Pierwsza Czeremcha zatrzymuje pociąg z Łosic

3t

W trzeciej kolejce bardzo mocny Team Śledzianów zrobił maksymalną ilość punktów, pokonując WWS Popławy 10:0. Hajnowianie również wygrali swoje spotkania. Dużym zaskoczeniem była porażka dobrze do tej pory spisujących się Łosic. Zawodnicy mazowieccy musieli uznać w tym dniu wyższość drużyny z Czeremchy I. Przegrana 1: 9 u siebie trochę boli, ale sezon ligowy jest dość długi i każdy może zaliczyć taką wpadkę. Dzięki temu zwycięstwu pierwsza Czeremcha wysunęła się na pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej i deblowej. Indywidualnie w dalszym ciągu na prowadzeniu są dwaj zawodnicy z Łosic: Jarosław Pietruszewski i Sylwester Siennicki.

MECZ nr 9 Rundy I z dnia 28.10.2019r.

TEAM ŚLEDZIANÓW CZIECHANOWIEC – WWS POPŁAWY

1) „A” JADCZUK Wojciech - „X” KOSIŃSKI Patryk 3: 0

2) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Y” KOSIŃSKI Piotr 3: 1

3) „C” WSZOŁ Krzysztof - „ Z” BOROWSKI Mariusz 3: 0

4) „A” JADCZUK Wojciech - „Z” BOROWSKI Mariusz 3: 1

5) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „X” KOSIŃSKI Patryk 3: 0

6) „C” WSZOŁ Krzysztof - „Y” KOSIŃSKI Piotr 3: 0

7) „A” JADCZUK Wojciech - „Y” KOSIŃSKI Piotr 3 : 0

8) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Z” BOROWSKI Mariusz 3: 0

9) „C” WSZOŁ Krzysztof - „X” KOSIŃSKI Patryk 3: 0

10) WSZOŁ K./ KOSTRZYŃSKI S. – KOSIŃSKI Pat./ BOROWSKI M. 4: 1

Końcowy wynik 10: 0 ( 31: 2) dla drużyny TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 0)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 0)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 1)

Debel: Wszoł Krzysztof/ Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec)–1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 10 Rundy I z dnia 09.11.2019r.

HAJNÓWKA II - DROHICZYN

1) „A” CHARYTONOW Karol - „X” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 2

2) „B” GERMAN Jerzy - „Y” MARCINIUK Mariusz 0: 3

3) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „ Z” KORPYSZ Łukasz 3: 0

4) „A” CHARYTONOW Karol - „Z” KORPYSZ Łukasz 3: 0

5) „B” GERMAN Jerzy - „X” JAGIEŁŁO Przemysław 2: 3

6) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „Y” MARCINIUK Mariusz 2: 3

7) „A” CHARYTONOW Karol - „Y” MARCINIUK Mariusz 3: 0

8) „B” GERMAN Jerzy - „Z” KORPYSZ Łukasz 3: 0

9) „C” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 2

10) CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. – JAGIEŁŁO P./ MARCINIUK M. 4: 2

Końcowy wynik 7: 3 ( 26: 15) dla drużyny HAJNÓWKA II

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 2)

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 2 pkt. (8: 5)

  • Marciniuk Mariusz (Drohiczyn) – 2 pkt. (6: 5)

  • Jagiełło Przemysław (Drohiczyn) – 1 pkt. (7: 8)

  • German Jerzy (Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 6)

Debel: Charytonow Karol/ Orzechowski Wojciech (Hajnówka II ) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 11 Rundy I z dnia 05.11..2019r.

HAJNÓWKA I – „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

1) „A” LUDWICZAK Janusz - „X” SIEKIERKO Andrzej 3: 1

2) „B” MIECZYŃSKI Jerzy - „Y” KRYCZKA Andrzej 3: 0

3) „C” MISZCZUK Zbigniew - „ Z” MOCZULSKI Tomasz 3: 0

4) „A” LUDWICZAK Janusz - „Z” MOCZULSKI Tomasz 3: 2

5) „B” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” SIEKIERKO Andrzej 3: 0

6) „C” MISZCZUK Zbigniew „Y” KRYCZKA Andrzej 3: 0

7) „A” LUDWICZAK Janusz - „Y” KRYCZKA Andrzej 3: 0

8) „B” MIECZYŃSKI Jerzy - „Z” MOCZULSKI Tomasz 3: 0

9) „C” MISZCZUK Zbigniew - „X” SIEKIERKO Andrzej 2: 3

10) MIECZYŃSKI J./ LUDWICZAK J. – SIEKIERKO A./ MOCZULSKI T. 4: 0

Końcowy wynik 9: 1 (30: 7) dla HAJNÓWKI II

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 0)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 3)

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2 pkt. (8: 3)

  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 8)

Debel: Mieczyński Jerzy/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) –1 pkt. (4: 0)

 

