Piąta kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym 5.12.2018r.

Piąta kolejka I Rundy Ligi to dwa zwycięstwa Hajnówki I i Hajnówki II nad Czeremchą I i Czeremchą II. Trzecia Hajnówka Oldboje Straż zdecydowanie przegrała na wyjeździe z „Top Spinem” Siemiatycze.

Natomiast Team Śledzianów Ciechanowiec pokonał groźny zespół z Łosic. W klasyfikacji Drużynowej na prowadzeniu z taką samą ilością zwycięstw i punktów dużych jest Team Śledzianów Ciechanowiec i Hajnówka I. Indywidualnie na dwóch pierwszych miejscach są zawodnicy z dorobkiem 14 pkt.: Wojciech Jadczuk (Ciechanowiec) i Zbigniew Miszczuk (Hajnówka I). Pomimo pierwszej przegranej w grze podwójnej w dalszym ciągu na prowadzeniu są zawodnicy z Hajnówki I: Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak.

MECZ nr 17 z dnia 5.12.2018r.

CZEREMCHA I –HAJNÓWKA I

1) „A” LIPIŃSKI Janusz -   „X” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

2) „B” MAKULSKI Andrzej - „Y” LUDWICZAK Janusz   3: 0                 

3) „C” STEPANIUK Adam- „ Z” MISZCZUK Zbigniew 1: 3

4) „A” LIPIŃSKI Janusz -   „Z” MISZCZUK Zbigniew 2: 3

5) „B” MAKULSKI Andrzej - „X” MIECZYŃSKI Jerzy 3: 1                          

6) „C” ŚLIWIŃSKI Zdzisław - „Y” LUDWICZAK Janusz   1: 3

7) „A” LIPIŃSKI Janusz -   „Y” LUDWICZAK Janusz   3 : 1

8) „B” MAKULSKI Andrzej -  - „Z” MISZCZUK Zbigniew 0: 3                        

9) „C” ŚLIWIŃSKI Zdzisław - „X” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

10) LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. 4: 3

Końcowy wynik 6: 4 ( 23: 17) dla drużyny Hajnówka I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 3)
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2 pkt. (7: 3)
  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 4)
  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 1 pkt. (5: 7)
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt. (4: 7)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 1 pkt.(4: 3)

MECZ nr 18 z dnia 6.12.2018r.

CZEREMCHA II – HAJNÓWKA II

1) „A” SOCHA Renata - „X” CHARYTONOW Karol 1: 3

2) „B” PACZUSKA Paulina - „Y” WILUK Mateusz 3: 1                          

3) „C” TYCZYNO Eryk - „ Z” ORZECHOWSKI Wojciech 1: 3

4) „A” SOCHA Renata -   „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 2: 3

5) „B” PACZUSKA Paulina - „X” CHARYTONOW Karol 1: 3                          

6) „C” KOWALSKI Ryszard - „Y” WILUK Mateusz 1: 3

7) „A” TYCZYNO Eryk -   „Y” WILUK Mateusz 2: 3

8) „B” PACZUSKA Paulina - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 1: 3                        

9) „C” KOWALSKI Ryszard - „X” CHARYTONOW Karol 0: 3

10) PACZUSKA P./ TYCZYNO E. – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. 0: 4

Końcowy wynik 9: 1 (29: 12) dla drużyny Hajnówka II

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 2)
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 4)
  • Wiluk Mateusz (Hajnówka II) – 2 pkt. (7: 6)
  • Paczuska Paulina (Czeremcha II) – 1 pkt. (5: 7)

Debel: Charytonow Karol/ Orzechowski Wojciech (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 19 z dnia 7.12.2018r.

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE – HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ

1) „A” KRYSIŃSKI Wojciech -   „X” OCHRYCEWICZ Roman 3: 1

2) „B” JAGIEŁŁO Przemysław -  „Y” GERMAN Jerzy 3: 1                     

3) „C” MOCZULSKI Rafał - „ Z” KOJŁO Marcin 3: 0

4) „A” KRYSIŃSKI Wojciech -   „Z” KOJŁO Marcin 2: 3

5) „B” JAGIEŁŁO Przemysław - „X” OCHRYCEWICZ Roman 3: 2                          

6) „C” MOCZULSKI Rafał - „Y” GERMAN Jerzy 3: 0

7) „A” KRYSIŃSKI Wojciech -   „Y” GERMAN Jerzy 3: 1

8) „B” JAGIEŁŁO Przemysław - „Z” KOJŁO Marcin 3: 2                        

9) „C” MOCZULSKI Rafał - „X” OCHRYCEWICZ Roman 3: 0

10) KRYSIŃSKI W./ JAGIEŁŁO P. – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. 2: 4

Końcowy wynik 8: 2 (28: 14) dla drużyny „Top Spin” Siemiatycze      

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 0)
  • Jagiełło Przemysław („Top Spin” Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 5)
  • Krysiński Wojciech („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (8: 5)
  • Kojło Marcin („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (5: 8)

 

Debel: German Jerzy/ Ochrycewicz Roman (Hajnówka Oldboje Straż ) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 20 z dnia 8.12.2018r.

