Pierwsza kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

01

Zmiany w Regulaminie, co do zwiększenia z siedmiu do dziesięciu spotkań znacznie uatrakcyjniły rozgrywki. Wprawdzie czas trwania meczu znacznie się wydłużył, ale z drugiej strony umożliwił zawodnikom konfrontację indywidualną ze wszystkimi zgłoszonymi do protokołu. W pierwszej rundzie rewanżowej Czeremcha I pokonała „Top Spin" Siemiatycze 8: 2. Komplet trzech punktów dla drużyny zdobył Janusz Lipiński. Natomiast dwa pozostałe spotkania, to zdecydowane zwycięstwo Siemiatycz nad Białowieżą i Hajnówki I z Czeremchą II. Pomimo zaległej kolejki w dalszym ciągu w klasyfikacji drużynowej na pierwszym miejscu jest Team Śledzianów-Ciechanowiec. Indywidualnie na fotel lidera wrócił Daniel Sawicki (Siemiatycze) i w deblu Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak (Hajnówka I).

MECZ nr 37

HAJNÓWKA II – TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

Mecz przeniesiony na termin późniejszy

MECZ nr 38

CZEREMCHA I – „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1)- „A” LIPIŃSKI Janusz – „X” SIEKIERKO Andrzej 3: 1

2)- „B” MAKULSKI Andrzej – „Y” MOCZULSKI Rafał 1: 3

3)- „C” STEPANIUK Adam - „Z” MOCZULSKI Tomasz 3: 2

 

4)- A” LIPIŃSKI Janusz - „Z” MOCZULSKI Tomasz 3: 1

5)- „B” MAKULSKI Andrzej - „X” SIEKIERKO Andrzej 3: 0

6)- „C” STEPANIUK Adam - „Y” MOCZULSKI Rafał 3: 2

7)- A” LIPIŃSKI Janusz - „Y” MOCZULSKI Rafał 3: 2

 

8)- „B” MAKULSKI Andrzej - „Z” MOCZULSKI Tomasz 3: 0

9)- „C” STEPANIUK Adam - „X” SIEKIERKO Andrzej 1: 3

10)- LIPIŃSKI Janusz Gra SIEKIERKO Andrzej 4: 0

MAKULSKI Andrzej podwójna MOCZULSKI Rafał

 

Końcowy wynik 8 : 2 ( 27 : 14 ) dla drużyny z Czeremchy I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 4)

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2 pkt. (7: 3)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2 pkt. (7: 7)

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (7: 7)

  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 7)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czerecha I) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 39

SIEMIATYCZE - TL BIAŁOWIEŻA

1)- „A” SAWICKI Daniel – „X” BORYSIU Damian 3: 2

2)- „B” MARCINIUK Mariusz – „Y” BOGUSZEWSKA Paulina 3: 0

3)- „C” ZINKIEWICZ Wiesław – „Z” PRZYGODZKI Sławomir 3: 2

 

4)- „A” SAWICKI Daniel – „Z” PRZYGODZKI Sławomir 3: 0

 

5)- „B” MARCINIUK Mariusz - „X” BORYSIUK Damian 3: 0

6)- „C” ZINKIEWICZ Wiesław – „Y” BOGUSZEWSKA Paulina 3: 1

7)- „A” SAWICKI Daniel – „Y” BOGUSZEWSKA Paulina 3: 0

 

8)- „B” MARCINIUK Mariusz - PRZYGODZKI Sławomir 3: 0

9)- „C” ZINKIEWICZ Wiesław – „X” BORYSIUK Damian 3: 1

10)- SAWICKI Daniel Gra BOGUSZEWSKA Paulina 4: 0

MARCINIU Mariusz podwójna BORYSIUK Damian

 

Końcowy wynik 10 : 0 ( 31 : 6 ) dla drużyny z Siemiatycz

 

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Marciniuk Mariusz (Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 0)

  • Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 2)

  • Zinkiewicz Wiesław (Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 4)

Debel: Sawicki Daniel/ Marciniuk Mariusz (Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 40

HAJNÓWKA I – CZEREMCHA II

1)- „A” MIECZYŃSKI Jerzy – „X” SOCHA Renata 3: 2

2)- „B” MISZCZUK Zbigniew - „Y” PACZUSKA Paulina 3: 0

3)- „C” LUDWICZAK Janusz - „Z” ZINIEWICZ Małgorzata 0: 3

 

