Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym – druga kolejka Rundy rewanżowej

IMG 1963

W bieżącym sezonie pojawiły się trudności w rozgrywaniu kolejnych kolejek Ligi. Największe problemy miała drużyna z Łosic. Jest to zespół najdalej oddalony od pozostałych teamów. W związku z tym rozegrali w jednym terminie dwa spotkania w Hajnówce, z których wyszli zwycięsko: 9: 1 z Hajnówką Oldboje Straż i 8: 2 z Hajnówką II.

Mecze swoje również wygrali drużynowi liderzy: Śledzianów Cichanowiec pokonał 8: 2 Siemiatycze, a Hajnówka I 8: 2 Hajnówkę Oldboje Straż. Derby Czeremchy także zakończyły się wynikiem 8: 2 na korzyść pierwszego zespołu. W klasyfikacji indywidualnej z dorobkiem 23 punktów prowadzą Grzegorz Gałązka (Łosice) – Wojciech Jadczuk (Team Śledzianów Ciechanowie. W grze podwójnej od dłuższego czasu na czele jest para z Hajnówki I: Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak.

MECZ nr 4 Rundy rewanżowej z dnia 01.03.2019r.

                                            HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ – ŁOSICE (z 1 kolejki)

1) „A” OCHRYCEWICZ Roman -   „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 0: 3

2) „B” GERMAN Jerzy- „Y” SIENNICKI Sylwester 1: 3                          

3) „C” KOJŁO Marcin - „ Z” GAŁĄZKA Grzegorz 0: 3

4) „A” OCHRYCEWICZ Roman -   „Z” GAŁĄZKA Grzegorz 0: 3

5) „B” GERMAN Jerzy - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 0: 3                        

6) „C” KOJŁO Marcin - „Y” SIENNICKI Sylwester 3: 2

7) „A” OCHRYCEWICZ Roman -   „Y” SIENNICKI Sylwester 0 : 3

8) „B” GERMAN Jerzy -   - „Z” GAŁĄZKA Grzegorz 1: 3                        

9) „C” KOJŁO Marcin - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 0: 3

10) GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. – GAŁĄZKA G./ PIETRUSZEWSKI J. 0: 4

Końcowy wynik 9: 1 ( 30: 5) dla drużyny z Łosic.

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice)) – 3 pkt. (9: 0)
  • Gałązka Grzegorz (Łosice)) – 3 pkt. (9: 1)
  • Siennicki Sylwester (Łosice)) – 2 pkt. (8: 4)
  • Kojło Marcin (Hajnówka Oldboje Straż) – 1 pkt. (3: 8)

Debel: Gałązka Grzegorz/ Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 1 pkt.(4: 0)

 

MECZ nr 5 Rundy rewanżowej z dnia 02.03.2019r.

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC - „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) „A” JADCZU Wojciech -   „X” MOCZULSKI Rafał 3: 1

2) „B” WSZOŁ Krzysztof - „Y” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 2                  

3) „C” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „ Z” MOCZULSKI Tomasz 3: 1

4) „A” JADCZU Wojciech - „Z” MOCZULSKI Tomasz 1: 3

5) „B” WSZOŁ Krzysztof - „X” MOCZULSKI Rafał 1: 3                        

6) „C” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Y” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 1

7) „A” JADCZU Wojciech -   „Y” JAGIEŁŁO Przemysław 3 : 0

8) „B” WSZOŁ Krzysztof -  - „Z” MOCZULSKI Tomasz 3: 1                      

9) „C” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „X” MOCZULSKI Rafał 3: 0

10) KOSTRZYŃSKI S./ JADCZUK W. – MOCZULSKI R./ JAGIEŁŁO P. 4: 1

Końcowy wynik 8: 2 ( 27: 13) dla drużyny Team Śledzianów Ciechanowiec

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 2)
  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (7: 4)
  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (7: 6)
  • Moczulski Tomasz („Top Spin”Siemiatycze) – 1 pkt. (5: 7)
  • Moczulski Rafał („Top Spin”Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 7)

Kostrzyński Sławomir/ Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 6 Rundy rewanżowej z dnia 03.03.2019r.

HAJNÓWKA II - ŁOSICE

1) „A” WILUK Mateusz - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 1: 3

2) „B” KUCZKO Wojciech - „Y” SIENNICKI Sylwester 0: 3                    

3) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „ Z” GAŁĄZKA Grzegorz 3: 2

4) „A” WILUK Mateusz -   „Z” GAŁĄZKA Grzegorz 0: 3

5) „B” KUCZKO Wojciech - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 1: 3                          

6) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” SIENNICKI Sylwester 3: 0

7) „A” WILUK Mateusz -   „Y” SIENNICKI Sylwester 0: 3

8) „B” KUCZKO Wojciech „Z” GAŁĄZKA Grzegorz 0: 3                        

9) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 2: 3

10) ORZECHOWSKI W./ KUCZKO W. – PIETRUSZEWSKI J/ GAŁĄZKA G. 0: 4

Końcowy wynik 8: 2 (27: 12) dla drużyny z Łosic.

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 3 pkt. (9: 4)
  • Gałązka Grzegorz (Łosice) – 2 pkt. (8: 3)
  • Siennicki Sylwester (Łosice) – 2 pkt. (6: 5)
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 2 pkt. (8: 5)

Debel: Pietruszewski Jarosław/ Gałązka Grzegorz (Łosice ) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 7 Rundy rewanżowej z dnia 03.03.2019r.

