Podsumowanie wakacji w Ośrodku Sportu i Rekreacji

01

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim ulubiony wakacyjny beztroski okres wszystkich dzieci dobiegł końca. Warto byłoby podsumować, co działo się w tym czasie. A działo się całkiem sporo. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce przygotował szeroką i interesującą ofertę zarówno dla hajnowskich zawodników jak i pozostałych, chętnych mieszkańców naszego regionu.

Na początku wakacji dla naszych drużyn piłkarskich wprowadziliśmy nowy system rozgrywek tzw. Turnieje Holenderskie. Spotkał się on z bardzo pozytywnym przyjęciem. Wszystkie grupy młodzieżowe rozegrały wiele zaciętych i wyrównanych meczów. Najlepsi zawodnicy, którzy regularnie uczestniczyli w zawodach i zdobyli najwięcej punktów zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, medalami oraz drobnymi nagrodami.

Wakacje to także czas wymian sportowych, które wpisały się już na stałe do naszego kalendarza imprez sportowych. W Hajnówce w lipcu gościliśmy drużynę z Suure Jaani, a także z Kamieńca i Brześcia na Białorusi. Kulminacjym punktem był Międzynarodowy Turniej Młodzików w Hajnówce. W drugiej części wakacji nasza młodzież udała sie z rewizytą do przyjaciół z Estonii,gdzie rywlizowaliśmy z miejscowymi drużynami. Zagraniczne wymiany poza aspektem sportowym, przyniosły naszym zawodnikom wiele dobrej zabawy oraz pozwoliły nawiązać nowe znajomości.

Młodzieżowe drużyny piłkarskie przygotowywały się do nowego, nadchodzącego sezonu. Młodsze grupy w kategorii Żaków oraz Orlików mogła sprawdzić swoje umiejętności podczas Wakacyjnego Turnieju Orlików 2019. Starsi koledzy z Młodzików i Trampkarzy przygotowywali się na obozie treningowym, gdzie każdego dnia mogli uczestniczyć w zajęciach porannych i popołudniowych.

Zorganizowaliśmy też dwa rajdy rowerowe. Oprócz aktywnie spędzonego czasu na świeżym powietrzu wycieczki rowerowe do Kamieńca na Białorusi i Serpelic nad Bugiem stanowiły niezwykły walor krajoznawczy oraz przyrodniczy. Z pewnością wspomnienia z wyjazdu na długo zotaną w pomięci wszystkich uczestników.

Nie zapomnajmy także o kolejnej edycji Biegu Rodzinnego, którego głównym celem była popularyzacja zdrowego stylu życia i wspolnego spedzania wolnego czasu całą rodziną.

Najważniejszym punktem tego sezonu okazało się uroczyste otwarcie nowego basenu na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce. W słoneczne dni wszyscy mogli bezpłatnie skorzystać z naszego wodnego kompleksu.

Cieszymy się, że tak wiele osób skorzystało z naszej oferty i zapraszamy na kolejne atrakcje organizowane przez Ośrodek Sportu i rekreacji w Hajnówce.

Dawid Wojciuk

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

        Deklaracja dostępności

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.