Czwarta kolejka II Rundy Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

1t

W czwartej kolejce do najciekawszego spotkania doszło w Siemiatyczach, gdzie gospodarze podejmowali Team Śledzianów Ciechanowiec. Po pierwszych czterech spotkaniach wynik brzmiał 1: 3 wszystko wskazywało, że mecz będzie bardzo zacięty. Jednak kolejne mecze, to same zwycięstwa drużyny z Siemiatycz i wynik końcowy 7: 3. Ponownie najlepszy dorobek punktowy osiągnął Tomasz Hryciuk. Drugi zespół z Siemiatycz (Top spin) zdecydowanie pokonał Czeremchę II 9: 1. Dzięki zdobytym punktom na fotel wicelidera powrócił Rafał Moczulski. Natomiast derby Hajnówki zakończyły się wynikiem 8: 2 dla pierwszej drużyny. Komplet punktów zdobył Jerzy Mieczyński.

MECZ nr 49

SIEMIATYCZE - TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

1)- „A" MARCINIUK Mariusz – „X" JADCZUK Wojciech 0: 3

2)- „B" HRYCIUK Tomasz- „Y" KOSTRZYŃSKI Sławomir 3: 0

3)- „C" SAWICKI Daniel - „Z" WSZOŁ Krzysztof 0: 3

4)- „A" MARCINIUK Mariusz – „Z" WSZOŁ Krzysztof 0: 3

5)- „B" HRYCIUK Tomasz - „X" JADCZUK Wojciech 3: 1

6)- „C" SAWICKI Daniel – „Y" KOSTRZYŃSKI Sławomir 3: 2

7)- „A" MARCINIUK Mariusz – „Y" MOCZULSKI Robert 3: 2

8)- „B" HRYCIUK Tomasz - „Z" WSZOŁ Krzysztof 3: 0

9)- „C" SAWICKI Daniel – „X" JADCZUK Wojciech 3: 0

10)- SAWICKI Daniel Gra KOSTRZYŃSKI Sławomir 4: 2

HRYCIUK Tomasz podwójna WSZOŁ Krzysztof

Końcowy wynik 7: 3 (22: 16) dla drużyny z Siemiatycz

PUNKTY INDYWIDUALNE I DEBLOWE:

Hryciuk Tomasz (Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 1)

Sawicki Daniel (Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 5)

Marciniuk Mariusz (Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 8)

Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 2 pkt. (6: 3)

Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów-Ciechanowiec) – 1 pkt. (4: 6)

Debel: Sawicki Daniel/ Hryciuk Tomasz (Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 2)

MECZ nr 50

„TOP SPIN" SIEMIATYCZE - CZEREMCHA II

1)- „A" SIEKIERKO Andrzej – „X" SOCHA Renata 1: 3

2)- „B" MOCZULSKI Rafał – „Y" PACZUSKA Paulina 3: 0

3)- „C" MOCZULSKI Tomasz - „Z" ZINIEWICZ Katarzyna 3: 2

4)- „A" SIEKIERKO Andrzej - „Z" ZINIEWICZ Katarzyna 3: 0

5)- „B" MOCZULSKI Rafał - „X" SOCHA Renata 3: 2

6)- „C" MOCZULSKI Tomasz - „Y" Paczuska Paulina 3: 2

7)- „A" SIEKIERKO Andrzej - „Y" PACZUSKA Paulina 3: 1

8)- „B" MOCZULSKI Rafał - „Z" ZINIEWICZ Katarzyna 3: 0

9)- „C" KRYSIŃSKI Wojciech - „X" SOCHA Renata 3: 2

10)- MOCZULSKI Rafał Gra SOCHA Renata 4: 2

SIEKIERKO Andrzej podwójna PACZUSKA Paulina

Końcowy wynik 9 : 1 ( 29 : 14 ) dla drużyny „Top spin" Siemiatycze

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

Moczulski Rafał („Top spin" Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 2)

Siekierko Andrzej („Top spin" Siemiatycze) – 2 pkt. (7: 4)

Moczulski Tomasz („Top spin" Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 4)

Krysiński Wojciech („Top spin" Siemiatycze) – 1 pkt. (3: 2)

Socha Renata (Czeremcha II) – 1 pkt. (7: 7)

Debel: Siekierko Andrzej/ Moczulski Rafał („Top spin" Siemiatycze) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 51

HAJNÓWKA I – HAJNÓWKA II

1)- „A" MIECZYŃSKI Jerzy – „X" CHARYTONOW Karol 3: 1

2)- „B" MISZCZUK Zbigniew – „Y" HAJDUK Marek 3: 0

3)- „C" LUDWICZAK Janusz – „Z" ORZECHOWSKI Wojciech 1: 3

4)- „A" MIECZYŃSKI Jerzy – „Z" ORZECHOWSKI Wojciech 3: 2

5)- „B" MISZCZUK Zbigniew - „X" CHARYTONOW Karol 2: 3

6)- „C" LUDWICZAK Janusz – „Y" HAJDUK Marek 3: 0

7)- „A" MIECZYŃSKI Jerzy– „Y" HAJDUK Marek 3: 1

8)- „B" MISZCZUK Zbigniew – „Z" ORZECHOWSKI Wojciech 3: 2

9)- „C" LUDWICZAK Janusz – „X" CHARYTONOW Karol 3: 1

10)- MISZCZUK Zbigniew Gra ORZECHOWSKI Wojciech 4: 0

LUDWICZAK Janusz podwójna CHARYTONOW Karol

Końcowy wynik 8 : 2 ( 28 : 13 ) dla drużyny z Hajnówki I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