4)- „A” MIECZYŃSKI Jerzy – „Z” ZINIEWICZ Małgorzata 3: 0

 

5)- „B” MISZCZUK Zbigniew - „X” SOCHA Renata 3: 0

6)-„C” LUDWICZAK Janusz – „Y” PACZUSKA Paulina 3: 1

7)- „A” MIECZYŃSKI Jerzy – „Y” PACZUSKA Paulina 3: 2

 

8)- „B” MISZCZUK Zbigniew - „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

9)-„C” LUDWICZAK Janusz – „X” SOCHA Renata 3: 2

10)- MISZCZUK Zbigniew Gra SOCHA Renata 4: 2

LUDWICZAK Janusz podwójna PACZUSKA Paulina

 

Końcowy wynik 9 : 1 (28: 12) dla drużyny Hajnówka I

PUNKTY INDYWIDUALNE I DEBLOWE:

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 0)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 4)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 6)

  • Ziniewicz Katarzyna (Czeremcha II) – 1 pkt. (3: 3)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz – 1 pkt. (4: 2)

TABELA DRUŻYNOWA PO PIERWSZEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwa drużyny

Rozeg mecze

Ilość zwycięstw

Ilość remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

8

8

0

21

44: 12

103: 68

II

SIEMIATYCZE

9

7

0

21

48: 18

156: 78

III

TOP SPIN SIEMIATYCZE

9

6

0

16

40: 26

129: 108

IV

HAJNÓWKA I

9

6

0

17

41: 25

131: 99

V

CZEREMCHA I

9

5

0

18

44: 22

161: 105

VI

HAJNÓWKA II

8

4

0

13

30: 26

92: 100

VII

CZEREMCHA II

9

2

0

8

19: 47

74: 162

VIII

TL BIAŁOWIEŻA

9

1

0

4

12: 47

35: 130

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO PIERWSZEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Sawicki Daniel

Siemiatycze

9

17

49: 15

II

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

9

16

47: 18

III

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

9

14

41: 17

IV

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

8

14

30: 7

V

Lipiński Janusz

Czeremcha I

9

14

47: 29

VI

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

8

12

27: 18

VII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

9

12

41: 30

VIII

Siekierko Andrzej

Top Spin Siemiatycze

9

11

33: 29

IX

Socha Renata

Czeremcha II

9

11

39: 37

X

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

9

11

33: 32

XI

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

7

10

27: 16

XII

Charytonow Karol

Hajnówka II

8

10

29: 22

XIII

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

8

10

29: 23

XIV

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

8

10

19: 16

XV

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

9

10

33: 36

XVI

Makulski Andrzej

Czeremcha I

7

9

36: 24

XVII

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

4

8

24: 0

XVIII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

8

8

28: 32

XIX

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

7

6

18: 21

XX

Hajduk Marek

Hajnówka II

8

4

16: 32

XXI

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

8

4

10: 31

XXII

Zinkiewicz Wiesław

Siemiatycze

2

3

9: 10

XXIII

Borysiuk Damian

TL Białowieża

8

3

10: 37

XXIV

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

8

3

6: 38

XXV

Moczulski Robert

Team Śledzianów-Ciech.

5

2

9: 10

XXVI

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

2

2

6: 7

XXVII

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

2

9: 12

XXVIII

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

8

2

1: 27

XXIX

Paczuska Paulina

Czeremcha II

9

2

11: 51

XXX

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXXI

Leończuk Dawid

TL Białowieża

1

0

0: 3

XXXII

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

1

0

1:6

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO PIERWSZEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

9

6

24: 14

II

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

7

6

18: 9

III

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

5

5

20: 3

IV

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

9

5

19: 24

V

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

8

4

18: 23

VI

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

3

12: 2

VII

Sawicki Daniel

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

4

3

14: 9

VIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

9

3

19: 26

IX

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

4

2

11: 12

X

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

2

1

7: 4

XI

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

6

1

2: 20

XII

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

XIII

Moczulski Robert

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

0: 4

Organizator – Janusz Ludwiczak


Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Hajnówka Biega


Rowerzysta na drodze


Lodowisko


Hajnowskie Morsy


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Klub Karate Tradycyjnego

Parkiet Hajnówka lekkoatletyka

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.