Pod nieobecność lidera

1

Druga kolejka Rundy rewanżowej Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym została rozegrana bez udziału lidera. Team Śledzianów Ciechanowiec pauzował. Do ciekawszych spotkań możemy zaliczyć mecz Siemiatycz z Czeremchą I, przegrany przez gospodarzy 4: 6. Trzy punkty zdobyte przez Rafała Moczulskiego dawały duże szanse na sukces, bądź uratowanie remisu. Jednak w decydującej grze podwójnej lepsi okazali się zawodnicy z Czeremchy. Drohiczyn wygrał w Popławach 7: 3. Komplet punktów zdobyli: Przemysław Jagiełło i Mariusz Marciniuk. Pierwsza Hajnówka zwyciężyła nad drugą Czeremchą 9: 1. W pierwszej trójce wszystkich klasyfikacji nie zanotowano żadnych zmian.

MECZ nr 41 - Runda II z dnia 20.02.2020r.

WWS POPŁAWY - DROHICZYN

1) „A” KOSIŃSKI Patryk - „X” JAGIEŁŁO Przemysław 0: 3

2) „B” KOSIŃSKI Piotr - „Y” MARCINIUK Mariusz 2: 3

3) „C” BOROWSKI Mariusz - „ Z” KORPYSZ Łukasz 3: 2

4) „A” KOSIŃSKI Patryk - „Z” KORPYSZ Łukasz 3: 0

5) „B” KOSIŃSKI Piotr - „X” JAGIEŁŁO Przemysław 1: 3

6) „C” BOROWSKI Mariusz - „Y” MARCINIUK Mariusz 1: 3

7) „A” KOSIŃSKI Patryk - „Y” MARCINIUK Mariusz 0 : 3

8) „B” KOSIŃSKI Piotr - „Z” KORPYSZ Łukasz 3: 0

9) „C” BOROWSKI Mariusz - „X” JAGIEŁŁO Przemysław 0: 3

10) KOSIŃSKI P./ ŻERO J. – JAGIEŁŁO P./ KORPYSZ Ł. 1: 4

Końcowy wynik 3: 7 ( 14: 24) dla DROHICZYNA

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Jagiełło Przemysław (Drohiczyn) – 3 pkt. (9: 1)

  • Marciniuk Mariusz (Drohiczyn) – 3 pkt. (9: 3)

  • Kosiński Piotr (WWS Popławy) – 1 pkt. (6: 6)

  • Kosiński Patryk (WWS Popławy) – 1 pkt. (3: 6)

  • Borowski Mariusz (WWS Popławy) – 1 pkt. (4: 8)

Debel: Jagiełło Przemysław/ Korpysz Łukasz (Drohiczyn) –1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 42 - Runda II z dnia 23.02.2020r.

HAJNÓWKA I – CZEREMCHA II

1) „A” MIECZYŃSKI Jerzy - „X” ZINIEWICZ Katarzyna 2: 3

2) „B” MISZCZUK Zbigniew - „Y” PACZUSKA Paulina 3: 1

3) „C” LUDWICZAK Janusz - „ Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

4) „A” MIECZYŃSKI Jerzy - „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

5) „B” MISZCZUK Zbigniew - „X” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 1

6) „C” LUDWICZAK Janusz - „Y” PACZUSKA Paulina 3: 1

7) „A” MIECZYŃSKI Jerzy - „Y” PACZUSKA Paulina 3: 0

8) „B” MISZCZUK Zbigniew - „Z” KOWALSKI Ryszard 3: 0

9) „C” LUDWICZAK Janusz - „X” ZINIEWICZ Katarzyna 3: 1

10) MIECZYŃSKI J./ LUDWICZAK J. – ZINIEWICZ K./ PACZUSKA P. 4: 3

Końcowy wynik 9: 1 ( 30: 10) dla HAJNÓWKA I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 2)

  • Ludwiczak Janusz Zbigniew (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 2)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2 pkt. (8: 3)

  • Ziniewicz Katarzyna (Czeremcha II) – 1 pkt. (5: 8)

Debel: Mieczyński Jerzy/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 3)

MECZ nr 43 - Runda II

ŁOSICE – HAJNÓWKA II przełożony na termin późniejszy

MECZ nr 44 - Runda II z dnia 25.02.2020r.

TOP SPIN” SIEMIATYCZE - CZEREMCHA I

1) „A” SIEKIERKO Andrzej - „X” MAKULSKI Andrzej 0: 3

2) „B” MOCZULSKI Tomek - „Y” STEPANIUK Adam 3: 1

3) „C” MOCZULSKI Rafał - „ Z” LIPIŃSKI Janusz 3: 0

4) „A” SIEKIERKO Andrzej - „Z” LIPIŃSKI Janusz 0: 3

5) „B” MOCZULSKI Tomek - „X” MAKULSKI Andrzej 2: 3

6) „C” MOCZULSKI Rafał - „Y” STEPANIUK Adam 3: 0

7) „A” SIEKIERKO Andrzej - „Y” STEPANIUK Adam 0: 3

8) „B” MOCZULSKI Tomek - „Z” LIPIŃSKI Janusz 0: 3

9) „C” MOCZULSKI Rafał - „X” MAKULSKI Andrzej 3: 2

10) MOCZULSKI R./ MOCZULSKI T. – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. 2: 4

