Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym na półmetku

Podsumowując ostatnią kolejkę I Rundy można stwierdzić, że poziom rozgrywek jest dość wysoki. Wielu zawodników prezentuje wyrównany poziom i dlatego większość indywidualnych meczów kończyła się wynikiem 3: 2. Zawodnicy przed rundą rewanżową rozegrają kilka Turniejów w Siemiatyczach, Ciechanowcu, Lewkowie. Niektórzy może udadzą się do Sokółki, Siedlec. Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i różne kombinacje ze sprzętem tj. okładzinami i deską mogą troszeczkę poprzewracać klasyfikacje w drugiej rundzie.                  

                                                                            

Po pierwszych siedmiu kolejkach na czołowych miejscach znalazły się dwie drużyny z takim samym dorobkiem punktowym. Swoją lokatę Ciechanowiec i Hajnówka I zawdzięczają bardzo wyrównanemu składowi. Wszyscy zawodnicy w każdym meczu zdobywają cenne punkty. W klasyfikacji indywidualnej na prowadzeniu z dorobkiem 18 punktów są dwaj zawodnicy: Grzegorz Gałązka z Łosic (bez porażki) i Wojciech Jadczuk z Ciechanowca. Dalsze dwa miejsca z 16 pkt. zajmują: Zbigniew Miszczuk (Hajnówki I) i Sławomir Kostrzyński (Team Śledzianów Ciechanowiec). Kolejna para z 15 i 14 punktami to: Krzysztof Wszoł (Ciechanowiec) i Jerzy Mieczyński (Hajnówka I). Najlepsi zawodnicy pozostałych drużyn to: Janusz Lipiński (Czeremcha I) miejsce VII, Wojciech Orzechowski (Hajnówka II) miejsce VIII, Rafał Moczulski („Top Spin” Siemiatycze – rozegrał tylko 5 kolejek) miejsce XIII, Renata Socha (Czeremcha II – rozegrała o jedną kolejkę mniej) XIV miejsce i Marcin Kojło (Oldboje Straż) XVI miejsce. W klasyfikacji deblowej pierwszą lokatę z dorobkiem sześciu zwycięstw zajmują Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak (Hajnówka I). Na kolejnych miejsca z czterema punktami plasują się: Janusz Lipiński/ Makulski Andrzej (Czeremcha I), Grzegorz Gałązka/ Jarosław Pietruszewski (Łosice) i Jerzy German/ Roman Ochrycewicz (Hajnówka Oldboje Straż).

MECZ nr 25 z dnia 17.12.2018r.

HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ –CZEREMCHA II

1) „A” GERMAN Jerzy -   „X” PACZUSKA Paulina 1: 3

2) „B” OCHRYCEWICZ Roman - „Y” TYCZYNO Eryk 3: 0                   

3) „C” KOJŁO Marcin - „ Z” KOWALSKI Ryszard 3: 1

4) „A” GERMAN Jerzy -   „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

5) „B” OCHRYCEWICZ Roman - „X” PACZUSKA Paulina   0: 3                        

6) „C” KOJŁO Marcin - „Y” TYCZYNO Eryk 3: 0

7) „A” GERMAN Jerzy -   „Y” TYCZYNO Eryk 3 : 0

8) „B” OCHRYCEWICZ Roman -  - „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0                        

9) „C” KOJŁO Marcin - „X” PACZUSKA Paulina 2: 3

10) GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. – PACZUSKA P./ TYCZYNO E. 4: 1

Końcowy wynik 7: 3 ( 25: 11) dla drużyny Hajnówka Oldboje Straż

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Paczuska Paulina (Czeremcha II) – 3 pkt. (9: 3)
  • Kojło Marcin (Hajnówka Oldboje Straż) – 2 pkt. (8: 4)
  • German Jerzy (Hajnówka Oldboje Straż) – 2 pkt. (7: 3)
  • Ochrycewicz Roman (Hajnówka Oldboje Straż) – 2 pkt. (6: 3)

Debel: German Jerzy/ Ochrycewicz Roman (Hajnówka Oldboje Straż) – 1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 26 z dnia 18.12.2018r.

HAJNÓWKA II - CZEREMCHA I

1) „A” CHARYTONOW Karol - „X” LIPIŃSKI Janusz 1: 3

2) „B” WILUK Mateusz - „Y” MAKULSKI Andrzej 0: 3                             

3) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „ Z” STEPANIUK Adam 0: 3

4) „A” CHARYTONOW Karol -   „Z” STEPANIUK Adam 2: 3

5) „B” KUCZKO Wojciech - „X” LIPIŃSKI Janusz 0: 3                          

6) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” MAKULSKI Andrzej 2: 3

7) „A” CHARYTONOW Karol -   „Y” MAKULSKI Andrzej 3: 1

8) „B” WILUK Mateusz „Z” STEPANIUK Adam 0: 3                        

9) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” LIPIŃSKI Janusz 1: 3

10) ORZECHOWSKI W./ CHARYTONOW K. – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. 4: 2

Końcowy wynik 8: 2 (25: 13) dla Czeremchy I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 2)
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 2)
  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2 pkt. (7: 5)
  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt. (6: 7)

Debel: Orzechowski Wojciech/ Charytonow Karol (Hajnówka II ) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 27 z dnia 20.12.2018r.

