Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym – szósta kolejka Rundy rewanżowej

2

Mecz na szczycie zakończył się wygraną hajnowian i to oni wyszli w przedostatniej kolejce na prowadzenie. Czeremcha I nie miała większych problemów w pokonaniu Hajnówki II. Natomiast w dwóch pozostałych spotkaniach drużyny podzieliły się punktami.

W rywalizacji indywidualnej bryluje Wojciech Jadczuk (Team Śledzianów Ciechanowiec) przed Grzegorzem Gałązką (Łosice). Kolejne miejsca zajmują zawodnicy dwóch czołowych drużyn ligi. W deblu na czele tabeli w dalszym ciągu jest para z pierwszej Hajnówki (Zbigniew Miszczuk, Janusz Ludwiczak) przed Grzegorzem Gałązką i Jarosławem Pietruszewskim z Łosic.

 

MECZ nr 21 Rundy rewanżowej z dnia 15.04.2019r.

HAJNÓWKA I – TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

1) „A” LUDWICZAK Janusz - „X” JADCZUK Wojciech 3: 2

2) „B” MIECZYŃSKI Jerzy - „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir 2: 3

3) „C” MISZCZUK Zbigniew - „ Z” WSZOŁ Krzysztof 3: 1

4) „A” LUDWICZAK Janusz - „Z” WSZOŁ Krzysztof 3: 1

5) „B” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” JADCZUK Wojciech 1: 3

6) „C” MISZCZUK Zbigniew - „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir 3: 0

7) „A” LUDWICZAK Janusz - „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir 3 : 2

8) „B” MIECZYŃSKI Jerzy - - „Z” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

9) „C” MISZCZUK Zbigniew - „X” JADCZUK Wojciech 3: 2

10) MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. –WSZOŁ./ KOSTRZYŃSKI S. 4: 1

Końcowy wynik 7: 3 ( 25: 18) dla drużyny HAJNÓWKA I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 3)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 5)

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt. (7: 7)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt. (5: 6)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 1 pkt. (5: 8)

  • Debel: Miszczuk Zbigniew/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 1)

 

MECZ nr 22 Rundy rewanżowej z dnia 16.04.2019r.

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE – ŁOSICE

1) „A” MOCZULSKI Rafał - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 3: 2

2) „B” MOCZULSKI Tomasz - „Y” GAŁĄZKA Grzegorz 3: 1

3) „C” KRYCZKA Andrzej - „ Z” SIENNICKI Sylwester 0: 3

4) „A” MOCZULSKI Rafał - „Z” SIENNICKI Sylwester 3: 0

5) „B” MOCZULSKI Tomasz - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 3: 1

6) „C” KRYCZKA Andrzej - „Y” GAŁĄZKA Grzegorz 0: 3

7) „A” MOCZULSKI Rafał - „Y” GAŁĄZKA Grzegorz 2 : 3

8) „B” MOCZULSKI Tomasz - „Z” SIENNICKI Sylwester 3: 0

9) „C” KRYCZKA Andrzej - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 0: 3

10) MOCZULSKI R./ MOCZULSKI T. –GAŁĄZKA G./ PIETRUSZEWSKI J. 3: 4

Końcowy wynik 5: 5 ( 20: 20)

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • MOCZULSKI Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 2)

  • MOCZULSKI Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (8: 5)

  • GAŁĄZKA Grzegorz (Łosice) – 2 pkt. (7: 5)

  • PIETRUSZEWSKI Jarosław (Łosice) – 1 pkt. (6: 6)

  • Siennicki Sylwester (Łosice) – 1 pkt. (3: 6)

Debel: Gałązka Grzegorz/ Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 1 pkt.(4: 3)

 

MECZ nr 23 Rundy rewanżowej z dnia 17.04.2019r.

