Szósta kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym 9-11.12.2018r.

 

IMG 1830

Szósta kolejka potwierdziła doskonałą dyspozycję zawodników z Ciechanowca, którzy rozbili u siebie Hajnówkę II 9:1. Czeremcha I zdecydowanie pokonała  8:2 Hajnówkę Oldboje Straż, a II Czeremcha uległa na wyjeździe zespołowi z Siemiatycz. Mecz kolejki Hajnówka I – Łosice miał dramatyczny przebieg. Po rozegraniu singli wynik brzmiał 5:4 dla gospodarzy. Debel decydował czy Hajnówka I straci swój pierwszy punkt w rozgrywkach. Po zaciętej walce obronną ręką wyszli hajnowianie, którzy w setach pokonali przyjezdnych z województwa mazowieckiego 4:3 i całe spotkanie 6:4. Po sześciu kolejkach w dalszym ciągu na czele Team Śledzianów Ciechanowiec i Hajnówka I. Indywidualnie prowadzi Wojciech Jadczuk (Team Śledzianów Ciechanowiec), a na drugim miejscu jest Grzegorz Gałązka (Łosice). W grze podwójnej w dalszym ciągu dominuje para z Hajnówki I: Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak przed zawodnikami z Czeremchy I: Andrzejem Makulskim i Januszem Lipińskim.

 

MECZ nr 21 z dnia 9.12.2018r.

 

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC –HAJNÓWKA II

 

1) „A” JADCZUK Wojciech -   „X” CHARYTONOW Karol 3: 0

 

2) „B” WSZOŁ Krzysztof - „Y” KUCZKO Wojciech 3: 0                          

 

3) „C” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „ Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 1

 

4) „A” JADCZUK Wojciech -   „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 2: 3

 

5) „B” WSZOŁ Krzysztof - „X” CHARYTONOW Karol 3: 0                        

 

6) „C” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Y” KUCZKO Wojciech 3: 0

 

7) „A” JADCZUK Wojciech -   „Y” KUCZKO Wojciech 3 : 0

 

8) „B” WSZOŁ Krzysztof -  - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 1                        

 

9) „C” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „X” CHARYTONOW Karol 3: 2

 

10) WSZOŁ K./ KOSTRZYŃSKI S. – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. J. 4: 3

 

Końcowy wynik 9: 1 ( 30: 10) dla drużyny Team Śledzianów Ciechanowiec

 

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

 

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 1)
  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 3)
  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) –2 pkt. (8: 3)
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 8)

 

Debel: Wszoł Krzysztof/ Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt.(4: 3)

 

MECZ nr 22 z dnia 10.12.2018r.

 

CZEREMCHA I - HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ

 

1) „A” LIPIŃSKI Janusz - „X” GERMAN Jerzy 3: 0

 

2) „B” MAKULSKI Andrzej - „Y” OCHRYCEWICZ Roman 3: 1             

 

3) „C” STEPANIUK Adam - „ Z” KOJŁO Marcin 2: 3

 

4) „A” LIPIŃSKI Janusz -   „Z” KOJŁO Marcin 1: 3

 

5) „B” MAKULSKI Andrzej - „X” GERMAN Jerzy 3: 1                          

 

6) „C” STEPANIUK Adam - „Y” OCHRYCEWICZ Roman 3: 0

 

7) „A” LIPIŃSKI Janusz -   „Y” OCHRYCEWICZ Roman 3: 1

 

8) „B” MAKULSKI Andrzej - „Z” KOJŁO Marcin 3: 2                        

 

9) „C” STEPANIUK Adam - „X” GERMAN Jerzy 3: 1

 

10) LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – GERMAN J./OCHRYCEWICZ R. 4: 2

 

Końcowy wynik 8: 2 (28: 14) dla Czeremchy I

 

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

 

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 4)
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2 pkt. (8: 4)
  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2 pkt. (7: 4)
  • Kojło Marcin (Hajnówka Oldboje Straż) – 2 pkt. (8: 6)

 

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 1 pkt.(4: 2)

 

MECZ nr 23 z dnia 11.12.2018r.

 

CZEREMCHA II - „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

 

1) „A” SOCHA Renata -   „X” MOCZULSKI Rafał 3: 2

 

2) „B” PACZUSKA Paulina-  „Y” MOCZULSKI Tomasz 0: 3                

 

3) „C” KOWALSKI Ryszard- „ Z” KRYSIŃSKI Wojciech 0: 3

 

4) „A” SOCHA Renata -   „Z” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 0

 

5) „B” PACZUSKA Paulina - „X” MOCZULSKI Rafał 0: 3                        

 

6) „C” KOWALSKI Ryszard - „Y” MOCZULSKI Tomasz 0: 3

 

7) „A” SOCHA Renata -  „Y” MOCZULSKI Tomasz 3: 1

 

8) „B” PACZUSKA Paulina - „Z” KRYSIŃSKI Wojciech 0: 3                        

 

9) „C” KOWALSKI Ryszard - „X” MOCZULSKI Rafał 0: 3

 

10) SOCHA R./ PACZUSKA P. – MOCZULSKI R./ KRYSIŃSKI W. 2: 4

 

Końcowy wynik 7: 3 (25: 11) dla drużyny „Top Spin” Siemiatycze      

 

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

 

  • Socha Renata (Czeremcha II) – 3 pkt. (9: 3)
  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (8: 3)
  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (7: 3)
  • Krysiński Wojciech („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 3)

 

Debel: Moczulski Rafał/ Krysiński Wojciech („Top Spin” Siemiatycze ) – 1 pkt.(4: 2)

 

MECZ nr 24 z dnia 11.12.2018r.

