Rozpędzone Łosice miażdżą kolejnych rywali

14

Drużyna z Łosic zagrała znakomicie w drugiej kolejce Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym, pokonując 10: 0 na hajnowskiej ziemi drugi zespół z Hajnówki. Czeremcha I rozegrała dwa zwycięskie mecze: 6: 4 z „Top Spinem" Siemiatycze i 7: 3 w derbach z drugą Czeremchą. W rywalizacji beniaminków lepszy okazał się Drohiczyn, który zwyciężył z WWS Popławy 7: 3. Osłabiona Hajnówka I nieznacznie była lepsza od nieprzewidywalnych dziewcząt z Czeremchy II. Drużynowo na prowadzeniu są Łosice przed Czeremchą I. Klasyfikacja indywidualna ukształtuje się dopiero po 3-4 kolejce.

 

MECZ nr 5 Rundy I z dnia 19.10.2019r.

DROHICZYN – WWS POPŁAWY

1) „A” JAGIEŁŁO Przemysław - „X” KOSIŃSKI Patryk 3: 1

2) „B” MARCINIUK Mariusz - „Y” KOSIŃSKI Piotr 3: 2

3) „C” KORPYSZ Łukasz- „ Z” BOROWSKI Mariusz 0: 3

4) „A” JAGIEŁŁO Przemysław - „Z” BOROWSKI Mariusz 3: 1

5) „B” MARCINIUK Mariusz - „X” KOSIŃSKI Patryk 3: 0

6) „C” KORPYSZ Łukasz - „Y” KOSIŃSKI Piotr 0: 3

7) „A” JAGIEŁŁO Przemysław - „Y” KOSIŃSKI Piotr 3 : 1

8) „B” MARCINIUK Mariusz - „Z” BOROWSKI Mariusz 3: 1

9) „C” KORPYSZ Łukasz - „X” KOSIŃSKI Patryk 2: 3

10) JAGIEŁŁO P./ KORPYSZ Ł. – KOSIŃSKI P./ KOSIŃSKI P. 4: 2

Końcowy wynik 7: 3 ( 24: 17) dla drużyny z DROHICZYNA

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jagiełło Przemysław (Drohiczyn) – 3 pkt. (9: 3)

  • Marciniuk Mariusz (Drohiczyn) – 3 pkt. (9: 3)

  • Kosiński Piotr (WWS Popławy) – 1 pkt. (6: 6)

  • Borowski Mariusz (WWS Popławy) – 1 pkt. (5: 6)

  • Kosiński Patryk (WWS Popławy) – 1 pkt. (4: 8)

Debel: Jagiełło Przemysław/ Korpysz Łukasz (Drohiczyn)–1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 6 Rundy I z dnia 20.10.2019r.

Czeremcha II – HAJNÓWKA I

1) „A” SOCHA Renat - „X” LUDWICZAK JANUSZ 0: 3

2) „B” PACZUSKA Paulina - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

3) „C” ZINIEWICZ Katarzyna - „ Z” vo 3: 0

4) „A” SOCHA Renat - „Z” vo 3: 0

5) „B” PACZUSKA Paulina - „X” LUDWICZAK JANUSZ 1: 3

6) „C” ZINIEWICZ Katarzyna - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

7) „A” SOCHA Renat - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

8) „B” PACZUSKA Paulina - „Z” vo 3: 0

9) „C” ZINIEWICZ Katarzyna - „X” LUDWICZAK JANUSZ 3: 0

10) SOCHA R./ ZINIEWICZ K. – MIECZYŃSKI J./ LUDWICZAK J. 4: 3

Końcowy wynik 6: 4 ( 19: 16) dla drużyny HAJNÓWKA I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 0)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2 pkt. (6: 4)

  • Ziniewicz Katarzyna (Czeremcha II) – 2 pkt. (6: 3)

  • Paczuska Paulina (Czeremcha II) – 1 pkt. (4: 6)

  • Socha Renata (Czeremcha II) – 1 pkt. (3: 6)

Debel: Meczyński Jerzy/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I ) – 1 pkt.(4: 3)

MECZ nr 7 Rundy I z dnia 20.10.2019r.