ŁOSICE – TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

1) „A” GAŁĄZKA Grzegorz   -   „X” WSZOŁ Krzysztof 3: 2

2) „B” PIETRUSZEWSKI Jarosław -   „Y” JADCZUK Wojciech 0: 3    

3) „C” SIENNICKI Sylwester - „ Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir 0: 3

4) „A” GAŁĄZKA Grzegorz   -   „Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir 3: 0

5) „B” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „X” WSZOŁ Krzysztof 0: 3                          

6) „C” SIENNICKI Sylwester - „Y” JADCZUK Wojciech 1: 3

7) „A” GAŁĄZKA Grzegorz   -   „Y” JADCZUK Wojciech 3: 1

8) „B” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „Z” KOSTRZYŃSKI Sławomir 2: 3                          

9) „C” SIENNICKI Sylwester - „X” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

10) GAŁĄZKA G./ PIETRUSZEWSKI J. – WSZOŁ K./ KOSTRZYŃSKI S.  3: 4

Końcowy wynik 7: 3( 21: 15) dla Team Śledzianów Ciechanowiec                  

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Gałązka Grzegorz (Łosice) – 3 pkt. (9: 3)
  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (8: 3)
  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (7: 4)
  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (6: 5)

Debel: Wszoł Krzysztof/ Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec ) – 1 pkt.(4: 3)

TABELA DRUŻYNOWA PO PIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

5

5

                             0

13

42: 10

132: 54

II

HAJNÓWKA I

5

5

                          0

13

37: 13

129: 67

III

ŁOSICE

5

3

                         1

9

30: 20

119: 83

IV

HAJNÓWKA II

4

2

                             0

5

21: 19

79: 85

V

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

4

1

                           1

4

19: 21

78: 87

VI

CZEREMCHA I

5

1

                           1

4

18: 22

94: 103

VII

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

5

0

                             1

1

12: 38

67: 133

VIII

CZEREMCHA II

5

0

                           0

0

8: 42

52: 138

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO PIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

5

14

43: 10

II

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

5

14

42: 10

III

Gałązka Grzegorz

Łosice

4

12

36: 9

IV

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

5

12

38: 15

V

Wszoł   Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

5

10

38: 18

VI

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

5

10

34: 20

VII

Pietruszewski Jarosław

Łosice

5

9

36: 19

VIII

Charytonow Karol

Hajnówka II

4

9

30: 16

IX

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

4

9

28: 24

X

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

5

9

34: 23

XI

Lipiński   Janusz

Czeremcha I

5

8

33: 28

XII

Makulski Andrzej

Czeremcha I

4

7

23: 23

XIII

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

3

6

22: 11

XII

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

4

6

21: 20

XIII

Socha Renata

Czeremcha II

5

6

28: 29

XIV

Siennicki Sylwester

Łosice

5

6

28: 31

XV

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

5

5

25: 37

XVI

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

4

4

19: 20

XVII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

5

4

17: 28

XVIII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

3

3

10: 18

XIX

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

4

2

7: 21

XX

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

5

2

15: 41

XXI

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

5

2

13: 41

XXII

Paczuska Paulina

Czeremcha II

1

1

5: 7

XXIII

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXIV

Ziniewicz   Katarzyna

Czeremcha II

4

1

7: 34

XXV

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

1

0

3: 6

XXVI

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXVII

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

1

0

1: 6

XXVIII

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

2

0

3: 12

XXIX

Kowalski   Ryszard

Czeremcha II

5

0

3: 39

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO PIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

5

4

19: 12

II

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosław

Łosice

4

3

15: 11

III

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

5

3

14: 14

IV

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

4

3

14: 8

V

Jadczuk Wojciech

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

2

2

8: 1

VI

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

2

2

9: 10

VII

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

VIII

Jagiełło Przemysław

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

3

0

5: 12

IX

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

0

1: 4

X

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

4

1

11: 12

XI

Paczuska Paulina

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

1

0

0: 4

XII

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

0

6: 16

                                                                                                                                                                                                          

W szóstej kolejce zagrają:

  • Team Śledzianów Ciechanowiec – Hajnówka II
  • Hajnówka Oldboje Straż - Czeremcha I
  • Czeremcha II - „Top Spin” Siemiatycze
  • Hajnówka I - Łosice          

Organizator – Janusz Ludwiczak

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.