Wojciech- „ Z” MOCZULSKI Rafał 1: 3

4) CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. – SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. 3: 4

5) „A” CHARYTONOW Karol - „X” MOCZULSKI Tomasz 3: 0

6) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” SIEKIERKO Andrzej 3: 1

7) „B” HAJDUK Marek - „Z” MOCZULSKI Rafał 0: 3

Końcowy wynik 5: 2 (17: 11) dla „Top Spin” Siemiatycze.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 1)

  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 3)

  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 4)

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt. (4: 4)

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt. (3: 3)

Debel: Siekierko Andrzej/ Moczulski Rafał – 1 pkt. (4: 3)

TABELA DRUŻYNOWA PO DZIEWIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

8

8

21

44: 12

103: 68

II

SIEMIATYCZE

8

6

17

38: 18

125: 72

III

TOP SPIN SIEMIATYCZE

8

6

16

38: 18

115: 81

IV

HAJNÓWKA I

8

5

14

32: 24

103: 87

V

CZEREMCHA I

8

4

15

36: 20

134: 91

VI

HAJNÓWKA II

8

4

13

30: 26

92: 100

VII

CZEREMCHA II

8

2

8

19: 37

68: 131

VIII

TL BIAŁOWIEŻA

8

1

4

11: 38

23: 102

IX

DUBINY

4

0

0

1: 34

12: 43

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO DZIEWIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

8

15

40: 11

II

Sawicki Daniel

Siemiatycze

8

14

40: 13

III

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

8

14

30: 7

IV

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

8

12

27: 18

V

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

8

11

32: 17

VI

Lipiński Janusz

Czeremcha I

8

11

38: 25

VII

Socha Renata

Czeremcha II

8

11

35: 28

VIII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

8

10

34: 23

IX

Siekierko Andrzej

Top Spin Siemiatycze

8

10

29: 22

X

Charytonow Karol

Hajnówka II

8

10

29: 22

XI

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

8

10

29: 23

XII

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

8

10

19: 16

XIII

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

4

8

24: 0

XIV

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

7

8

25: 23

XV

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

8

8

27: 30

XVI

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

8

8

24: 28

XVII

Makulski Andrzej

Czeremcha I

6

7

29: 21

XVIII

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

6

7

18: 16

XIX

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

7

6

18: 21

XX

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

7

4

8: 22

XXI

Hajduk Marek

Hajnówka II

8

4

16: 32

XXII

Borysiuk Damian

TL Białowieża

7

3

7: 28

XXIII

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

7

3

5: 29

XXIV

Moczulski Robert

Team Śledzianów-Ciech.

5

2

9: 10

XXV

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

2

2

6: 7

XXVI

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

7

2

1: 24

XXVII

Paczuska Paulina

Czeremcha II

8

2

8: 42

XXVIII

Węcko Mirosław

Dubiny

1

1

4: 5

XXIX

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

3

1

6: 9

XXX

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

- „ -

Leończuk Dawid

TL Białowieża

1

0

0: 3

XXXII

Siemiączyk

Dubiny

1

0

2: 6

XXXIII

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

1

0

1:6

XXXIV

Kojło Marcin

Dubiny

2

0

5: 11

XXXV

Zinkiewicz Wiesław

Siemiatycze

1

0

0: 6

- „ -

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 6

- „ -

Charkiewicz Mariusz

Dubiny

1

0

0: 6

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO DZIEWIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

7

6

18: 9

II

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

8

5

20: 12

III

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

8

5

19: 20

IV

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

4

4

16: 3

V

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

8

4

18: 23

VI

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

3

12: 2

VII

Sawicki Daniel

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

4

3

14: 9

VIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

8

3

17: 22

IX

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

4

2

11: 12

X

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

5

1

2: 16

XI

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

1

0

3: 4

XII

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

XIII

Moczulski Robert

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

0: 4

-„-

Kojło Marcin

Kuczko Wojciech

Dubiny

1

0

0: 4

-„-

Kojło Marcin

Siemiączyk

Dubiny

1

0

0: 4

 

Organizator – Janusz Ludwiczak


Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Hajnówka Biega


Rowerzysta na drodze


Lodowisko


Hajnowskie Morsy


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Klub Karate Tradycyjnego

Parkiet Hajnówka lekkoatletyka

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.