HAJNÓWKA II - ŁOSICE

1) „A” GERMAN Jerzy - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 0: 3

2) „B” CHARYTONOW Karol - „Y” SINNICKI Sylwester 1: 3

3) „C” WILUK Mateusz- „ Z” TARAPATA Paulina 0: 3

4) „A” GERMAN Jerzy - „Z” TARAPATA Paulina 0: 3

5) „B” CHARYTONOW Karol - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 1: 3

6) „C” WILUK Mateusz „Y” SINNICKI Sylwester 0: 3

7) „A” GERMAN Jerzy - „Y” SINNICKI Sylwester 0: 3

8) „B” CHARYTONOW Karol - „Z” TARAPATA Paulina 2: 3

9) „C” WILUK Mateusz - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 0: 3

10) CHARYTONOW K./ GERMAN J. – TARAPATA P./ PIETRUSZEWSKI J. 1: 4

Końcowy wynik 10: 0 (31: 5) dla ŁOSIC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 3 pkt. (9: 1)

  • Sinnicki Sylwester (Łosice) – 3 pkt. (9: 1)

  • Tarapata Paulina (Łosice) – 3 pkt. (9: 2)

Debel: Tarapata Paulina/ Pietruszewski Jarosław (Łosice) –1 pkt. (4: 1)

MECZ nr 8 Rundy I z dnia 23.10.2019

CZEREMCHA I - „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) „A” MAKULSKI Andrzej - „X” MOCZULSKI Rafał 0: 3

2) „B” STEPANIUK Adam - „Y” MOCZULSKI Tomasz 2: 3

3) „C” LIPIŃSKI Janusz - „ Z” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 0

4) „A” MAKULSKI Andrzej - „Z” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 0

5) „B” STEPANIUK Adam - „X” MOCZULSKI Rafał 1: 3

6) „C” LIPIŃSKI Janusz - „Y” MOCZULSKI Tomasz 3: 1

7) „A” MAKULSKI Andrzej - „Y” MOCZULSKI Tomasz 3: 1

8) „B” STEPANIUK Adam - „Z” KRYSIŃSKI Wojciech 3: 1

9) „C” LIPIŃSKI Janusz - „X” MOCZULSKI Rafał 0: 3

10) LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – MOCZULSKI R./ MOCZULSKI T. 4: 0

Końcowy wynik 6: 4 (22: 15) dla CZEREMCHY I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 1)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 4)

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 4)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (6: 7)

  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (5: 8)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I) –1 pkt. (4: 0)

MECZ zaległy nr 4 z pierwszej kolejki z dnia 18.10.2019

CZEREMCHA I – CZEREMCHA II

1) „A” STEPANIUK Adam - „X” ZINIEWICZ Katarzyna 0: 3

2) „B” MAKULSKI Andrzej - „Y” PACZUSKA Paulina 3: 1

3) „C” LIPIŃSKI Janusz - „ Z” SOCHA Renata 2: 3

4) „A” STEPANIUK Adam - „Z” SOCHA Renata 3: 2

5) „B” MAKULSKI Andrzej - „X” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 0

6) „C” LIPIŃSKI Janusz - „Y” PACZUSKA Paulina 3: 0

7) „A” STEPANIUK Adam - „Y” PACZUSKA Paulina 3: 1

8) „B” MAKULSKI Andrzej - „Z” SOCHA Renata 3: 0

9) „C” LIPIŃSKI Janusz - „X” ZINIEWICZ Katarzyna 2: 3

10) LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – PACZUSKA P./ ZINIEWICZ K. 4: 2

Końcowy wynik 7: 3 (26: 15) dla CZEREMCHY I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 1)