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC – HAJNÓWKA I

1) „A” JADCZUK Wojciech -   „X” LUDWICZAK Janusz 2: 3

2) „B” WSZOŁ Krzysztof -  „Y” MISZCZUK Zbigniew 3: 2                     

3) „C” KOSTRZYŃSKI Sławomir- „ Z” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

4) „A” JADCZUK Wojciech -   „Z” MIECZYŃSKI Jerzy 3: 1

5) „B” WSZOŁ Krzysztof - „X” LUDWICZAK Janusz 3: 0                        

6) „C” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Y” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

7) „A” JADCZUK Wojciech -   „Y” MISZCZUK Zbigniew 3: 0

8) „B” WSZOŁ Krzysztof - „Z” MIECZYŃSKI Jerzy 2: 3                          

9) „C” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „X” LUDWICZAK Janusz 3: 0

10) KOSTRZYŃSKI S./ WSZOŁ K. – MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. 2: 4

Końcowy wynik 5: 5 (21: 19) remis.                                                      

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (8: 4)
  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (8: 5)
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2 pkt. (7: 5)
  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 1 pkt. (5: 6)
  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt. (3: 6)
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt. (3: 8)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz ( Hajnówka I ) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 28 z dnia 21.12.2018r.

ŁOSICE – „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław   -   „X” MOCZULSKI Rafał 0: 3

2) „B” GAŁĄZKA Grzegorz -   „Y” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 0             

3) „C” SIENNICKI Sylwester - „ Z” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 1

4) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław   -   „Z” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 0

5) „B” GAŁĄZKA Grzegorz - „X” MOCZULSKI Rafał 3: 1                          

6) „C” SIENNICKI Sylwester - „Y” JAGIEŁŁO Przemysław 1: 3

7) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław   -   „Y” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 0

8) „B” GAŁĄZKA Grzegorz - „Z” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 0                        

9) „C” SIENNICKI Sylwester - „X” MOCZULSKI Rafał 1: 3

10) PIETRUSZEWSKI J./ GAŁĄZKA G. – MOCZULSKI R/ JAGIEŁŁO P.  4: 0

Końcowy wynik 7: 3( 24: 11) dla drużyny z Łosic                                      

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Gałązka Grzegorz (Łosice) – 3 pkt. (9: 1)
  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze – 2 pkt. (7: 4)
  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 2 pkt. (6: 3)
  • Siennicki Sylwester (Łosice) – 1 pkt. (5: 7)
  • Jagiełło Przemysław („Top Spin” Siemiatycze – 1 pkt. (3: 7)

Debel: Pietruszewski Jarosław/ Gałązka Grzegorz („Top Spin” Siemiatycze ) – 1 pkt.(4: 0)

Zaległy mecz z pierwszej kolejki

HAJNÓWKA II – „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) „A” KUCZKO Wojciech - „X” KRYSIŃSKI Wojciech 0: 3

2) „B” WILUK Mateusz - „Y” JAGIEŁŁO Przemysław 0: 3                       

3) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „ Z” MOCZULSKI Tomasz 3: 0

4) „A” KUCZKO Wojciech -   „Z” MOCZULSKI Tomasz 0: 3

5) „B” WILUK Mateusz - „X” KRYSIŃSKI Wojciech 0: 3                          

6) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 0

7) „A” KUCZKO Wojciech -   „Y” JAGIEŁŁO Przemysław 0: 3

8) „B” WILUK Mateusz „Z” MOCZULSKI Tomasz 0: 3                        

9) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 1

10) ORZECHOWSKI W./ KUCZKO W. – KRYSIŃSKI W./ JAGIEŁŁO P. 2: 4

Końcowy wynik 7: 3 (23: 11) dla drużyny „Top Spin” Siemiatycze

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 1)
  • Krysiński Wojciech („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (7: 3)
  • Jagiełło Przemysław („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 3)
  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 3)

Debel: Krysiński Wojciech/ Jagiełło Przemysław („Top Spin” Siemiatycze ) – 1 pkt.(4: 2)

TABELA DRUŻYNOWA PO I RUNDZIE SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

7

6

                             1

17

56: 16

183: 83

II

HAJNÓWKA I

7

6

                           1

16

48: 22

169: 105

III

ŁOSICE

7

4

                         1

11

41: 29

160: 115

IV

CZEREMCHA I

7

3

                           1

10

34: 26

149: 131

V

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

7

3

                           1

8

36: 34

137: 133

VI

HAJNÓWKA II

7

2

                             0

5

27: 43

113: 165

VII

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

7

1

                             1

3

21: 49

106: 172

VIII

CZEREMCHA II

7

0

                           0

0

14: 56

74: 188

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO I RUNDZIE SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Gałązka Grzegorz

