Zapraszamy do głosowania na Sportowców i Trenera Ziemi Hajnowskiej 2012 roku

Zapraszamy do głosowania na Sportowców i Trenera Ziemi Hajnowskiej 2012 roku. Głosowanie odbywa się na stronie internetowej: www.wiescipodlaskie.pl/plebiscyt . Głosowanie trwa do dnia 11.03.2013 r.

Jolanta Stefaniuk

Inspektor

Zespołu Oświaty, Kultury i Sportu

Urząd Miasta Hajnówka

LISTA NOMINOWANYCH:

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

GMINA HAJNÓWKA (Dubiny)

Natalia TARASIUK– XI miejsce w Igrzyskach wojewódzkich w biegu na 600 m.

CZEREMCHA

Magdalena BYSZCZUK- uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej w Czeremsze, zawodniczka sekcji tenisa stołowego ULKS „Kolejarz" Czeremcha: IV miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym (Suchowola 12.12.2012r); IV miejsce w Półfinale Grupy Południowej w Siatkówce (Mońki 22.11.2012 r.); I miejsce w Turnieju tenisa Stołowego im. Jarosława Leszczyńskiego (Hajnówka 11.11.2012 r.).

Aleksandra ROMAŃCZUK - uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej w Czeremsze, zawodniczka sekcji tenisa stołowego ULKS „Kolejarz" Czeremcha: IV miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym (Suchowola 12.12.2012r); IV miejsce w Półfinale Grupy Południowej w Siatkówce (Mońki 22.11.2012 r.); III miejsce w Turnieju tenisa Stołowego im. Jarosława Leszczyńskiego (Hajnówka 11.11.2012 r.); X miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych (Hajnówka 05.10.2012 r.).

KLESZCZELE

Ewa SZEWIAK Kleszczele – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych SP. awans do półfinału wojewódzkiego.

Paulina KOZŁOWSKA Kleszczele - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Hajnowskiego w Siatkówce SP.

Mojsewicz Adam Kleszczele - II miejsce w Finale Grupy Południowej w Siatkówce SP, I miejsce Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych LZS, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych SP. awans do półfinału wojewódzkiego.

Damian LASKOWSKI Kleszczele - IV miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju w Piłce Siatkowej Volleymania „Orlik" 2012, II miejsce w Finale Grupy Południowej w Siatkówce SP, awansował do Półfinału Wojewódzkiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych SP.

Paweł MICHALCZUK Kleszczele - IV miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju w Piłce Siatkowej Volleymania „Orlik" 2012, II miejsce w Finale Grupy Południowej w Siatkówce SP.

Grzegorz CHARYTON Kleszczele – III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych LZS, II miejsce w Finale Grupy Południowej w Siatkówce SP.

NAREWKA

Jakub SOŁOWIEJ - wyróżniający się sportowiec SP w Narewce: II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Siatkowej, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce Nożnej.

HAJNÓWKA

Kaja KRUSZEWSKA – zawodniczka Sekcji pływackiej Klubu Sportowego Puszcza, uczennica Szkoły Podstawowej nr 5 w Hajnówce, dorobek zawodowy (14): 9 złotych, 4 srebrne i 1 brązowy. I miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Podlasia w Pływaniu na dystansie 100 m stylem motylkowym, I miejsce w Zawodach o Puchar Burmistrza Miasta Bielska Podlaskiego na dystansie 50 m stylem dowolnym, I miejsce w półfinałach i V miejsce w Igrzyskach Wojewódzkich na 50 m w stylu motylkowym, I miejsce w VI Międzynarodowym Meczu Pływackim Dziecięcych Drużyn Klubowych z Litwy, Białorusi, Ukrainy i Polski „Złota Jesień 2012" na dystansie 50 m stylem motylkowym i 100 m zmiennym; II miejsce w VI Międzynarodowym Meczu Pływackim Dziecięcych Drużyn Klubowych z Litwy, Białorusi, Ukrainy i Polski „Złota Jesień 2012" na dystansie 100 m stylem dowolnym; II miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Podlasia w Pływaniu na dystansie 100 m stylem dowolnym. Jako jedyna zawodniczka Klubu Puszcza otrzymała powołanie do kadry Województwa Podlaskiego.

