Trzecia kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

1o

W trzeciej kolejce wygrywali faworyci i taka również jest klasyfikacja drużyn: Hajnówka I, Śledzianów, Łosice i Czeremcha I. Indywidualnie lekką przewagę uzyskali dwaj gracze z kompletem punktów: Zbigniew Miszczuk (Hajnówka I) i Wojciech Jadczuk (Śledzianów-Ciechanowiec). W kategorii gry podwójnej na czele jest para z Hajnówki I (Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak).

 MECZ nr 9 z dnia 14.11.2018r.

HAJNÓWKA I – HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ

1) „A” LUDWICZAK Janusz - „X” OCHRYCEWICZ Roman 3: 0

2) „B” MISZCZUK Zbigniew - „Y” GERMAN Jerzy 3: 0

3) „C” MIECZYŃSKI Jerzy - „ Z” KOJŁO Marcin 3: 0

4) „A” LUDWICZAK Janusz - „Z” KOJŁO Marcin 3: 2

5) „B” MISZCZUK Zbigniew - „X” OCHRYCEWICZ Roman 3: 0

6) „C” MIECZYŃSKI Jerzy - „Y” GERMAN Jerzy 3: 1

7) „A” LUDWICZAK Janusz - „Y” GERMAN Jerzy 3 : 0

8) „B” MISZCZUK Zbigniew - - „Z” KOJŁO Marcin 3: 1

9) „C” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” OCHRYCEWICZ Roman 3: 2

10) MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. 4: 2

Końcowy wynik 10: 0 (31: 8) dla Hajnówki I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 1))

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 3)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 2)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 10 z dnia 15.11.2018r.

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC - TOP SPIN SIEMIATYCZE

1) „A” JADCZUK Wojciech- „X” MOCZULSKI Tomasz 3: 0

2) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir- „Y” MOCZULSKI Rafał 1: 3

3) „C” WSZOŁ Krzysztof „ Z” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 0

4) „A” JADCZUK Wojciech - „Z” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 1

5) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „X” MOCZULSKI Tomasz 3: 1

6) „C” WSZOŁ Krzysztof - „Y” MOCZULSKI Rafał 1: 3

7) „A” JADCZUK Wojciech - „Y” MOCZULSKI Rafał 3: 0

8) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Z” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 1

9) „C” WSZOŁ Krzysztof - „X” MOCZULSKI Tomasz 2: 3

10) WSZOŁ K./ KOSTRZYŃSKI S. – JAGIEŁŁO/ KRYSIŃSKI W. 4: 3

Końcowy wynik 7: 3 (26: 15) dla drużyny Team Śledzianów Ciechanowiec

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 1)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (7: 5)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt. (6: 6)

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 5)

  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 8)

Debel: Wszoł Krzysztof/ Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt.(4: 3)

MECZ nr 11 z dnia 15.11.2018r.

CZEREMCHA I – CZEREMCHA II

1) „A” LIPIŃSKI Janusz - „X” SOCHA Renat 0: 3

2) „B” STEPANIUK Adam - „Y” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 1

3) „C” MAKULSKI Andrzej - „ Z” KOWALSKI Ryszard 3: 1

4) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

5) „B” STEPANIUK Adam - „X” SOCHA Renat 0: 3

6) „C” MAKULSKI Andrzej - „Y” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 0

7) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Y” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 1

8) „B” STEPANIUK Adam - „Z” RAKOWSKI Bogdan 3: 0

9) „C” MAKULSKI Andrzej - „X” SOCHA Renat 3: 2

10) LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – SOCHA R./ ZINIEWICZ K. 4: 0

Końcowy wynik 8: 2 (25: 11) dla Czeremchy I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 3)

  • Socha Renata (Czeremcha I) – 2 pkt. (8: 3)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 4)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 4)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I ) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 12 z dnia 16.11.2018r.

