Szczęśliwa siódemka dla pań

6ts

Siódma kolejka Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym to kolejna wygrana Teamu Śledzianów Ciechanowiec nad Czeremchą I 7:3. Zespół gra bardzo równo i w swoim dorobku drużynowym ma wszystkie zwycięstwa. Dużą niespodziankę sprawiły dziewczęta z Czeremchy II, które odniosły pierwsze zwycięstwo w lidze, wygrywając z Drohiczynem 6: 4. Mecz był bardzo emocjonujący. O zwycięskim wyniku zadecydował debel w którym Paulina i Kasia stanęły na wysokości zadania, pokonując Przemka i Mariusza 4: 2. Derby hajnowian również miały ciekawy przebiegi. Komplet punktów zdobyty przez Wojciecha Orzechowskiego znacznie skomplikował sprawę końcowego wyniku. Rzutem na taśmę mecz zakończył się remisem 5: 5 i podziałem punktów między obie Hajnówki. Zdecydowanym liderem w klasyfikacji indywidualnej jest w dalszym ciągu Wojciech Jadczuk (Team Śledzianów Ciechanowiec) przed Andrzejem Makulskim (Czeremcha I) i Jerzym Mieczyńskim (Hajnówka I). W grach podwójnych na prowadzeniu znajduje się Jerzy Mieczyński i Janusz Ludwiczak (Hajnówka I) przed Januszem Lipińskim i Andrzejem Makulskim (Czeremcha I). Trzecie miejsce zajmuje para z Teamu (Krzysztof Wszoł i Sławomir Kostrzyński).

 

 

MECZ nr 25 Rundy I z dnia 06.12.2019r.

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC – CZEREMCHA I

1) „A” JADCZUK Wojciech - „X” LIPIŃSKI Janusz 3: 1

2) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Y” MAKULSKI Andrzej 3: 1

3) „C” WSZOŁ Krzysztof - „ Z” STEPANIUK Adam 3: 1

4) „A” JADCZUK Wojciech - „Z” STEPANIUK Adam 3: 1

5) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „X” LIPIŃSKI Janusz 0: 3

6) „C” WSZOŁ Krzysztof - „Y” MAKULSKI Andrzej 1: 3

7) „A” JADCZUK Wojciech - „Y” MAKULSKI Andrzej 1 : 3

8) „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Z” STEPANIUK Adam 3: 2

9) „C” WSZOŁ Krzysztof - „X” LIPIŃSKI Janusz 3: 2

10) WSZOŁ K./ KOSTRZYŃSKI S. - LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. 4: 3

Końcowy wynik 7: 3 ( 24: 20) dla drużyny TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (7: 5)

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2 pkt. (7: 5)

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (7: 6)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (6: 7)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 1 pkt. (6: 6)

Debel: Wszoł Krzysztof/ Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) –1 pkt.(4: 3)

MECZ nr 26 Rundy I z dnia 08.12.2019r.

TOP SPIN” SIEMIATYCZE - ŁOSICE

1) „A” MOCZULSKI Rafał - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 1: 3

2) „B” MOCZULSKI Tomasz - „Y” SIENNICKI Sylwester 3: 1

3) „C” SIEKIERKO Andrzej - „ Z” TARAPATA Paulina 3: 0

4) „A” MOCZULSKI Rafał - „Z” TARAPATA Paulina 3: 1

5) „B” MOCZULSKI Tomasz - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 1: 3

6) „C” SIEKIERKO Andrzej - „Y” SIENNICKI Sylwester 3: 2

7) „A” MOCZULSKI Rafał - „Y” SIENNICKI Sylwester 3: 1

8) „B” MOCZULSKI Tomasz - „Z” TARAPATA Paulina 3: 0

9) „C” SIEKIERKO Andrzej - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 3: 1

10) SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. – PIETRUSZEWSKI J/ TARAPATA P. 3: 4

Końcowy wynik 7: 3 ( 26: 16) dla drużyny „TOP SPIN” SIEMIATYCZE

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze ) – 3 pkt. (9: 3)

  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze ) – 2 pkt. (7: 4)

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze ) – 2 pkt. (7: 5)

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice ) – 2 pkt. (7: 5)

Debel: Pietruszewskio Jarosław/ Tarapata Paulina (Łosice) – 1 pkt.(4: 3)

MECZ nr 27 Rundy I z dnia 11.12.2019r.

