Trzecia kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

1t

W trzeciej kolejce doszło do małej niespodzianki. Zespół z Czeremchy pokonał u siebie Team Śledzianów-Ciechanowiec 6: 4. Komplet punktów zdobył Andrzej Makulski. Natomiast Hajnówka I wygrała z „Top spinem" Siemiatycze 8: 2. Wszystkie swoje spotkania wygrali: Zbigniew Miszczuk i Jerzy Mieczyński. Kolejne mecze, ale już bardziej zdecydowanie wygrała Hajnówka II z TL Białowieża 9: 1 i Siemiatycze z Czeremchą II 10: 0. Na prowadzeniu w dalszym ciągu utrzymuje się Team Śledzianów-Ciechanowiec, który wyprzedza o jeden punkt Siemiatycze. Na trzecim miejscu z takim samym dorobkiem punktowym są trzy drużyny: Czeremcha I, Hajnówka I i „Top spin" Siemiatycze. W klasyfikacji indywidualnej na fotel lidera wrócił Daniel Sawicki (Siemiatycze). W deblu po 7 zwycięstw mają: Janusz Lipiński/ Andrzej Makulski (Czeremcha I), Zbigniew Miszczuk/ Janusz Ludwiczak (Hajnówka I) i Krzysztof Wszoł/ Wojciech Jadczuk (Team Śledzianów Ciechanowiec).

MECZ nr 45

CZEREMCHA I - TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

1)- „A" LIPIŃSKI Janusz – „X" JADCZUK Wojciech 1: 3

2)- „B" MAKULSKI Andrzej - „Y" WSZOŁ Krzysztof 3: 0

3)- „C" STEPANIUK Adam - „Z" MOCZULSKI Robert 1: 3

4)- „A" LIPIŃSKI Janusz – „Z" KOSTRZYŃSKI Sławomir 3: 0

5)- „B" MAKULSKI Andrzej - „X" JADCZUK Wojciech 3: 2

6)- „C" STEPANIUK Adam – „Y" WSZOŁ Krzysztof 1: 3

7)- „A" LIPIŃSKI Janusz – „Y" WSZOŁ Krzysztof 3: 2

8)- „B" MAKULSKI Andrzej - „Z" KOSTRZYŃSKI Sławomir 3: 1

9)- „C" STEPANIUK Adam – „X" JADCZUK Wojciech 0: 3

10)- LIPIŃSKI Janusz Gra JADCZUK Wojciech 4: 3

MAKULSKI Andrzej podwójna WSZOŁ Krzysztof

Końcowy wynik 6 : 4 (22: 20) dla drużyny z Czeremchy I

PUNKTY INDYWIDUALNE I DEBLOWE:

Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 3)

Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2 pkt. (7: 5)

Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 2 pkt. (8: 4)

Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 1 pkt. (5: 7)

Moczulski Robert (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 1 pkt. (3: 1)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 1 pkt. (4: 3)

MECZ nr 46

HAJNÓWKA II – TL Białowieża

1)- „A" CHARYTONOW Karol – „X" BORYSIU Damian 3: 1

2)- „B" HAJDUK Marek – „Y" BOGUSZEWSKA Paulina 3: 0

3)- „C" ORZECHOWSKI Wojciech - „Z" PRZYGODZKI Sławomir 3: 2

4)- „A" CHARYTONOW Karol - „Z" GRYCIUK Patryk 3: 0

5)- „B" HAJDUK Marek - „X" BORYSIUK Damian 2: 3

6)- „C" ORZECHOWSKI Wojciech - „Y" BOGUSZEWSKA Paulina 3: 0

7)- „A" CHARYTONOW Karol - „Y" BOGUSZEWSKA Paulina 3: 0

8)- „B" HAJDUK Marek - „Z" LEOŃCZUK Dawid 3: 0

9)- „C" HRYCIUK Tomasz - „X" MISZCZUK Zbigniew 3: 0

10)- CHARYTONOW Karol Gra BOGUSZEWSKA Paulina 4: 0

ORZECHOWSKI Wojciech podwójna BORYSIUK Damian

Końcowy wynik 9 : 1 ( 30 : 6 ) dla drużyny z Hajnówki II

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

Charytonow Karol (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 1)

Orzechowski Wojciech (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 2)