Justyna KLIMIUK – zawodniczka Sekcji pływackiej Klubu Sportowego Puszcza, uczennica Szkoły Podstawowej nr 6 w Hajnówce, dorobek – 8 medali (4 złote, 3 srebrne i 1 brązowy): III miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Podlasia w Pływaniu – na dystansie 50 m w stylu grzbietowym; III miejsce w półfinałach i V miejsce w igrzyskach Wojewódzkich na 50 m, w stylu dowolnym; I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu (styl dowolny 50 m i styl grzbietowy 50 m); Międzynarodowy Mecz Pływacki Dziecięcych Drużyn Klubowych z Litwy, Białorusi, Ukrainy i Polski „Złota Jesień 2012" (Bielsk Podlaski) – I miejsce w stylu grzbietowym na 50, II miejsce w stylu dowolny na 50 m i II miejsce w stylu grzbietowym na 100 m; Finalistka Mistrzostw Województwa Podlaskiego Szkolnego Związku Sportowego w Pływaniu w stylu dowolnym.

Damian ABRAMCZUK– 8 złotych medali: Złoty medalista na wszystkich zawodach organizowanych w Hajnówce w stylu dowolnym i klasycznym w kategorii szkół podstawowych; I miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Podlasia w Pływaniu – na dystansie 50 m stylem klasycznym; I miejsce półfinałach i VII miejsce w Igrzyskach Wojewódzkich na 50 m w stylu klasycznym; I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu (styl klasyczny 50 m i styl dowolny 50 m.).

Mateusz JÓŹWIK – Hajnowski Klub Sportowy „ŻUBR"- judo: Mistrz Województwa Podlaskiego, Złoty medal na Międzynarodowym Turnieju Judo w Łapach.

Filip MACIUKA – Hajnowski Klub Sportowy „ŻUBR"- judo: Mistrz Województwa Podlaskiego, Srebrny Medal na Międzynarodowym Turnieju Judo w Łapach.

Dawid SIMONIUK – jeden z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia w Hajnówce. Członek kadry województwa podlaskiego.

Grygoruk MICHAŁ – jeden z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia w Hajnówce. Piłkarz, który ma na swoim koncie najwięcej strzelonych bramek w zespole młodzików. Członek kadry województwa podlaskiego.

GIMNAZJA

CZEREMCHA

Wiktoria SOŚNIUK - uczennica klasy I Gimnazjum Publicznego w Czeremsze, zawodniczka sekcji tenisa stołowego ULKS „Kolejarz" Czeremcha: IV miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym (Suchowola 12.12.2012r); IV miejsce w Półfinale Grupy Południowej w Siatkówce (Mońki 22.11.2012 r.); I miejsce (kat.PG) i II miejsce (kat.SPG) w Turnieju tenisa Stołowego im. Jarosława Leszczyńskiego (Hajnówka 11.11.2012 r.); VIII miejsce w I WTK, w kategorii kadetek (Wysokie Mazowieckie 16.09.2012 r.); XIII miejsce w II WTK, w kategorii kadetek (Białystok 10.11.2012 r.).

Beata STRUK - uczennica klasy III Gimnazjum Publicznego w Czeremsze, zawodniczka sekcji tenisa stołowego ULKS „Kolejarz" Czeremcha: IV miejsce w Igrzyskach Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym (Suchowola 12.12.2012r); IV miejsce w Półfinale Grupy Południowej w Siatkówce (Mońki 22.11.2012 r.); III miejsce w kategorii PG i SPG w Turnieju tenisa Stołowego im. Jarosława Leszczyńskiego (Hajnówka 11.11.2012 r.).

KLESZCZELE

Maria Magdalena MARTYNOWICZ - Kleszczele – III miejsce w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego Piłce Siatkowej, I miejsce w Igrzyskach Szkół Gimnazjalnych z DNJB w Piłkę Siatkową.

Julia BAGROWSKA - Kleszczele – Finalistka Województwa Podlaskiego w Siatkówce SP – II miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju w Piłce Siatkowej Volleymania „Orlik" 2012 , kapitan drużyny ULKS „Orzeł" Kleszczele kat. Młodziczek w piłce siatkowej.

