Awans Siemiatycz

8w

Wygrana „Top Spina" z Hajnówką I dała im awans na trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Czy zawodnicy z Siemiatycz utrzymają tą lokatę, okaże się w następnych kolejkach. Drohiczyn dzięki zwycięstwu nad osłabioną Hajnówką II, znacznie się zbliżył punktowo do tego zespołu. Komplet punktów zdobył Mariusz Marciniuk. Dwie czołowe drużyny nie dały szans swoim przeciwnikom z drugiej strefy tabeli. Team Śledzianów Ciechanowiec pokonał WWS Popławy 10: 0, a pierwsza Czeremcha 8: 2 Łosice. Po trzeciej kolejce Drużynowej Ligi Amatorów w tenisie stołowy w klasyfikacji indywidualnej prowadzi Wojciech Jadczuk (Team Śledzianów Ciechanowiec) i wyprzedza o trzy punkty swego kolegę z drużyny Krzysztofa Wszoła. W grze podwójnej pierwsze dwa miejsca okupują: Janusz Lipiński i Andrzej Makulski (Czeremcha I) oraz Jerzy Mieczyński i Janusz Ludwiczak (Hajnówka I).

 

MECZ nr 45 - Runda II z dnia 04.03.2020r.

WWS POPŁAWY – TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

1) „A” KOSIŃSKI Patryk - „X” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

2) „B” KOSIŃSKI Piotr - „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir 1: 3

3) „C” BOROWSKI Mariusz - „ Z” JADCZUK Wojciech 0: 3

4) „A” KOSIŃSKI Patryk - „Z” JADCZUK Wojciech 0: 3

5) „B” KUBIAK Robert - „X” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

6) „C” BOROWSKI Mariusz - „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir 1: 3

7) „A” KOSIŃSKI Patryk - „Y” KOSTRZYŃSKI Sławomir 1 : 3

8) „B” KOSIŃSKI Piotr - „Z” JADCZUK Wojciech 2: 3

9) „C” BOROWSKI Mariusz - „X” WSZOŁ Krzysztof 0: 3

10) KOSIŃSKI Piotr/ KUBIAK Robert – WSZOŁ K./ KOSTRZYŃSKI SŁ. 0: 4

Końcowy wynik 0: 10 ( 5: 31) dla drużyny TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 0)

  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 2)

  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 3)

Debel: Wszoł Krzysztof/ Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) –1 pkt.(4: 0)

MECZ nr 46 - Runda II z dnia 05.03.2020r.

DROHICZYN - HAJNÓWKA II

1) „A” JAGIEŁŁO Przemysław - „X” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 2

2) „B” MARCINIUK Mariusz - „Y” CHARYTONOW Karol 3: 2

3) „C” KORPYSZ Łukasz - „ Z” VO 3: 0

4) „A” JAGIEŁŁO Przemysław - „Z” VO 3: 0

5) „B” MARCINIUK Mariusz - „X” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 0

6) „C” KORPYSZ Łukasz - „Y” CHARYTONOW Karol 1: 3

7) „A” JAGIEŁŁO Przemysław - „Y” CHARYTONOW Karol 2: 3

8) „B” MARCINIUK Mariusz - „Z” VO 3: 0

9) „C” KORPYSZ Łukasz - „X” ORZECHOWSKI Wojciech 0: 3

10) JAGIEŁŁO P./ KORPYSZ Ł. – ORZECHOWSKI W./ CHARYTONOW K. 2: 4

Końcowy wynik 6: 4 ( 23: 17) dla DROHICZYNA

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Marciniuk Mariusz (Drohiczyn) – 3 pkt. (9: 2)

  • Jagiełło Przemysław (Drohiczyn) – 2 pkt. (8: 5)

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2 pkt. (8: 6)

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt. (5: 6)

  • Korpysz Łukasz (Drohiczyn) – 1 pkt. (4: 6)

Debel: Orzechowski W./ Charytonow K. (Hajnówka II) – 1 pkt.(4: 2)

MECZ nr 47 - Runda II z dnia 06.03.2020

TOP SPIN” SIEMIATYCZE - HAJNÓWKA I

1) „A” SIEKIERKO Andrzej - „X” LUDWICZAK Janusz 3: 1

2) „B” MOCZULSKI Tomasz- „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

3) „C” MOCZULSKI Rafał - „ Z” HAJDUK Marek 3: 0

4) „A” SIEKIERKO Andrzej - „Z” HAJDUK Marek 3: 0

5) „B” MOCZULSKI Tomasz - „X” LUDWICZAK Janusz 3: 1

6) „C” MOCZULSKI Rafał - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 1: 3

