Udane występy drużyn młodzieżowych OSiR Hajnówka

11

26 maja, w minioną niedzielę, został rozegrany Piąty i przedostatni Turniej Ligi Orlików rocznika 2002 i młodszych o Mistrzostwo Podlaskiego Związku Piłki Nożnej rundy wiosennej sezonu 2012/2013. Tym razem gospodarzem turnieju był Orzeł Kleszczele.

 


Hajnowskie Orliki rozegrały trzy mecze w ramach turnieju i jeden towarzyski. Pierwszym przeciwnikiem była drużyna Orła Bobola Siemiatycze II. Nasz zespół, po solidnej rozgrzewce, już od pierwszej minuty spotkania narzucił przeciwnikowi swój styl gry, przeprowadzając szybkie i składne akcje, które kończyli groźnymi strzałami. Przeciwnik nie mógł znaleźć recepty na dobrze grający nasz zespół i niespodziewanie gładko przegrał mecz 5:1.
Drugi mecz OSiR Hajnówka rozegrał z gospodarzem zawodów Orłem Kleszczele. Rywalizacja była jednostronna. Nasz zespół dominował na boisku, praktycznie nie pozwalając wyjść przeciwnikowi ze swojej strefy obronnej, co odzwierciedlił wynik 7:0 dla naszej drużyny.
Trzecim rywalem był zespół Orła Siemiatycze I. Pomimo tego, iż drużyna z Siemiatycz jest niekwestionowanym liderem naszej grupy, to hajnowscy piłkarze stawili zdecydowany opór i po raz pierwszy mecz między tymi drużynami był bardzo wyrównany, a o zwycięstwie drużyny z Siemiatycz zadecydowały drobne błędy w obronie naszej drużyny.
Ciężka praca zarówno chłopców jak i trenera przyczyniła się do zdecydowanej poprawy techniki gry. Gra była coraz bardziej składna, zdecydowana i po raz pierwszy nasi zawodnicy stawili twardy opór liderowi tabeli nie dając się zepchnąć do głębokiej defensywy. Toczyli zacięte, ale wyrównane spotkania, a po niektórych składnych akcjach ręce same składały się do oklasków, co dobrze rokuje na przyszłość.

Wyniki turniejowych spotkań naszej drużyny:
OSiR Hajnówka – Orzeł Bobola Siemiatycze II 5:1
Strzelcy bramek:
Daniel Kozaczuk (2), Jakub Owłasiuk (2) ,Krystian Dutkowski (1)

OSiR Hajnówka – Orzeł Kleszczele 7:0
Strzelcy bramek:
Piotr Daniszewski (3), Daniel Kozaczuk (2), Jakub Owłasiuk (1), Paweł Sieńczuk (1),

OSiR Hajnówka – Orzeł Bobola Siemiatycze I 0:2

Po turnieju nasz zespół rozegrał dodatkowo towarzyski mecz z drużyną Orła Kleszczele. Okazję do zademonstrowania swoich umiejętności mieli zawodnicy, którzy byli zmiennikami w grach turniejowych. Rewanż okazał się równie bolesny dla zawodników z Kleszczel jak spotkanie inaugurujące. Pomimo ambitnej gry zawodników Orła, nasi piłkarze pokazali na co ich stać i gładko wygrali 7:0.
Strzelcy bramek: Norbert Nowak (2), Dawid Siemieniuk (2), Rafał Olifieruk (2), Julian Ostapczuk (1).
Skład drużyny OSiR Puszcza Hajnówka:
Bartosz Andrzejuk, Jakub Borowski, Gabriel Ciaś, Krystian Dutkowski, Dominik Durzyński, Piotr Daniszewski, Michał Gagan, Daniel Kozaczuk, Filip Kot, Krzysztof Masajło, Norbert Nowak Jakub Owłasiuk, Adam Olifieruk, Rafał Oliferuk, Julian Ostapczuk, Dawid Siemieniuk, Paweł Sieńczuk,

Trener: Marek Hanula.

W sobotę dnia 25.05.2013r. drużyna juniorów młodszych OSiR-u bardzo dobrze zaprezentowała się w meczu przeciwko Iskrze Narew. Przez całe spotkanie w strugach ulewnego deszczu toczyła się zacięta walka, gdzie obie drużyny miały swoje okazje, z których hajnowianie wykorzystali dziesięć, a goście żadnej.
OSiR Hajnówka – Iskra Narew 10:0 (5:0)
Bramki dla OSiR-u zdobyli:
Sebastian Czurak 4, Marek Klimczak 2, Michał Lewczuk 2, Maciej Czarnota 2.
Skład: Jakub Nazaruk, Paweł Awksentiuk, Kamil Oksentowicz, Grzegorz Łojewski, Daniel Zasim, Sebastian Czurak, Marek Klimczak, Tomasz Trusiewicz, Maciej Czarnota, Piotr Awksentiuk, Michał Lewczuk.

Sylwia Dutkowska
Marek Hanula


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

        Deklaracja dostępności

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.