Mieczyński Jerzy ( Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 4)

Miszczuk Zbigniew ( Hajnówka I) – 2 pkt. (8: 5)

Ludwiczak Janusz ( Hajnówka I) – 2 pkt. (7: 4)

Orzechowski Wojciech ( Hajnówka II) – 1 pkt. (7: 7)

Charytonow Karol ( Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 8)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 52

CZEREMCHA I – TL BIAŁOWIEŻA (przełożony)

TABELA DRUŻYNOWA PO CZWARTEJEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwa drużyny

Rozeg mecze

Ilość zwycięstw

Ilość remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

SIEMIATYCZE

12

10

0

29

71: 25

230: 112

II

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

12

10

0

26

66: 29

190: 135

III

HAJNÓWKA I

12

8

0

23

61: 35

190: 146

IV

TOP SPIN SIEMIATYCZE

12

8

0

22

60: 36

200: 153

V

CZEREMCHA I

11

7

0

22

57: 29

210: 140

VI

HAJNÓWKA II

12

5

0

16

47: 49

163: 183

VII

CZEREMCHA II

12

2

0

8

21: 75

102: 251

VIII

TL BIAŁOWIEŻA

11

1

0

4

14: 65

45: 189

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO CZWARTEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Sawicki Daniel

Siemiatycze

12

24

70: 26

II

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

12

22

69: 29

III

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

12

22

57: 22

IV

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

12

21

64: 26

V

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

12

21

56: 31

VI

Lipiński Janusz

Czeremcha I

11

18

62: 39

VII

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

12

18

55: 46

VIII

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

7

17

51: 2

IX

Charytonow Karol

Hajnówka II

12

17

54: 41

X

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

12

16

54: 47

XI

Makulski Andrzej

Czeremcha I

9

15

54: 27

XII

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

10

14

40: 35

XIII

Siekierko Andrzej

Top Spin Siemiatycze

11

14

44: 41

XIV

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

12

14

49: 54

XV

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

11

13

48: 46

XVI

Socha Renata

Czeremcha II

12

13

51: 60

XVII

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech.

12

12

30: 35

XVIII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

10

11

38: 42

XIX

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

7

6

18: 21

XX

Hajduk Marek

Hajnówka II

12

6

26: 62

XXI

Moczulski Robert

Team Śledzianów-Ciech.

9

5

20: 16

XXII

Przygodzki Sławomir

TL Białowieża

10

5

15: 35

XXIII

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

3

4

13: 9

XXIV

Borysiuk Damian

TL Białowieża

10

4

15: 54

XXV

Zinkiewicz Wiesław

Siemiatycze

2

3

9: 10

XXVI

Boguszewska Paulina

TL Białowieża

10

3

6: 56

XXVII

Kryczka Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

1

2

7: 3

XXVIII

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

2

2

6: 7

XXIX

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

7

2

12: 36

XXX

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

8

2

1: 30

XXXI

Paczuska Paulina

Czeremcha II

12

2

16: 78

XXXII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXXIII

Gryciuk Patryk

TL Białowieża

1

0

0: 3

XXXIV

Leończuk Dawid

TL Białowieża

2

0

0: 6

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO CZWARTEJ KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

12

8

32: 19

II

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

7

7

28: 9

III

Wszoł Krzysztof

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

10

7

25: 19

IV

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

12

7

28: 30

V

Sawicki Daniel

Hryciuk Tomasz

Siemiatycze

7

6

26: 11

VI

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

12

6

29: 31

VII

Sawicki Daniel

Jagiełło Przemek

Siemiatycze

3

3

12: 2

VIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

12

3

23: 38

IX

Lipiński Janusz

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

4

2

11: 12

X

Sawicki Daniel

Marciniuk Mariusz

Siemiatycze

2

1

7: 4

XI

Boguszewska Paulina

Borysiuk Damian

TL Białowieża

7

1

2: 24

XII

Wszoł Krzysztof

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

2: 4

XIII

Przygodzki Sławomir

Borysiuk Damian

TL Białowieża

1

0

1: 4

XIV

Moczulski Robert

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

0

0: 4

XV

Boguszewska Paulina

Leończuk Dawid

TL Białowieża

1

0

0: 4

 

W piątej kolejce rundy rewanżowej zagrają:

TL Białowieża - Team Śledzianów Ciechanowiec

Hajnówka I - Czeremcha I

Czeremcha II - Hajnówka II

Siemiatycze – „Top spin” Siemiatycz

Organizator – Janusz Ludwiczak


Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Hajnówka Biega


Rowerzysta na drodze


Lodowisko


Hajnowskie Morsy


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Klub Karate Tradycyjnego

Parkiet Hajnówka lekkoatletyka

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:

  poniedziałek godz. 8:00-16.00; wtorek-piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna: pn: 8:00-15.30, wt.-pt. 8.00-15.00; przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.