Końcowy wynik 4: 6 (16: 22) dla CZEREMCHY I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 2)

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2 pkt. (8: 5)

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2 pkt. (6: 3)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (4: 6)

  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (5: 7)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I) –1 pkt. (4: 2)

TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC - pauzuje

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA – 2 kolejka - RUNDA rewanżowa, SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

9

9

0

26

76: 14

249: 95

II

CZEREMCHA I

10

8

0

19

66: 34

250: 145

III

HAJNÓWKA I

9

6

1

17

56: 34

206: 139

IV

TOP SPIN” SIEMIATYCZE

10

6

0

15

59: 41

211: 166

V

ŁOSICE

9

5

0

15

54: 36

173: 128

VI

HAJNÓWKA II

9

4

1

10

40: 50

151: 184

VII

DROHICZYN

10

2

0

4

30: 70

229: 208

VIII

CZEREMCHA II

10

1

0

2

25: 69

139: 254

IX

WWS POPŁAWY

10

1

0

2

20: 80

102: 271

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - 2 kolejka - RUNDA rewanżowa, SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

9

26

79: 15

II

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

9

23

73: 29

III

Makulski Andrzej

Czeremcha I

10

23

76: 38

IV

Lipiński Janusz

Czeremcha I

10

22

76: 30

V

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

9

20

69: 36

VI

Moczulski Rafał

Top Spin” Siemiatycze

8

21

65: 23

VI

Pietruszewski Jarosław

Łosice

9

20

69: 37

VII

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

9

17

60: 33

VIII

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

8

16

56: 33

IX

Siennicki Sylwester

Łosice

9

16

57: 45

X

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

10

16

60: 58

XI

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

7

15

52: 29

XII

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

9

15

57: 50

XIII

Marciniuk Mariusz

Drohiczyn

10

15

62: 60

XIV

Siekierko Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

9

14

50: 40

XV

Charytonow Karol

Hajnówka II

9

14

51: 48

XVI

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

10

13

60: 59

XVII

Moczulski Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

9

12

48: 55

XVIII

Jagiełło Przemysław

Drohiczyn

10

12

53: 65

XIX

Tarapata Paulina

Łosice

8

11

42: 47

XX

Socha Renata

Czeremcha II

5

8

32: 29

XXI

Kosiński Piotr

WWS Popławy

9

8

36: 67

XXII

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

4

7

22: 16

XXIII

German Jerzy

Hajnówka II

9

6

26: 69

XXIV

Kosiński Patryk

WWS Popławy

10

6

28: 78

XXV

Borowski Mariusz

WWS Popławy

10

6

28: 79

XXVI

Gałązka Grzegorz

Łosice

1

3

9: 2

XXVII

Paczuska Paulina

Czeremcha II

9

2

20: 75

XXVIII

Kojło Marcin

Hajnówka II

1

0

1: 9

XXIX

Kryczka Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

1

0

0: 9

XXX

Kryński Dawid

WWS Popławy

1

0

0: 9

XXXI

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

1

0

0: 9

XXXII

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

7

0

4: 57

XXXIII

Korpysz Łukasz

Drohiczyn

10

0

6: 90

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA - 2 kolejka - RUNDA rewanżowa, SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

10

8

38: 18

II

Mieczyński Jerzy

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

9

8

34: 17

III

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

9

7

31: 16

IV

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

7

5

20: 14

V

Jagiełło Przemysław

Korpysz Łukasz

Drohiczyn

4

3

12: 9

VI

Pietruszewski Jarosław

Tarapata Paulina

Łosice

8

3

20: 25

VII

Siekierko Andrzej

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

3

2

8: 6

VIII

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin” Siemiatycze

3

2

11: 6

IX

Pietruszewski Jarosław

Gałązka Grzegorz

Łosice

1

1

4: 0

X

Kowalski Ryszard

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

1

4: 2

XI

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

1

1

4: 3

XII

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

3

1

6: 9

XIII

Paczuska Paulina

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

7

1

12: 26

XIV

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

0

3: 4

XV

Kosiński Patryk

Żero Jan

WWS Popławy

1

0

1: 4

XVI

Kosiński Piotr

Żero Jan

WWS Popławy

1

0

1: 4

XVII

Siekierko Andrzej

Moczulski Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

1

0

0: 4

XVIII

Kosiński Piotr

Borowski Mariusz

WWS Popławy

2

0

3: 8

XIX

Charytonow Karol

German Jerzy

Hajnówka II

2

0

2: 8

XX

Kosiński Patryk

Kosiński Piotr

WWS Popławy

2

0

1: 8

XXI

Kosiński Patryk

Borowski Mariusz

WWS Popławy

4

0

5: 16

XXII

Jagiełło Przemysław

Marciniuk Mariusz

Drohiczyn

6

0

11: 24

W 3 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ ZAGRAJĄ:

*WWS Popławy – Team Śledzianów Ciechanowiec

*Drohiczyn - Hajnówka II

*„Top Spin” Siemiatycze – Hajnówka I

*Czeremcha I - Łosice

 

Pauzuje – Czeremcha II

Organizator – Janusz Ludwiczak


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

        Deklaracja dostępności

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.