Małgorzata JAWDOSIUK - Kleszczele - Finalistka Województwa Podlaskiego w Siatkówce SP, II miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju w Piłce Siatkowej Volleymania „Orlik" 2012, rozgrywająca ULKS „Orzeł" Kleszczele kat. Młodziczek w piłce siatkowej.

Ewa KALISZ - Kleszczele - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych LZS.

Kamil KLIMUK - Kleszczele - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych, XII miejsce w Finale Grupy Południowej w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

HAJNÓWKA

Łukasz JAKONIUK – Hajnowski Klub Sportowy „ŻUBR"- judo, 3 miejsce w Mistrzostwach Regionu (Podlaskie, Mazowieckie, Lubelskie,Łódzkie), finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Bochni.

Konrad KSIĄŻYK – lekkoatleta: VII miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików na dystansie 2000 m w Słubicach; VIII miejsce w rankingu ogólnopolskim na 2012 rok; I miejsce w Mistrzostwach Mikroregionu Lubelsko Podlaskiego w Lekkiej Atletyce na dystansie 2.000 m w Zamościu; I miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegach przełajowych na 3.000 m (województwa lubelskiego i podlaskiego) w Białej Podlaskiej; I miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce na dystansie 600 m w Białymstoku.

Emil DAWIDZIUK – VII miejsce w Gimnazjadzie wojewódzkiej w pływaniu 50 m. stylem motylkowym.

Julita RYBAK – V miejsce w Igrzyskach wojewódzkich w pływaniu 50 m stylem grzbietowym

NAREWKA

Izabela KOSAKOWSKA- PG Narewka. Reprezentantka szkoły w drużynowym tenisie stołowym (II m-ce w powiecie), w futsalu (I m-ce w powiecie), w piłce siatkowej (IV m-ce w powiecie);

Tomasz TRUSIEWICZ

NAREW

Łukasz PREDKO - uczeń klasy I a gimnazjum w Narwi: I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych, XVII miejsce w Mistrzostwach Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej, I miejsce w Powiecie i IX w województwie w Mini Piłce Nożnej

Daniel DUBKO - uczeń klasy III gimnazjum w Narwi: II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Przełajowych Biegach Sztafetowych, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej. Najlepszy Bramkarz.

Sylwia SADOWSKA - uczennica klasy III gimnazjum w Narwi: II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej, Udział w Indywidualnych Biegach Przełajowych, Udział w Przełajowych Biegach Sztafetowych.

GMINA HAJNÓWKA (DUBINY)

Lewczuk Michał - II miejsce w Gimnazjadzie wojewódzkiej w biegu na 600 m.

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

NAREWKA

Piotr SKIEPKO – zawodnik IV-ligowej drużyny LZS Narewka. I m-ce w powiecie w indywidualnych biegach przełajowych LZS;

HAJNÓWKA

Jakub HACKIEWICZ – Uczeń Zespołu Szkół z DNJB w Hajnówce oraz reprezentant klubu UKS „Libero" Hajnówka. Jako reprezentant Klubu wraz z drużyną zdobył 3 miejsce w rozgrywkach o Mistrzostwo Województwa w piłce siatkowej, kategoria Kadet w sezonie 2011/2012 oraz 3 miejsce w rozgrywkach 1 Ligi Licealiady w piłce siatkowej. W sezonie 2012/2013 wraz z drużyną klubową wywalczył Mistrzostwo województwa podlaskiego w piłce siatkowej kategoria Junior, dzięki czemu w barwach klubu UKS „Libero" Hajnówka reprezentuje województwo podlaskie w rozgrywkach Ogólnopolskich. Kuba Hackiewicz w 2012r. był także uczestnikiem Kadry województwa w piłce siatkowej plażowej. W rozgrywkach wojewódzkich zdobył pierwsze miejsce co było premiowane awansem do rozgrywek ogólnopolskich. W półfinałach mistrzostw Polski zajął 2 miejsce i awansował do Finału Mistrzostw Polski, w którym udział brało 16 najlepszych par z Polski. W rozgrywkach finałowych uplasował się na miejscach 13-16.

Hubert MAGLEWSKI– Hajnowski Klub Sportowy „ŻUBR"- judo, Uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Hajnówce: 7 miejsce w Polsce. (Międzynarodowy Puchar Polski w Łodzi).