7) „A” SIEKIERKO Andrzej - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 1: 3

8) „B” MOCZULSKI Tomasz - „Z” HAJDUK Marek 3: 1

9) „C” MOCZULSKI Rafał - „X” LUDWICZAK Janusz 3: 2

10) SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. - MIECZYŃSKI J./ LUDWICZAK J. 1: 4

Końcowy wynik 6: 4 ( 21: 18) dla drużyny „Top Spin” Siemiatycze

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 3 pkt. (9: 2)

  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (7: 4)

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (7: 5)

  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (6: 5)

Debel: Mieczyński Jerzy/ Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1 pkt.(4: 1)

MECZ nr 48 - Runda II z dnia 06.03.2020r.

CZEREMCHA I - ŁOSICE

1) „A” LIPIŃSKI Janusz - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 3: 1

2) „B” MAKULSKI Andrzej - „Y” SIENNICKI Sylwester 3: 2

3) „C” STEPANIUK Adam - „ Z” VO 3: 0

4) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Z” VO 3: 0

5) „B” MAKULSKI Andrzej - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 3: 2

6) „C” STEPANIUK Adam - „Y” SIENNICKI Sylwester 1: 3

7) „A” LIPIŃSKI Janusz - „Y” SIENNICKI Sylwester 3: 0

8) „B” MAKULSKI Andrzej - „Z” VO 3: 0

9) „C” STEPANIUK Adam - „X” PIETRUSZEWSKI Jarosław 1: 3

10) LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – PIETRUSZEWSKI J./ SIENNICKI S. 4: 1

Końcowy wynik 8: 2 (27: 9) dla CZEREMCHY I

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 1)

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 3 pkt. (9: 4)

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 1 pkt. (6: 7)

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1 pkt. (5: 6)

  • Siennicki Sylwester (Łosice) – 1 pkt. (5: 7)

Debel: Lipiński Janusz/ Makulski Andrzej (Czeremcha I) –1 pkt. (4: 1)

CZEREMCHA II - pauzuje

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA – 3 kolejka - RUNDA rewanżowa, SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Ilość

remisów

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC

10

10

0

30

86: 14

280: 100

II

CZEREMCHA I

11

9

0

23

76: 36

277: 154

III

TOP SPIN” SIEMIATYCZE

11

7

0

17

65: 45

232: 184

IV

HAJNÓWKA I

10

6

1

17

60: 40

224: 160

V

ŁOSICE

10

5

0

15

56: 46

182: 155

VI

HAJNÓWKA II

10

4

1

10

44: 56

168: 207

VII

DROHICZYN

11

3

0

6

36: 74

252: 225

VIII

CZEREMCHA II

10

1

0

2

25: 69

139: 254

IX

WWS POPŁAWY

11

1

0

2

20: 90

107: 302

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - 3 kolejka - RUNDA rewanżowa, SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane kolejki

pkt

Sety

I

Jadczuk Wojciech

Team Śledzianów-Ciech.

10

29

88: 17

II

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciech.

