Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym – trzecia kolejka Rundy rewanżowej

5

Liderzy w dalszym ciągu pokonują swoich przeciwników. Doświadczony Team Śledzianów Ciechanowiec rozgromił młodą Czeremchę II 10: 0, a Hajnówka I pokonała „Top Spin" Siemiatycze 9: 1. W derbach Hajnówki lepszą okazała się druga Hajnówka, która zwyciężyła ze strażakami 7: 3. W klasyfikacji indywidualnej prowadzi Wojciech Jadczuk (Team Śledzianów Ciechanowiec) przed Zbigniewem Miszczukiem (Hajnówka I). W deblu w dalszym ciągu pierwsze miejsce okupują hajnowianie z pierwszego zespołu: Zbigniew Miszczuk i Janusz Ludwiczak.

MECZ nr 9 Rundy rewanżowej z dnia 23.03.2019r.

HAJNÓWKA II - HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ

1) „A” CHARYTONOW Karol - „X” SZYMCZAK Stanisław 3: 0

2) „B” WILUK Mateusz- „Y” OCHRYCEWICZ Roman 0: 3

3) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „ Z” GERMAN Jerzy 3: 1

4) „A” CHARYTONOW Karol - „Z” GERMAN Jerzy 3: 2

5) „B” KUCZKO Wojciech - „X” SZYMCZAK Stanisław 0: 3

6) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” OCHRYCEWICZ Roman 3: 0

7) „A” CHARYTONOW Karol - „Y” OCHRYCEWICZ Roman 3 : 2

8) „B” WILUK Mateusz - - „Z” GERMAN Jerzy 0: 3

9) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” SZYMCZAK Stanisław 3: 1

10) ORZECHOWSKI W./ CHARYTONOW K. - GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. 4: 3

Końcowy wynik 7: 3 ( 22: 18) dla drużyny z HAJNÓWKI II

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 2)

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 4)

  • German Jerzy (Hajnówka Oldboje Straż) – 1 pkt. (6: 6)

  • Ochrycewicz Roman (Hajnówka Oldboje Straż) – 1 pkt. (5: 6)

  • Szymczak Stanisław (Hajnówka Oldboje Straż) – 1 pkt. (4: 6)

Debel: Orzechowski Wojciech/ Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt.(4: 3)

 

MECZ nr 10 Rundy rewanżowej z dnia 25.03.2019r.

HAJNÓWKA I - „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) „A” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 1

2) „B” LUDWICZAK Janusz- „Y” MOCZULSKI Tomasz 1: 3

3) „C” MISZCZUK Zbigniew - „ Z” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 0

4) „A” MIECZYŃSKI Jerzy - „Z” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 1

5) „B” LUDWICZAK Janusz - „X” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 1

6) „C” MISZCZUK Zbigniew - „Y” MOCZULSKI Tomasz 3: 1

7) „A” MIECZYŃSKI Jerzy - „Y” MOCZULSKI Tomasz 3 : 2

8) „B” LUDWICZAK Janusz - - „Z” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 1

9) „C” MISZCZUK Zbigniew - „X” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 1

10) MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. – MOCZULSKI T./ JAGIEŁŁO P. 4: 0

Końcowy wynik 9: 1 ( 29: 11) dla drużyny z HAJNÓWKI II

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 2)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 4)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2 pkt. (7: 5)

  • Moczulski Tomasz (Top Spin Siemiatycze) – 1 pkt. (6: 7)

Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 11 Rundy rewanżowej z dnia 28.03.2019r.