Piotr SACHARCZUK- Uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Hajnówce: II miejsce w Otwartych Mistrzostwach woj. podlaskiego w Lekkiej Atletyce - Białystok 27.05.2012r., I miejsce w XVIII Biegach Ulicznych o Puchar Burmistrza Miasta Hajnówka w kategorii szkół ponadgimnazjalnych - Hajnówka 22.09.2012r.,I miejsce w XVIII Biegach Ulicznych o Puchar Burmistrza Miasta Hajnówka w kategorii Open - Hajnówka 22.09.2012r.

Karol CZYKWIN - podstawowy zawodnik drużyny juniorów młodszych, udanie zadebiutował w meczu pucharowym zespołu Puszczy z drużyną Cresovii Siemiatycze strzelając zwycięską bramkę. Bardzo dobra technika i przegląd pola pozwala upatrywać w nim podstawowego zawodnika środka pola drużyny seniorów w następnym sezonie.

Grzegorz ALEKSIEJCZUK - bramkarz drużyny juniorów młodszych, duży talent, doskonałe warunki fizyczne, mieszka w Trywieży – duża determinacja i sportowy charakter, podjął naukę w Białymstoku dalej kontynuując grę w zespole juniorów. Pozostaje w kręgu zainteresowań Jagiellonii Białystok.

Adam BAGROWSKI - niezwykle uzdolniony i pracowity zawodnik, dołączył do drużyny seniorów udanie walcząc o miejsce w podstawowym składzie, doskonały technik.

Grzegorz KURYŁO czołowy zawodnik drużyny LO z DNJB, która zajęła w Licealiadzie w piłce siatkowej III miejsce w województwie.

BIAŁOWIEŻA

Karol PIETRASZKO, Krystian BARAN, Szymon GRABOWSKI, Marek RÓSOŁ – drużyna „leśników – żołnierzy", uczniowie IV klasy Technikum Leśnego w Białowieży - 3 miejscu na 23 zespoły w zawodach sportowo - obronnych – „Sprawni jak żołnierze" - w klasyfikacji drużynowej chłopców województwa (05.06.2012r.).

SENIORZY

NAREWKA

Dawid SKIEPKO + Michał SUCHODOŁA: I miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Seniorów w Plażowej Piłce Siatkowej, Stary Dwór; I miejsce w cyklu Grand Prix Białystok w Plażowej Piłce Siatkowej; I miejsce w otwartym Turnieju Piłki Siatkowej Lewkowo Cup 2012, Lewkowo Stare; I miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach LZS w Plażowej Piłce Siatkowej, Suwałki; III miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Plażowej Piłce Siatkowej, Opole.

Mariusz LASOTA – zawodnik IV-ligowej drużyny LZS Narewka.

HAJNÓWKA

Tomasz HUDOŃ - duży talent piłkarski, doskonały technik, w wieku juniora starszego wywalczył miejsce w zespole seniorów Puszczy Hajnówka, w rundzie jesiennej sezonu 2012/2013 reprezentował barwy III ligowej Warmii Grajewo.

Daniel SACZKO – wieloletni gracz 1 i 2 - ligowych klubów siatkarskich (Delecpol Częstochowa, Camper Wyszków, Pronar Parkiet Hajnówka)

Patryk SIENKIEWICZ - piłkarz talent, napastnik, jako junior z powodzeniem występował w drużynie seniorów Puszczy.

OLDBOJE

BIAŁOWIEŻA

Wojciech GUTOWSKI + Mirosław WASZKIEWICZ– Towarzystwo Sportowe „Żubr" Białowieża. Wicemistrz Polski oldboyów w siatkówce plażowej (po raz drugi z rzędu).

HAJNÓWKA

Wiesław TICHONIUK – czołowy zawodnik tenisa ziemnego. Zajął I miejsce w II Białostockiej Amatorskiej Lidze Tenisa Ziemnego i awansował do I Ligii.

Andrzej RADZYMIN – czołowy lekkoatleta Klubu Biegacza. Odniósł wiele sukcesów w swojej kat. wiekowej w zawodach wojewódzkich i ogólnopolskich w biegach długodystansowych – półmaratony, maratony.

Janusz MARCZUK czołowy piłkarz w grupie oldbojów.

NAREWKA

Mieczysław GRYC + Andrzej SKIEPKO: I miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Czwórboju dla Władz, Opole; Andrzej Skiepko - VI miejsce w Pucharze Polski Nordic Walking, Hajnówka.