HAJNÓWKA I – HAJNÓWKA II

1) „A” LUDWICZAK Janusz - „X” CHARYTONOW Karol 3: 0

2) „B” MIECZYŃSKI Jerzy - „Y” GERMAN Jerzy 3: 0

3) „C” MISZCZUK Zbigniew - „ Z” ORZECHOWSKI Wojciech 2: 3

4) „A” LUDWICZAK Janusz - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 1: 3

5) „B” MIECZYŃSKI Jerzy „X” CHARYTONOW Karol 0: 3

6) „C” MISZCZUK Zbigniew - „Y” GERMAN Jerzy 3: 0

7) „A” LUDWICZAK Janusz - „Y” GERMAN Jerzy 1: 3

8) „B” MIECZYŃSKI Jerzy - „Z” ORZECHOWSKI Wojciech 1: 3

9) „C” MISZCZUK Zbigniew - „X” CHARYTONOW Karol 3: 0

10) MIECZYŃSKI J./ LUDWICZAK J. – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. 4: 0

Końcowy wynik 5: 5 (20: 15) remis ze wskazaniem na Hajnówkę I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 3 pkt. (9: 4)

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2 pkt. (8: 3)

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt. (5: 8)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 1 pkt. (4: 7)

  • German Jerzy (Hajnówka II) – 1 pkt. (3: 7)

Debel: Mieczyński Jerzy/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka) –1 pkt. (4: 0)

MECZ nr 28 Rundy I z dnia 15.12.2019

DROHICZYN – CZEREMCHA II

1) „A” MARCINIUK Mariusz - „X” ZINIEWICZ Katarzyna 2: 3

2) „B” JAGIEŁŁO Przemysław - „Y” SOCHA Renata 2: 3

3) „C” KORPYSZ Łukasz - „ Z” PACZUSKA Paulina 0: 3

4) „A” MARCINIUK Mariusz - „Z” PACZUSKA Paulina 3: 0

5) „B” JAGIEŁŁO Przemysław - „X” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 1

6) „C” KORPYSZ Łukasz - „Y” SOCHA Renata 1: 3

7) „A” MARCINIUK Mariusz - „Y” SOCHA Renata 3: 2

8) „B” JAGIEŁŁO Przemysław - „Z” PACZUSKA Paulina 3: 0

9) „C” KORPYSZ Łukasz - „X” ZINIEWICZ Katarzyna 0: 3

10) MARCINIUK M./ JAGIEŁŁO P– ZINIEWICZ K. PACZUSKA P. 2: 4

Końcowy wynik 6: 4 (22: 19) dla CZEREMCHY II

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jagiełło Przemysław (Drohiczyn) – 2 pkt. (8: 4)

  • Marciniuk Mariusz (Drohiczyn) – 2 pkt. (8: 5)

  • Socha Renata (Czeremcha II) – 2 pkt. (8: 6)

  • Ziniewicz Katarzyna (Czeremcha II) – 2 pkt. (7: 5)

  • Paczuska Paulina (Czeremcha II) – 1 pkt. (3: 6)

Debel: Ziniewicz Katarzyna/ Paczuska P. (Czeremcha II) –1 pkt. (4: 2)