CZEREMCHA I - HAJNÓWKA II

1) „A” LIPIŃSKI Janusz - „X” CHARYTONOW Karol 2: 3

2) „B” MAKULSKI Andrzej - „Y” WILUK Mateusz 3: 0

3) „C” STEPANIUK Adam - „ Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 1

4) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 1

5) „B” MAKULSKI Andrzej - „X” CHARYTONOW Karol 3: 1

6) „C” STEPANIUK Adam - „Y” WILUK Mateusz 3: 0

7) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Y” WILUK Mateusz 3 : 0

8) „B” MAKULSKI Andrzej - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 2

9) „C” STEPANIUK Adam - „X” CHARYTONOW Karol 0: 3

10) LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – CHARYTONOW K./ OZRECHOWSKI W. 4: 1

Końcowy wynik 8: 2 ( 27: 12) dla drużyny CZEREMCHA I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 3)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2 pkt. (8: 4)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 4)

  • Charytonow Karol (Hajnówka I) – 2 pkt. (7: 5)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha II) – 1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 24 Rundy rewanżowej z dnia 18.04.2019r.

CZEREMCHA II – HAJNÓWKA OLDBOJE STRAŻ

1) „A” SOCHA Renata - „X” KOJŁO Marcin 2: 3

2) „B” PACZUSKA Paulina - „Y” OCHRYCEWICZ Roman 1: 3

3) „C” ZINIEWICZ Katarzyna - „ Z” GERMAN Jerzy 2: 3

4) „A” SOCHA Renata - „Z” GERMAN Jerzy 3: 0

5) „B” PACZUSKA Paulina - „X” KOJŁO Marcin 3: 2

6) „C” ZINIEWICZ Katarzyna - „Y” OCHRYCEWICZ Roman 3: 2

7) „A” SOCHA Renata - „Y” OCHRYCEWICZ Roman 3: 0

8) „B” PACZUSKA Paulina „Z” GERMAN Jerzy 1: 3

9) „C” ZINIEWICZ Katarzyna - „X” KOJŁO Marcin 3: 0

10) PACZUSKA P./ ZINIEWICZ K. – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. 3: 4

Końcowy wynik 5: 5 (24: 20) dla drużyny z CZEREMCHY II

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Socha Renata (Czeremcha II) – 2 pkt. (8: 3)

  • Ziniewicz Katarzyna (Czeremcha II) – 2 pkt. (8: 5)

  • German Jerzy (Hajnówka Oldboje Straż) – 2 pkt. (6: 6)

  • Paczuska Paulina (Czeremcha II) – 1 pkt. (5: 8)

  • Ochrycewicz Roman (Hajnówka Oldboje Straż) – 1 pkt. (5: 8)

  • Kojło Marcin (Hajnówka Oldboje Straż) – 1 pkt. (5: 8)

 

Debel: German Jerzy/ Ochrycewicz Roman (Hajnówka Oldboje Straż ) – 1 pkt.(4: 3)

TABELA DRUŻYNOWA PO 6 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punk. małe

Sety

I

HAJNÓWKA I

13

11

2

31

95: 35

328: 179

II

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

13

11

1

32

100: 32

338: 166

III

ŁOSICE

12

7

3

21

79: 51

303: 207

IV

CZEREMCHA I

13

6

3

20

69: 51

280: 231

V

TOP SPIN” SIEMIATYCZE

13

4

2

12

61: 69

239: 261

VI

HAJNÓWKA II

13

3

0

7

44: 86

191: 322

VII

OLDBOJE STRAŻ HAJNÓWKA

13

2

2

6

38: 92

190: 321

VIII

CZEREMCHA II

13

1

1

3

31: 99

153: 326

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 6 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