MECZ nr 12 Rundy I z dnia 09.11.2019

ŁOSICE - CZEREMCHA I

1) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „X” LIPIŃSKI Janusz 2: 3

2) „B” SIENNICKI Sylwester - „Y” MAKULSKI Andrzej 2: 3

3) „C” TARAPATA Paulina - „ Z” STEPANIUK Adam 3: 1

4) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „Z” STEPANIUK Adam 2: 3

5) „B” SIENNICKI Sylwester - „X” LIPIŃSKI Janusz 0: 3

6) „C” TARAPATA Paulina - „Y” MAKULSKI Andrzej 0: 3

7) „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „Y” MAKULSKI Andrzej 3: 0

8) „B” SIENNICKI Sylwester - „Z” STEPANIUK Adam 3: 2

9) „C” TARAPATA Paulina - „X” LIPIŃSKI Janusz 1: 3

10) PIETRUSZEWSKI J./ TARAPATA P./ LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. 0: 4

Końcowy wynik 7: 3 (25: 16) dla CZEREMCHY I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 3)

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 5)

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 1 pkt. (7: 6)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (6: 8)

  • Siennicki Sylwester (Łosice) – 1 pkt. (5: 8)

  • Tarapata Paulina (Łosice) – 1 pkt. (4: 7)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I) –1 pkt. (4: 0)

CZEREMCHA II - pauzuje

TABELA DRUŻYNOWA PO 3 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

CZEREMCHA I

3

3

0

7

20: 10

73: 46

II

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

2

2

0

7

19: 1

60: 12

III

ŁOSICE

3

2

0

6

22: 8

76: 37

IV

HAJNÓWKA I

2

2

0

5

15: 5

49: 23

V

TOP SPIN” SIEMIATYCZE

3

1

0

3

13: 17

48: 61

VI

DROHICZYN

3

1

0

2

11: 19

49: 72

VII

HAJNÓWKA II

3

1

0

2

9: 21

40: 72

VIII

CZEREMCHA II

2

0

0

0

3: 11

31: 45

IX

WWS POPŁAWY

3

0

0

0

4: 26

26: 84

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 3 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Pietruszewski Jarosław

Łosice

3

7

25: 10

II

Siennicki Sylwester

Łosice

3

7

23: 11

III

Makulski Andrzej

Czeremcha I

3

7

21: 10

IV

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

2

6

18: 0

V

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

2

6

18: 3

VI

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

2

6

18: 3

VII

Moczulski Rafał

Top Spin” Siemiatycze

2

6

18: 4

VIII

Lipiński Janusz

Czeremcha I

3

6

22: 13

IX

Tarapat Paulina

Łosice

3

6

20: 12

X

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

2

5

16: 5

XI

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

2

5

15: 7

XII

Charytonow Karol

Hajnówka II

3

5

20: 15

XIII

Marciniuk Mariusz

Drohiczyn

3

5

20: 17

XIV

Jagiełło Przemysław

Drohiczyn

3

5

20: 18

XV

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

2

4

12: 8

XVI

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

3

4

18: 21

XVII

Moczulski Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

3

3

14: 21

XVIII

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

1

2

8: 3

XIX

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

1

2

8: 5

XX

Siekierko Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

2

2

7: 8

XXI

Socha Paulina

Czeremcha II

2

2

8: 14

XXII

Kosiński Patryk

WWS Popławy

3

2

9: 25

XXIII

Kosiński Piotr

WWS Popławy

2

1

7: 15

XXIV

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

2

1

4: 12

XXV

Paczuska Paulina

Czeremcha II

2

1

6: 15

XXVI

German Jerzy

Hajnówka II

3

1

6: 24

XXVII

Borowski Mariusz

WWS Popławy

3

1

8: 24

XXVIII

Kojło Marcin

Hajnówka II

1

0

1: 9

XXIX

Kryczka Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

1

0

0: 9

XXX

Kryński Dawid

WWS Popławy

1

0

0: 9

XXXI

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

1

0

0: 9

XXXII

Korpysz Łukasz

Drohiczyn

3

0

2: 27

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 3 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

3

3

12: 2

II

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

2

2

8: 1

III

Mieczyński Jerzy

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

2

2

8: 3

IV

Pietruszewski Jarosław

Tarapata Paulina

Łosice

3

2

8: 6

V

Siekierko Andrzej

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

1

1

4: 1

VI

Jagiełło Przemysław

Korpysz Łukasz

Drohiczyn

1

1

4: 2

VII

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

0

3: 4

VIII

Paczuska Paulina

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

0

2: 4

IX

Jagiełło Przemysław

Marciniuk Mariusz

Drohiczyn

2

0

2: 8

X

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

1

0

0: 4

XI

Siekierko Andrzej

Moczulski Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

1

0

0: 4

XII

Charytonow Karol

German Jerzy

Hajnówka II

3

1

6: 10

XIII

Kosiński Patryk

Borowski Mariusz

WWS Popławy

3

0

4: 12

W czwartej kolejce zagrają:

  • Czeremcha II - Team Śledzianów Ciechanowiec

  • WWS Popławy - Hajnówka II

  • Drohiczyn – Czeremcha I

  • Łosice - Hajnówka I

Pauzuje – „Top Spin” Siemiatycze

Organizator – Janusz Ludwiczak


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.