  • Ziniewicz Katarzyna (Czeremcha II) – 2 pkt. (6: 5)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 6)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 1 pkt. (7: 6)

  • Socha Renata (Czeremcha II) – 1 pkt. (5: 8)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej –1 pkt. (4: 2)

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 2 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

ŁOSICE

2

2

0

6

19: 1

60: 12

II

CZEREMCHA I

2

2

0

4

13: 7

48: 30

III

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

1

1

0

3

9: 1

29: 10

IV

TOP SPIN” SIEMIATYCZE

2

1

0

3

12: 8

41: 31

V

HAJNÓWKA I

1

1

0

2

6: 4

19: 16

VI

DROHICZYN

2

1

0

2

8: 12

34: 46

VII

WWS POPŁAWY

2

0

0

0

4: 16

24: 53

VIII

CZEREMCHA II

2

0

0

0

3: 11

31: 45

IX

HAJNÓWKA II

2

0

0

0

2: 18

14: 57

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 2 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Siennicki Sylwester

Łosice

2

6

18: 3

II

Pietruszewski Jarosław

Łosice

2

6

18: 4

III

Moczulski Rafał

Top Spin” Siemiatycze

2

6

18: 4

IV

Makulski Andrzej

Czeremcha I

2

5

15: 5

V

Tarapat Paulina

Łosice

2

5

16: 5

VI

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

2

4

12: 8

VII

Jagiełło Przemysław

Drohiczyn

2

4

13: 10

VIII

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

1

3

9: 0

IX

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

1

3

9: 2

X

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

1

3

9: 3

XI

Marciniuk Mariusz

Drohiczyn

2

3

14: 12

XII

Lipiński Janusz

Czeremcha I

2

3

13: 10

XIII

Moczulski Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

2

3

12: 12

XIV

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

2

3

12: 13

XV

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

1

2

7: 5

XVI

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

1

2

6: 4

XVII

Charytonow Karol

Hajnówka II

2

2

11: 13

XVIII

Kosiński Patryk

WWS Popławy

2

2

9: 16

XIX

Socha Paulina

Czeremcha II

2

2

8: 14

XX

Siekierko Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

1

1

3: 0

XXI

Kosiński Piotr

WWS Popławy

1

1

6: 6

XXII

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

2

1

4: 12

XXIII

Borowski Mariusz

WWS Popławy

2

1

8: 15

XXIV

Paczuska Paulina

Czeremcha II

2

1

6: 15

XXV

Kojło Marcin

Hajnówka II

1

0

1: 9

XXVI

Kryński Dawid

WWS Popławy

1

0

0: 9

XXVII

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

1

0

0: 9

XXVIII

Korpysz Łukasz

Drohiczyn

2

0

2: 18

XXIX

German Jerzy

Hajnówka II

2

0

1: 18

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 2 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Pietruszewski Jarosław

Tarapata Paulina

Łosice

2

2

8: 2

II

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

2

2

8: 2

III

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

1

1

4: 0

IV

Siekierko Andrzej

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

1

1

4: 1

V

Jagiełło Przemysław

Korpysz Łukasz

Drohiczyn

1

1

4: 2

VI

Mieczyński Jerzy

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

1

1

4: 3

VII

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

0

3: 4

VIII

Paczuska Paulina

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha I

1

0

2: 4

IX

Jagiełło Przemysław

Marciniuk Mariusz

Drohiczyn

1

0

0: 4

X

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

1

0

0: 4

XI

Kosiński Patryk

Borowski Mariusz

WWS Popławy

2

0

3: 8

XII

Charytonow Karol

German Jerzy

Hajnówka II

2

0

2: 8

 

W trzeciej kolejce zagrają:

  • Team Śledzianów Ciechanowiec - WWS Popławy

  • Hajnówka II - Drohiczyn

  • Hajnówka I - „Top Spin” Siemiatycze”

  • Łosice - Czeremcha I

Pauzuje – Czeremcha II

Organizator – Janusz Ludwiczak


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.