10

26

82: 29

III

Makulski Andrzej

Czeremcha I

11

26

85: 42

IV

Lipiński Janusz

Czeremcha I

11

25

85: 31

V

Moczulski Rafał

Top Spin” Siemiatycze

9

23

72: 28

VI

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciech

10

23

78: 39

VI

Pietruszewski Jarosław

Łosice

10

21

75: 44

VII

Mieczyński Jerzy

Hajnówka I

10

20

69: 35

VIII

Marciniuk Mariusz

Drohiczyn

11

18

71: 62

IX

Siennicki Sylwester

Łosice

10

17

62: 52

X

Miszczuk Zbigniew

Hajnówka I

8

16

56: 33

XI

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

8

16

57: 35

XII

Siekierko Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

10

16

57: 44

XIII

Charytonow Karol

Hajnówka II

10

16

59: 54

XIV

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

10

16

60: 58

XV

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

10

15

61: 59

XVI

Stepaniuk Adam

Czeremcha I

11

14

65: 65

XVII

Moczulski Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

10

14

54: 60

XVIII

Jagiełło Przemysław

Drohiczyn

11

14

61: 70

XIX

Tarapata Paulina

Łosice

8

11

42: 47

XX

Socha Renata

Czeremcha II

5

8

32: 29

XXI

Kosiński Piotr

WWS Popławy

10

8

39: 73

XXII

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

4

7

22: 16

XXIII

German Jerzy

Hajnówka II

9

6

26: 69

XXIV

Kosiński Patryk

WWS Popławy

11

6

29: 87

XXV

Borowski Mariusz

WWS Popławy

11

6

29: 87

XXVI

Gałązka Grzegorz

Łosice

1

3

9: 2

XXVII

Paczuska Paulina

Czeremcha II

9

2

20: 75

XXVIII

Kubiak Robert

WWS Popławy

1

0

0: 3

XXIX

Hajduk Marek

Hajnówka I

1

0

1: 9

XXX

Kojło Marcin

Hajnówka II

1

0

1: 9

XXXI

Kryczka Andrzej

Top Spin” Siemiatycze

1

0

0: 9

XXXII

Kryński Dawid

WWS Popławy

1

0

0: 9

XXXIII

Wiluk Mateusz

Hajnówka II

1

0

0: 9

XXXIV

Kowalski Ryszard

Czeremcha II

7

0

4: 57

XXXV

Korpysz Łukasz

Drohiczyn

11

1

10: 96

 

KLASYFIKACJA DEBLOWA - 3 kolejka - RUNDA rewanżowa, SEZONU 2019/2020

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

Lipiński Janusz

Makulski Andrzej

Czeremcha I

11

9

42: 19

II

Mieczyński Jerzy

Ludwiczak Janusz

Hajnówka I

10

9

38: 18

III

Kostrzyński Sławomir

Wszoł Krzysztof

Team Śledzianów-Ciechanowiec

10

8

35: 16

IV

Charytonow Karol

Orzechowski Wojciech

Hajnówka II

8

6

24: 16

V

Jagiełło Przemysław

Korpysz Łukasz

Drohiczyn

5

3

14: 13

VI

Pietruszewski Jarosław

Tarapata Paulina

Łosice

8

3

20: 25

VII

Siekierko Andrzej

Moczulski Rafał

Top Spin” Siemiatycze

4

2

12: 10

VIII

Siekierko Andrzej

Krysiński Wojciech

Top Spin” Siemiatycze

3

2

8: 6

IX

Pietruszewski Jarosław

Gałązka Grzegorz

Łosice

1

1

4: 0

X

Kowalski Ryszard

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

1

4: 2

XI

Socha Renata

Paczuska Paulina

Czeremcha II

1

1

4: 3

XII

Moczulski Rafał

Moczulski Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

3

1

6: 9

XIII

Paczuska Paulina

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

7

1

12: 26

XIV

Socha Renata

Ziniewicz Katarzyna

Czeremcha II

1

0

3: 4

XV

Pietruszewski Jarosław

Siennicki Sylwester

Łosice

1

0

1: 4

XVI

Kosiński Patryk

Żero Jan

WWS Popławy

1

0

1: 4

XVII

Kosiński Piotr

Żero Jan

WWS Popławy

1

0

1: 4

XVIII

Siekierko Andrzej

Moczulski Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

1

0

0: 4

XIX

Kosiński Piotr

Kubiak Robert

WWS Popławy

1

0

0: 4

XX

Kosiński Piotr

Borowski Mariusz

WWS Popławy

2

0

3: 8

XXI

Charytonow Karol

German Jerzy

Hajnówka II

2

0

2: 8

XXII

Kosiński Patryk

Kosiński Piotr

WWS Popławy

2

0

1: 8

XXIII

Kosiński Patryk

Borowski Mariusz

WWS Popławy

4

0

5: 16

XXIV

Jagiełło Przemysław

Marciniuk Mariusz

Drohiczyn

6

0

11: 24

W 4 KOLEJCE RUNDY REWANŻOWEJ ZAGRAJĄ:

*Team Śledzianów Ciechanowie – Czeremcha II

*Hajnówka II – WWS Popławy

*Czeremcha I – Drohiczyn

*Hajnówka I - Łosice Pauzuje – „Top Spin” Siemiatycze

Organizator – Janusz Ludwiczak


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

        Deklaracja dostępności

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.