Łosice

6

18

54: 10

II

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

7

18

59: 17

III

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

7

16

52: 22

IV

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

7

16

50: 24

V

Wszoł   Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

7

15

55: 24

VI

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

7

14

47: 29

VII

Lipiński   Janusz

Czeremcha I

7

13

49: 34

VIII

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

7

13

46: 42

IX

Pietruszewski Jarosław

Łosice

7

12

46: 30

X

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

7

12

43: 35

XI

Makulski Andrzej

Czeremcha I

6

12

39: 32

XII

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

5

10

37: 18

XIII

Charytonow Karol

Hajnówka II

6

10

38: 32

XIV

Socha Renata

Czeremcha II

6

9

37: 32

XV

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

6

9

30: 30

XVI

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

7

9

41: 47

XVII

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

7

8

33: 35

XVIII

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

7

9

34: 34

XIX

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

5

7

23: 24

XX

Siennicki Sylwester

Łosice

7

7

34: 47

XXI

Paczuska Paulina

Czeremcha II

3

4

14: 19

XXII

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

7

4

23: 53

XXIII

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

7

4

22: 53

XXIV

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

6

2

7: 33

XXV

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXVI

Ziniewicz   Katarzyna

Czeremcha II

4

1

7: 34

XXVII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXVIII

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

1

0

1: 6

XXIX

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

2

0

3: 15

XXX

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

5

0

3: 36

XXXI

Kowalski   Ryszard

Czeremcha II

7

0

4: 57

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO PO I RUNDZIE SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

7

6

27: 17

II

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

6

4

20: 14

III

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosław

Łosice

6

4

22: 15

IV

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

7

4

20: 19

V

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

4

3

15: 17

VI

Jadczuk Wojciech

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

2

2

8: 1

VII

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

6

2

18: 18

VIII

Moczulski Rafał

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

1

1

4: 2

IX

Jagiełło Przemysław

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

4

1

9: 14

X

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

XI

Orzechowski Wojciech

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

1

0

2: 4

XII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

1

0

2: 4

XIII

Jagiełło Przemysław

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

1

0

1: 4

XIV

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

0

1: 4

XV

Paczuska Paulina

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

2

0

1: 8

XVI

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

0

6: 16

                                                                                                                                                                                                          

TERMINARZ II RUNDY - REWANŻOWEJ

28 styczeń – 03 luty 2019r.

(4 - 6) „Top Spin” Siemiatycze - Hajnówka II

(3 - 7) Czeremcha II - Hajnówka I

(2 - 1) Czeremcha I - Team Śledzianów Ciechanowiec

(5 – 8) Hajnówka Oldboje Straż - Łosice

 

                                                                                                    2.04 – 10 luty 2019r.

  (1 - 3) Śledzianów Ciechanowiec - Czeremcha II

   (7 - 4) Hajnówka I - „Top Spin” Siemiatycze

   (6 - 5) Hajnówka II - Hajnówka Oldboje Straż

  (8 – 2) Łosice - Czeremcha I

              

                                                                                   3.11 – 17 luty 2019r.

(5 - 7) Hajnówka Oldboje Straż - Hajnówka I

                (4 - 1) „Top Spin” Siemiatycze - Team Śledzianów-Ciechanowiec

(3 - 2) Czeremcha II – Czeremcha I

(6 – 8) Hajnówka II - Łosice

 

                                                                              4.18 – 24 luty 2019r.

                (2 - 4) Czeremcha I - „Top Spin” Siemiatycze

(1 - 5) Team Śledzianów Ciechanowiec - Hajnówka Oldboje Straż

(7 - 6) Hajnówka I– Hajnówka II

(8 – 3) Łosice - Czeremcha I

 

                                                                      25 luty – 03 marzec 2019r.

 (7 - 2) Hajnówka I - Czeremcha I

                (6 - 3) Hajnówka II - Czeremcha II

(5 - 4) Hajnówka Oldboje Straż - „Top Spin” Siemiatycze

(1 – 8) Team Śledzianów Ciechanowiec - Łosice

 

                                                                           04 – 10 marzec 2019r.

(6 - 1) Hajnówka II - Team Śledzianów Ciechanowiec

(2 - 5) Czeremcha I - Hajnówka Oldboje Straż

(4 - 3) „Top Spin” Siemiatycze - Czeremcha II

(8 – 7) Łosice - Hajnówka I

 

                                                                       11 – 17 marzec 2019r.

(3 - 5) Czeremcha II - Hajnówka Oldboje Straż

                 (2 - 6) Czeremcha I - Hajnówka II

(7 - 1) Hajnówka I - Team Śledzianów Ciechanowiec                                                                                      

(4 – 8) „Top Spin” Siemiatycze - Łosice

 

                                                            18 – 24 marzec 2019r. – termin rezerwowy.

                                                                                                                           Organizator – Janusz Ludwiczak

Zdjęcia z Ligi Amatorów w tenisie stołowym - zobacz

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.