 

HAJNÓWKA I - ŁOSICE

 

1) „A” LUDWICZAK Janusz   -   „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 3: 0

 

2) „B” MISZCZUK Zbigniew -   „Y” SIENNICKI Sylwester 3: 0              

 

3) „C” MIECZYŃSKI Jerzy - „ Z” GAŁĄZKA Grzegorz 0: 3

 

4) „A” LUDWICZAK Janusz   -   „Z” GAŁĄZKA Grzegorz 0: 3

 

5) „B” MISZCZUK Zbigniew - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 2: 3                          

 

6) „C” MIECZYŃSKI Jerzy - „Y” SIENNICKI Sylwester 3: 0

 

7) „A” LUDWICZAK Janusz   -   „Y” SIENNICKI Sylwester 3: 1

 

8) „B” MISZCZUK Zbigniew - „Z” GAŁĄZKA Grzegorz 0: 3                          

 

9) „C” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 3: 1

 

10) MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. – GAŁĄZKA G./ PIETRUSZEWSKI J.  4: 3

 

Końcowy wynik 6: 4( 21: 17) dla Hajnówki I                                                

 

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

 

  • Gałązka Grzegorz (Łosice) – 3 pkt. (9: 0)
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 4)
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 4)
  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 1 pkt. (5: 6)
  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 1 pkt. (4: 8)

 

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I ) – 1 pkt.(4: 3)

 

TABELA DRUŻYNOWA PO SZÓSTEJ KOLEJCE

 

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

6

6

                             0

16

51: 11

162: 64

II

HAJNÓWKA I

6

6

                           0

15

43: 17

150: 84

III

ŁOSICE

6

3

                         1

9

34: 26

136: 104

IV

CZEREMCHA I

6

2

                           1

7

26: 24

122: 117

V

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

5

2

                           1

6

26: 24

103: 98

VI

HAJNÓWKA II

5

2

                             0

5

22: 28

89: 115

VII

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

6

0

                            1

1

14: 46

81: 161

VIII

CZEREMCHA II

6

0

                           0

0

11: 49

63: 163

 

 

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO SZÓSTEJ KOLEJCE

 

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

6

16

51: 13

II

Gałązka Grzegorz

Łosice

5

15

45: 9

III

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

6

15

47: 16

IV

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

6

15

47: 18

V

Wszoł   Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

6

13

47: 19

VI

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

6

12

40: 24

VII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

6

11

40: 27

VIII

Pietruszewski Jarosław

Łosice

6

10

40: 27

IX

Lipiński   Janusz

Czeremcha I

6

10

40: 32

X

Makulski Andrzej

Czeremcha I

5

10

32: 27

XI

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

5

10

33: 32

XII

Charytonow Karol

Hajnówka II

5

9

32: 25

XIII

Socha Renata

Czeremcha II

6

9

37: 32

XIV

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

4

8

30: 14

XV

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

6

7

33: 43

XVI

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

5

6

25: 23

XVII

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

4

6

21: 20

XVIII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

6

6

25: 32

XIX

Siennicki Sylwester

Łosice

6

6

29: 40

XX

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

4

5

17: 21

XXI

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

4

2

7: 21

XXII

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

6

2

17: 50

XXIII

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

6

2

15: 50

XXIV

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXV

Paczuska Paulina

Czeremcha II

2

1

5: 16

XXVI

Ziniewicz   Katarzyna

Czeremcha II

4

1

7: 34

XXVII

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

1

0

3: 6

XXVIII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXIX

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

1

0

1: 6

XXX

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

3

0

3: 21

XXXI

Kowalski   Ryszard

Czeremcha II

6

0

3: 48

 

 

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO SZÓSTEJ KOLEJCE

 

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

6

5

23: 15

II

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

5

4

18: 10

III

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosław

Łosice

5

3

18: 15

III

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

3

3

13: 13

IV

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

6

3

16: 18

V

Jadczuk Wojciech

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

2

2

8: 1

VI

Moczulski Rafał

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

1

1

4: 2

VII

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

5

1

14: 16

VIII

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

IX

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

1

0

2: 4

X

Jagiełło Przemysław

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

3

0

5: 12

XI

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

0

1: 4

XII

Paczuska Paulina

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

1

0

0: 4

XIII

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

0

6: 16

 

                                                                                                                                                                                                          

 

W siódmej i ostatniej kolejce zagrają:

 

  • Hajnówka Oldboje Straż - Czeremcha II
  • Hajnówka II – Czeremcha I
  • Team Śledzianów Ciechanowiec - Hajnówka I
  • Łosice - „Top Spin” Siemiatycze      

 

Organizator – Janusz Ludwiczak


 

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.