ŁOSICE – HAJNÓWKA II

1) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „X” CHARYTONOW Karol 3: 0

2) „B” GAŁĄZKA Grzegorz - „Y” WILUK Mateusz 3: 0

3) „C” SIENNICKI Sylwester - „ Z” ORZECHOWSKI Wojciech 1: 3

4) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 2: 3

5) „B” GAŁĄZKA Grzegorz - „X” CHARYTONOW Karol 3: 1

6) „C” SIENNICKI Sylwester - „Y” WILUK Mateusz 3: 0

7) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „Y” WILUK Mateusz 3: 0

8) „B” GAŁĄZKA Grzegorz - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 0

9) „C” SIENNICKI Sylwester - „X” CHARYTONOW Karol 3: 2

10) PIETRUSZEWSKI J./ GAŁĄZKA G. – ORZECHOWSKI W./ CHARYTONOW K.J 4: 2

Końcowy wynik 8: 2( 28: 11) dla z Łosic

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Gałązka Grzegorz (Łosice) – 3 pkt. (9: 1)

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 2 pkt. (8: 3)

  • Siennicki Sylwester (Łosice) – 2 pkt. (7: 5)

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 2 pkt. (6: 6)

Debel: Gałązka Grzegorz/ Pietruszewski Jarosław (Łosice ) – 1 pkt.(4: 2)

 

TABELA DRUŻYNOWA PO TRZECIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

HAJNÓWKA I

3

3

0

9

25: 5

83: 34

II

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

3

3

0

8

26: 6

81: 34

III

ŁOSICE

3

2

1

6

19: 11

75: 48

IV

CZEREMCHA I

3

1

0

3

14: 16

56: 63

V

HAJNÓWKA II

2

1

0

2

8: 12

34: 50

VI

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

3

0

1

1

9: 21

48: 75

VII

TOP SPIN” SIEMIATYCZE

2

0

0

0

6: 14

33: 52

VIII

CZEREMCHA II

3

0

0

0

5: 25

26 80

 

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO TRZECIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

3

9

27: 3

II

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

3

9

27: 5

III

Pietruszewski Jarosław

Łosice

3

7

26: 6

IV

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

3

7

23: 9

V

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

3

7

21: 11

VI

Gałązka Grzegorz

Łosice

2

6

18: 4

VII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

3

6

23: 13

VIII

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

3

6

22: 12

IX

Lipiński Janusz

Czeremcha I

3

5

20: 17

X

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

2

5

15: 12

XI

Makulski Andrzej

Czeremcha I

3

5

17: 19

XII

Siennicki Sylwester

Łosice

3

4

19: 17

XIII

Socha Renata

Czeremcha II

3

4

17: 16

XIV

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

2

3

13: 11

XV

Charytonow Karol

Hajnówka II

2

3

12: 12

XVI

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

3

3

16: 21

XVII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

2

2

7: 10

XVIII

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

3

2

11: 23

XIX

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

3

2

11: 23

XX

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

3

2

9: 21

XXI

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXII

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

2

1

6: 9

XXIII

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

3

1

5: 25

XXIV

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

1

0

3: 6

XXV

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXVI

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

2

0

3: 12

XXVII

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

2

0

0: 12

XXVIII

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

3

0

1: 24

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO TRZECIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

3

3

12: 5

II

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

3

2

10: 5

III

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosław

Łosice

2

2

8: 4

IV

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

3

2

10: 8

V

Jadczuk Wojciech

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

1

4: 1

VI

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

1

5: 7

VII

Jagiełło Przemysław

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

1

0

3: 4

VIII

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

IX

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

0

1: 4

X

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

2

0

4: 8

XI

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

3

0

3: 12

 

W czwartej kolejce zagrają:

  • Top Spin” Siemiatycze – Czeremcha I

  • Hajnówka Oldboje Straż -Team Śledzianów Ciechanowiec

  • Hajnówka II – Hajnówka I

  • Czeremcha II - Łosice

Organizator – Janusz Ludwicza

{galeriasport/1026{/galeria}

Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Hajnówka Biega


Rowerzysta na drodze


Lodowisko


Hajnowskie Morsy


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Klub Karate Tradycyjnego

Parkiet Hajnówka lekkoatletyka

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.