Hajduk Marek (Hajnówka I) – 2 pkt. (8: 3)

Borysiuk Damian (TL Białowieża) – 1 pkt. (4: 8)

Debel: Charytononow Karol/ Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 47

HAJNÓWKA I - „TOP SPIN" SIEMIATYCZE

1)- „A" MISZCZUK Zbigniew – „X" MOCZULSKI Rafał 3: 0

2)- „B" LUDWICZAK Janusz – „Y" SIEKIERKO Andrzej 2: 3

3)- „C" MIECZYŃSKI Jerzy – „Z" MOCZULSKI Tomasz 3: 1

4)- „A" MISZCZUK Zbigniew – „Z" MOCZULSKI Tomasz 3: 0

5)- „B" LUDWICZAK Janusz - „X" MOCZULSKI Rafał 3: 2

6)- „C" MIECZYŃSKI Jerzy – „Y" SIEKIERKO Andrzej 3: 0

7)- „A" MISZCZUK Zbigniew– „Y" SIEKIERKO Andrzej 3: 1

8)- „B" LUDWICZAK Janusz – MOCZULSKI Tomasz 0: 3

9)- „C" MIECZYŃSKI Jerzy – „X" MOCZULSKI Rafał 3: 2

10)- MISZCZUK Zbigniew Gra SIEKIERKO Andrzej 4: 1

LUDWICZAK Janusz podwójna MOCZULSKI Rafał

Końcowy wynik 8 : 2 ( 27 : 13 ) dla drużyny z Hajnówki I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

Miszczuk Zbigniew ( Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 1)

Mieczyński Jerzy ( Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 3)

Ludwiczak Janusz ( Hajnówka I) – 1 pkt. (5: 8)

Siekierko Andrzej („Top spin" Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 8)

Moczulski Tomasz („Top spin" Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 6)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 48

SIEMIATYCZE - CZEREMCHA II

1)- „A" HRYCIUK Tomasz – „X" SOCHA Renata 3: 1

2)- „B" SAWICKI Daniel - „Y" PACZUSKA Paulina 3: 0

3)- „C" MARCINIUK Mariusz - „Z" ZINIEWICZ Katarzyna 3: 0

4)- „A" HRYCIUK Tomasz – „Z" ZINIEWICZ Katarzyna 3: 0

5)- „B" SAWICKI Daniel - „X" SOCHA Renata 3: 1

6)- „C" MARCINIUK Mariusz – „Y" PACZUSKA Paulina 3: 0

7)- „A" HRYCIUK Tomasz – „Y" PACZUSKA Paulina 3: 0

8)- „B" SAWICKI Daniel - „Z" ZINIEWICZ Katarzyna 3: 0

9)-„C" MARCINIUK Mariusz – „X" SOCHA Renata 3: 2

10)- SAWICKI Daniel Gra SOCHA Renata 4: 0

HRYCIUK Tomasz podwójna PACZUSKA Paulina

Końcowy wynik 10 : 0 (31: 4) dla drużyny z Siemiatycz

PUNKTY INDYWIDUALNE I DEBLOWE:

Hryciuk Tomasz (Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 1)

Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 1)

Marciniuk Mariusz (Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 2)

Debel: Sawicki Daniel/ Hryciuk Tomasz (Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 0)

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC – HAJNÓWKA II

(zaległe spotkanie z I Kolejki)

1)- „A" MOCZULSKI Robert – „X" CHARYTONOW Karol 3: 0

2)- „B" WSZOŁ Krzysztof – „Y" HAJDUK Marek 3: 0

3)- „C" JADCZUK Wojciech – „Z" ORZECHOWSKI Wojciech 3: 0

4)- „A" KOSTRZYŃSKI Sławomir – „Z" ORZECHOWSKI Wojciech 1: 3

5)- „B" WSZOŁ Krzysztof - „X" CHARYTONOW Karol 3: 2

6)- „C" JADCZUK Wojciech – „Y" HAJDUK Marek 3: 0

7)- „A" KOSTRZYŃSKI Sławomir– „Y" Hajduk Marek 3: 0

8)- „B" WSZOŁ Krzysztof – „Z" ORZECHOWSKI Wojciech 3: 1

9)- „C" JADCZUK Wojciech – „X" CHARYTONOW Karol 0: 3

10)- JADCZUK Wojciech Gra CHARYTONOW Karol 0: 4

WSZOŁ Krzysztof podwójna ORZECHOWSKI Wojciech

Końcowy wynik 7 : 3 ( 22 : 13 )dla drużyny Team Śledzianów Ciechanowiec

 