13

33

109: 37

II

Gałązka Grzegorz

Łosice

12

31

101: 32

III

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

13

31

101: 42

IV

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

13

28

99: 48

V

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

13

28

93: 49

VI

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

13

28

92: 50

VII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

13

26

87: 60

VIII

Pietruszewski Jarosław

Łosice

13

25

93: 54

IX

Lipiński Janusz

Czeremcha I

13

25

93: 59

X

Makulski Andrzej

Czeremcha I

12

23

77: 57

XI

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

13

22

80: 81

XII

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

11

19

65: 50

XIII

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

9

17

61: 33

XIV

Charytonow Karol

Hajnówka II

11

16

63: 65

XV

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

13

16

62: 67

XVI

Socha Renata

Czeremcha II

9

14

57: 45

XVII

Siennicki Sylwester

Łosice

13

14

61: 84

XVIII

Jagiełło Przemysław

Top Spin Siemiatycze

10

13

50: 58

XIX

Kojło Marcin

Oldboje Straż Hajnówka

10

13

55: 68

XX

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

10

9

38: 53

XXI

German Jerzy

Oldboje Straż Hajnówka

13

9

44: 97

XXII

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

13

8

48: 98

XXIII

Paczuska Paulina

Czeremcha II

9

7

31: 68

XXIV

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

9

7

33: 61

XXV

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

11

2

10: 66

XXVI

Szymczak Stanisław

Oldboje Straż Hajnówka

1

1

4: 6

XXVII

Tarapata Paulina

Łosice

1

1

4: 8

XXVIII

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

10

1

9: 65

XXIX

Rakowski Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXX

Żałoba Patryk

Czeremcha II

1

0

0: 3

XXXI

Śliwiński Zdzisław

Czeremcha I

1

0

1: 6

XXXII

Korza Kinga

Czeremcha II

1

0

0: 9

XXXIII

Dzwonkowski Zbigniew

Oldboje Straż Hajnówka

2

0

2: 12

XXXIV

Kryczka Andrzej

Top Spin Siemiatycze

2

0

1: 18

XXXV

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

3

0

3: 21

XXXVI

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

10

0

5: 78

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 6 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ SEZONU 2018/2019

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Miszczuk Zbigniew

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

13

10

47: 26

II

Gałązka Grzegorz

Pietruszewski Jarosław

Łosice

12

9

44: 25

III

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

12

8

42: 28

IV

German Jerzy

Ochrycewicz Roman

Oldboje Straż Hajnówka

13

6

35: 38

V

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

6

4

20: 21

VI

Jadczuk Wojciech

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

4

3

14: 7

VII

Paczuska Paulina

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

5

3

15: 16

VIII

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

11

3

28: 37

IX

Moczulski Rafał

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

2

2

8: 5

X

Kostrzyński Sławomir

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciechanowiec

2

2

8: 3

XI

Jagiełło Przemysław

Krysiński Wojciech

Top Spin Siemiatycze

4

1

9: 14

XII

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

2: 4

XIII

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

1

0

2: 4

XIV

Paczuska Paulina

Żałoba Patryk

Czeremcha II

1

0

0: 4

XV

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

3

0

6: 12

XVI

Orzechowski Wojciech

Kuczko Wojciech

Hajnówka II

2

0

2: 8

XVII

Jagiełło Przemysław

Moczulski Rafał

Top Spin Siemiatycze

2

0

2: 8

XVIII

Paczuska Paulina

Tyczyno Eryk

Czeremcha II

2

0

1: 8

XIX

Jagiełło Przemysław

Moczulski Tomasz

Top Spin Siemiatycze

2

0

0: 8

XX

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

0

6: 16

W ostatniej kolejce zagrają:

1.Łosice – Hajnówka I

2.Hajnówka II – Team Śledzianów Ciechanowiec

3.„Top Spin” Siemiatycze – Czeremcha II

4.Hajnówka Oldboje Straż – Czeremcha I

Turniej Deblowy w Tenisie Stołowym zaplanowany jest na 11 maja 2019. W Hajnówce.

Po Turnieju również odbędzie się uroczyste podsumowanie Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2018/2019.

 

Organizator – Janusz Ludwiczak


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.