WWS POPŁAWY - pauzują

TABELA DRUŻYNOWA PO 7 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

6

6

0

17

50: 10

166: 59

II

HAJNÓWKA I

6

5

1

14

44: 16

153: 72

III

CZEREMCHA I

7

5

0

11

44: 26

173: 109

IV

HAJNÓWKA II

7

3

1

8

29: 41

107: 150

V

ŁOSICE

6

3

0

9

35: 25

115: 81

VI

TOP SPIN” SIEMIATYCZE

6

3

0

8

33: 27

118: 107

VII

CZEREMCHA II

6

1

0

2

15: 39

85: 147

VIII

DROHICZYN

6

1

0

2

17: 43

87: 143

IX

WWS POPŁAWY

6

0

0

0

9: 51

51: 167

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 7 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

6

17

52: 9

II

Makulski Andrzej

Czeremcha I

7

16

51: 26

III

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

6

15

48: 12

IV

Lipiński Janusz

Czeremcha I

7

15

54: 24

V

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

6

15

49: 19

VI

Pietruszewski Jarosław

Łosice

6

14

49: 24

VII

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

6

13

45: 23

VIII

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

5

12

41: 15

IX

Moczulski Rafał

Top Spin” Siemiatycze

5

12

38: 19

X

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

5

11

38: 21

XI

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

6

11

41: 31

XII

Charytonow Karol

Hajnówka II

7

11

39: 37

XIII

Siennicki Sylwester

Łosice

6

10

36: 33

XIV

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

6

9

34: 36

XV

Siekierko Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

5

8

26: 22

XVI

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

7

8

42: 45

XVII

Marciniuk Mariusz

Drohiczyn

6

8

36: 39

XVIII

Tarapata Paulina

Łosice

6

8

31: 35

XIX

Jagiełło Przemysław

Drohiczyn

6

8

34: 38

XX

Socha Renata

Czeremcha II

4

6

24: 25

XXI

Moczulski Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

5

6

24: 33

XXII

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

3

4

13: 12

XXIII

Kosiński Piotr

WWS Popławy

5

4

18: 38

XXIV

German Jerzy

Hajnówka II

7

4

16: 55

XXV

Kosiński Patryk

WWS Popławy

6

3

16: 49

XXVI

Borowski Mariusz

WWS Popławy

6

2

13: 48

XXVII

Paczuska Paulina

Czeremcha II

5

2

10: 39

XXVIII

Kojło Marcin

Hajnówka II

1

0

1: 9

XXIX

Kryczka Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

1

0

0: 9

XXX

Kryński Dawid

WWS Popławy

1

0

0: 9

XXXI

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

1

0

0: 9

XXXII

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

3

0

2: 27

XXXIII

Korpysz Łukasz

Drohiczyn

6

0

3: 54

 

TABELA DRUŻYNOWA PO 7 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Mieczyński Jerzy

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

6

6

24: 7

II

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

7

5

26: 14

III

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

6

5

20: 9

IV

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

5

3

12: 13

V

Pietruszewski Jarosław

Tarapata Paulina

Łosice

6

3

15: 17

VI

Siekierko Andrzej

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

2

2

8: 2

VII

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin” Siemiatycze

2

1

7: 4

VIII

Jagiełło Przemysław

Korpysz Łukasz

Drohiczyn

1

1

4: 2

IX

Kowalski Ryszard

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

1

4: 2

X

Paczuska Paulina

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

4

1

8: 14

XI

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

0

3: 4

XII

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

1

0

0: 4

XIII

Siekierko Andrzej

Moczulski Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

1

0

0: 4

XIV

Charytonow Karol

German Jerzy

Hajnówka II

2

0

2: 8

XV

Kosiński Patryk

Kosiński Piotr

WWS Popławy

2

0

1: 8

XVI

Kosiński Patryk

Borowski Mariusz

WWS Popławy

4

0

5: 16

XVII

Jagiełło Przemysław

Marciniuk Mariusz

Drohiczyn

5

0

9: 20

W ósmej kolejce zagrają:

  • Łosice -Team Śledzianów Ciechanowiec

  • Czeremcha I – Hajnówka I

  • Drohiczyn - „Top Spin” Siemiatycze

  • Czeremcha II – WWS Popławy

Pauzują – Hajnówka II

Organizator – Janusz Ludwiczak


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

        Deklaracja dostępności

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.