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 3)

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (6: 3)

  • Moczulski Rober (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt. (3: 0)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt. (4: 3)

  • Charytonow Karol ( Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 6)

  • Orzechowski Wojciech ( Hajnówka II) – 1 pkt. (4: 7)

Debel: Charytonow Karol/ Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt.(4: 0)

 

TABELA DRUŻYNOWA PO TRECIEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwa drużyny

Rozeg mecze

Ilość zwycięstw

Ilość remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

11

10

0

26

63: 22

174: 113

II

SIEMIATYCZE

11

9

0

27

64: 22

208: 96

III

CZEREMCHA I

11

7

0

22

57: 29

210: 140

IV

HAJNÓWKA I

11

7

0

20

53: 33

162: 133

V

TOP SPIN SIEMIATYCZE

11

7

0

19

51: 35

171: 139

VI

HAJNÓWKA II

11

5

0

16

45: 41

150: 155

VII

CZEREMCHA II

11

2

0

8

20: 66

88: 222

VIII

TL BIAŁOWIEŻA

11

1

0

4

14: 65

45: 189

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO TRZECIEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Sawicki Daniel

Siemiatycze

11

22

64: 21

II

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

11

21

53: 16

III

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

11

19

60: 27

IV

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

11

19

56: 21

V

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

11

19

50: 28

VI

Lipiński Janusz

Czeremcha I

11

18

62: 39

VII

Charytonow Karol

Hajnówka II

11

16

49: 33

VIII

Makulski Andrzej

Czeremcha I

9

15

54: 27

IX

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

11

15

47: 40

X

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

11

15

46: 42

XI

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

6

14

42: 1

XII

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

9

13

37: 27

XIII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

11

13

48: 46

XIV

Siekierko Andrzej

Top Spin Siemiatycze

10

12

37: 37

XV

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

11

12

28: 29

XVI

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

11

12

42: 50

XVII

Socha Renata

Czeremcha II

11

12

44: 53

XVIII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

9

9

32: 38

XIX

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

7

6

18: 21

XX

Hajduk Marek

Hajnówka II

11

6

25: 53

XXI

Moczulski Robert

Team Śledzianów-Ciech.

8

5

18: 13

XIII

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

10

5

15: 35

XXIII

Borysiuk Damian

TL Białowieża

10

4

15: 54

XXIV

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

2

3

10:7

XXV

Zinkiewicz Wiesław

Siemiatycze

2

3

9: 10

XXVI

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

10

3

6: 56

XXVII

Kryczka Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

1

2

7: 3

XXVIII

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

2

2

6: 7

XXIX

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

6

2

10: 27

XXX

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

8

2

1: 30

XXXI

Paczuska Paulina

Czeremcha II

11

2

13: 69

XXXII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXXIII

Leończuk Dawid

TL Białowieża

2

0

0: 6

XXXIV

Gryciuk Patryk

TL Białowieża

1

0

0: 3

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO TRZECIEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

7

7

28: 9

II

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

11

7

28: 19

III

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

10

7

25: 19

IV

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

11

6

24: 28

V

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

11

6

29: 27

VI

Sawicki Daniel

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

6

5

22: 9

VII

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

3

12: 2

VIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

11

3

21: 34

IX

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

4

2

11: 12

X

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

2

1

7: 4

XI

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

7

1

2: 24

XII

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

XIII

Boguszewska Paulina

Leończuk Dawid

TL Białowieża

1

0

0: 4

XIV

Moczulski Robert

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

0: 4

 

W czwartej kolejce rundy rewanżowej zagrają:

Team Śledzianów Ciechanowiec – Siemiatycze

Top Spin” Siemiatycze - Czeremcha II

Hajnówka II - Hajnówka I

Czeremcha I – TL Białowieża

Organizator – Janusz Ludwiczak


Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Hajnówka Biega


Rowerzysta na drodze


Lodowisko


Hajnowskie Morsy


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Klub Karate Tradycyjnego

Parkiet Hajnówka lekkoatletyka

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.