CZEREMCHA I –CZEREMCHA II

1) „A” MAKULSKI Andrzej -   „X” PACZUSKA Paulina 3: 0

2) „B” LIPIŃSKI Janusz -  „Y” SOCHA Renata 3: 1                               

3) „C” STEPANIUK Adam - „ Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

4) „A” MAKULSKI Andrzej  -   „Z” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 0

5) „B” LIPIŃSKI Janusz - „X” - PACZUSKA Paulina 3: 0                        

6) „C” STEPANIUK Adam - „Y” SOCHA Renata 1: 3

7) „A” MAKULSKI Andrzej -   „Y” SOCHA Renata 3: 0

8) „B” LIPIŃSKI Janusz - „Z” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 1                        

9) „C” STEPANIUK Adam - „X” PACZUSKA Paulina  3: 0

10) LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – PACZUSKA P./ ZINIEWICZ K. 3: 4

Końcowy wynik 8: 2 (28: 9) dla Czeremchy I                                      

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 0)
  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 2)
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2 pkt. (7: 3)
  • Socha Renata (Czeremcha II) – 1 pkt. (4: 7)

Debel: Paczuska Paulina/ Ziniewicz Katarzyna ( Czeremcha II ) – 1 pkt.(4: 3)

MECZ nr 8 Rundy rewanżowej z dnia 03.03.2019r.

HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ – HAJNÓWKA I

1) „A” OCHRYCEWICZ Roman -   „X” MIECZYŃSKI Jerzy 1: 3

2) „B” KOJŁO Marcin-   „Y” LUDWICZAK Janusz 3: 0                           

3) „C” GERMAN Jerzy- „ Z” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

4) „A” OCHRYCEWICZ Roman -   „Z” MISZCZUK Zbigniew 2: 3

5) „B” KOJŁO Marcin -   - „X” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3                        

6) „C” GERMAN Jerzy- „Y” LUDWICZAK Janusz 0: 3

7) „A” OCHRYCEWICZ Roman -   „Y” LUDWICZAK Janusz 1: 3

8) „B” KOJŁO Marcin-   - „Z” MISZCZUK Zbigniew 3: 2                        

9) „C” GERMAN Jerzy- - „X” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

10) GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. – MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. 0: 4

Końcowy wynik 8: 2 (27: 10) dla Hajnówki I                                       

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 1)
  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2 pkt. (8: 5)
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 3 pkt. (6: 4)
  • Kojło Marcin (Hajnówka Oldboje Straż) – 2 pkt. (6: 5)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz ( Hajnówka I ) – 1 pkt.(4: 0)

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 2 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

9

8

                             1

22

71: 21

234: 112

II

HAJNÓWKA I

9

8

                           1

22

65: 25

226: 121

III

ŁOSICE

9

6

                         1

17

58: 32

217: 132

IV

CZEREMCHA I

9

4

                           1

13

45: 35

193: 164

V

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

9

4

                           1

11

47: 43

178: 168

VI

HAJNÓWKA II

9

2

                             0

5

30: 60

133: 220

VII

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

9

1

                             1

3

24: 66

121: 229

VIII

CZEREMCHA II

9

0

                            0

0

17: 73

89: 246

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 2 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Gałązka Grzegorz

Łosice

8

23

71: 14

II

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

9

23

75: 24

III

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

9

21

69: 28

IV

Wszoł   Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

9

20

71: 32

V

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

9

20

65: 30

VI

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

9

20

63: 33

VII

Pietruszewski Jarosław

Łosice

9

18

64: 34

VIII

Lipiński   Janusz

Czeremcha I

9

17

65: 42

IX

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

9

17

58: 40

X

Makulski Andrzej

Czeremcha I

8

15

50: 41

XI

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

9

15

54: 56

XII

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

7

13

47: 25

XIII

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

8

12

42: 41

XIV

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

9

12

50: 60

XV

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

9

11

45: 43

XVI

Charytonow Karol

Hajnówka II

7

11

43: 38

XVII

Siennicki Sylwester

Łosice

9

11

48: 56

XVIII

Socha Renata

Czeremcha II

7

10

41: 39

XIX

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

7

10

34: 34

XX

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

8

9

36: 35

XXI

Paczuska Paulina

Czeremcha II

5

4

14: 37

XXII

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

9

4

27: 71

XXIII

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

9

4

24: 71

XXIV

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

8

2

10: 45

XXV

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXVI

Ziniewicz   Katarzyna

Czeremcha II

6

1

10: 49

XXVII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXVIII

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

1

0

1: 6

XXIX

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

3

0

3: 21

XXX

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

7

0

4: 51

XXXI

Kowalski   Ryszard

Czeremcha II

8

0

4: 63

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 2 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

9

7

34: 21

II

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosław

Łosice

8

6

30: 15

III

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

8

5

27: 20

IV

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

9

4

20: 27

V

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

4

3

15: 17

VI

Jadczuk Wojciech

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

3

2

10: 5

VII

Moczulski Rafał

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

2

2

8: 5

VIII

Paczuska Paulina

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

2

2

8: 6

IX

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

7

2

21: 22

X

Kostrzyński Sławomir

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

1

4: 1

XI

Jagiełło Przemysław

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

4

1

9: 14

XII

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

XIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

1

0

2: 4

XIV

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

0

1: 4

XV

Orzechowski Wojciech

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

2

0

2: 8

XVI

Jagiełło Przemysław

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

2

0

2: 8

XVII

Paczuska Paulina

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

2

0

1: 8

XVIII

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

0

6: 16

                                                                                                                                                                                                                           

Organizator – Janusz Ludwiczak

 

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.