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC – CZEREMCHA II

1) „A” JADCZUK Wojciech - „X” PACZUSKA Paulina 3: 0

2) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Y” KORZA Kinga 3: 0

3) „C” WSZOŁ Krzysztof - „ Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

4) „A” JADCZUK Wojciech - „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

5) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - - „X” PACZUSKA Paulina 3: 1

6) „C” WSZOŁ Krzysztof - „Y” KORZA Kinga 3: 0

7) „A” JADCZUK Wojciech - „Y” KORZA Kinga 3: 0

8) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Z” ŻAŁOBA Patryk 3: 0

9) „C” WSZOŁ Krzysztof - „X” PACZUSKA Paulina 3: 1

10) WSZOŁ K./ KOSTRZYŃSKI S. – PACZUSKA P./ ŻAŁOBA P. 4: 0

Końcowy wynik 10: 0 (31: 2) dla drużyny TEAM SLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 0)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 1)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 1)

  • Debel: Wszoł Krzysztof/ Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciech. ) – 1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 12 Rundy rewanżowej

CZEREMCHA I – ŁOSICE – przełożony na termin późniejszy

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 3 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

10

9

1

26

81: 21

265: 114

II

HAJNÓWKA I

10

9

1

25

74: 26

255: 132

III

ŁOSICE

9

6

1

17

58: 32

217: 132

IV

CZEREMCHA I

9

4

1

13

45: 35

193: 164

V

TOP SPIN” SIEMIATYCZE

10

4

1

11

48: 52

189: 197

VI

HAJNÓWKA II

10

3

0

7

37: 63

155: 238

VII

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

10

1

1

3

27: 73

139: 251

VIII

CZEREMCHA II

10

0

0

0

17: 83

91: 277

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 3 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

10

26

84: 24

II

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

10

24

78: 30

III

Gałązka Grzegorz

Łosice

8

23

71: 14

IV

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

10

23

80: 33

V

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

10

23

74: 34

VI

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

10

23

72: 34

VII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

10

19

65: 45

VIII

Pietruszewski Jarosław

Łosice

9

18

64: 34

IX

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

10

18

63: 58

X

Lipiński Janusz

Czeremcha I

9

17

65: 42

XI

Makulski Andrzej

Czeremcha I

8

15

50: 41

XII

Charytonow Karol

Hajnówka II

8

14

52: 42

XIII

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

7

13

47: 25

XIV

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

9

12

45: 50

XV

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

9

12

50: 60

XVI

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

9

11

45: 43

XVII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

8

11

40: 41

XVIII

Siennicki Sylwester

Łosice

9

11

48: 56

XIX

Socha Renata

Czeremcha II

7

10

41: 39

XX

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

9

9

38: 44

XXI

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

10

5

32: 77

XXII

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

10

5

30: 77

XXIII

Paczuska Paulina

Czeremcha II

6

4

16: 46

XXIV

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

9

2

10: 51

XXV

Szymczak Stanisław

Oldboje Straż Hajnówka

1

1

4: 6

XXVI

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXVII

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

6

1

10: 49

XXVIII

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXIX

Żałoba Patryk

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXX

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

1

0

1: 6

XXXI

Korza Kinga

Czeremcha II

1

0

0: 9

XXXII

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

3

0

3: 21

XXXIII

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

8

0

4: 54

XXXIV

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

9

0

4: 69

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 3 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

10

8

38: 21

II

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosław

Łosice

8

6

30: 15

III

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

8

5

27: 20

IV

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

5

4

19: 17

V

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

10

4

23: 31

VI

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

8

3

25: 25

VII

Jadczuk Wojciech

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

3

2

10: 5

VIII

Moczulski Rafał

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

2

2

8: 5

IX

Paczuska Paulina

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

2

2

8: 6

X

Kostrzyński Sławomir

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

1

4: 1

XI

Jagiełło Przemysław

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

4

1

9: 14

XII

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

XIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

1

0

2: 4

XIV

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

0

1: 4

XV

Jagiełło Przemysław

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

1

0

0: 4

XVI

Paczuska Paulina

Żałoba Patryk

Czeremcha II

1

0

0: 4

XVII

Orzechowski Wojciech

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

2

0

2: 8

XVIII

Jagiełło Przemysław

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

2

0

2: 8

XIX

Paczuska Paulina

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

2

0

1: 8

XX

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

0

6: 16

Organizator – Janusz Ludwiczak


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.