TRENER

NAREWKA

Alina AWRUK – ZS Narewka. Trener piłki siatkowej w Zespole Szkół w Narewce, jej podopieczni zajęli II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych.

KLESZCZELE

EDWARD TEREBUN – nauczyciel wf, trener ULKS „Orzeł" Kleszczele, III miejsce w Gimnazjadzie Województwa Podlaskiego w piłce siatkowej dziewcząt, II miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju w Piłce Siatkowej dziewcząt Volleymania „Orlik" 2012, I miejsce w Igrzyskach Szkół Gimnazjalnych z DNJB w Piłkę Siatkową dziewcząt, IV miejsce w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju w Piłce Siatkowej chłopców Volleymania „Orlik" 2012, dziewcząt SP Finalistki Województwa Podlaskiego w siatkówce, II miejsce w Finale Grupy Południowej w Siatkówce chłopców SP. IV miejsce w Igrzyskach Polonijnych im. Jana Stypóły.

HAJNÓWKA

Alina ŻUKOWICKA – nauczycielka wychowania fizycznego w Zespole Szkół Nr 3 w Hajnówce. Prowadzi szkolne drużyny piłki ręcznej i piłki koszykowej. Drużyna dziewcząt SP6 w piłce koszykowej pod jej wodzą grała w finale wojewódzkim szkół podstawowych (V m.); wielokrotnie z drużynami szkolnymi sięgała po tytuły mistrzów powiatu oraz regularnie gra z nimi w półfinałach i finałach wojewódzkich.

Irena GRYGORUK - instruktor pływania w sekcji Klubu Puszcza. Dzięki Jej pracy, dokładnie po 40 latach Hajnówka ma mistrzów województwa w pływaniu.

Roman SACHARCZUK - instruktor grupy lekkoatletów powstałej sekcji Klubu Sportowego Puszcza. Po raz pierwszy od szeregu lat dzięki pracy trenera nasz Klub pojawił się w klasyfikacji ogólnopolskiej. Wychowanek trenera znajduje się w czołówce młodych biegaczy w Polsce.

Cezary SZYKUŁA - trener UKS „Libero" Hajnówka, Nauczyciel Zespołu Szkół z DNJB w Hajnówce. W sezonie 2011/2012 drużyna prowadzona przez Cezarego Szykułę zdobyła 3 miejsce w rozgrywkach o Mistrzostwo Województwa podlaskiego w piłce siatkowej chłopców w kategorii Kadet. W sezonie 2012/2013 ta sama drużyna zdobyła już Mistrzostwo Województwa podlaskiego w piłce siatkowej chłopców w kategorii Junior pozostawiając w pokonanym polu drużyny z takich miejscowości jak Białystok, Suwałki, Augustów, Grajewo czy Mońki. Jako Mistrzowie województwa drużyna trenowana przez Cezarego Szykułę została wystawiona do reprezentowania województwa podlaskiego w rozgrywkach Ogólnopolskich w Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski. Dodatkowo wychowanek pana Cezarego Szykuły, Jakub Hackiewicz był powołany do kadry Województwa podlaskiego w piłce siatkowej plażowej. W rozgrywkach o Mistrzostwo Województwa w piłce plażowej zdobył on, 1 miejsce dzięki czemu wywalczył awans do rozgrywek Ogólnopolskich.W półfinałach Mistrzostw Polski zdobył 2 miejsce i awansował do Finałów Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej, w których uplasował się na miejscach 13-16.

Leszek KABASA - instruktor pływania w sekcji Klubu Puszcza. Dzięki Jego pracy, dokładnie po 40 latach Hajnówka ma mistrzów województwa w pływaniu.

Roman DANILUK

CZEREMCHA

Alina SOŚNIUK – jej zawodniczki zajęły IV miejsce w województwie w tenisie stołowym w kat. szkół podstawowych i gimnazjalnych.

BIAŁOWIEŻA

Jarosław KUTIKOW – jego uczniowie zajęli V miejsce w województwie w mini piłce siatkowej chłopców szkół podstawowych.

DUBICZE CERKIEWNE

Włodzimierz MISIEJUK – jego wychowanki zajęły VII miejsce w województwie w Gimnazjadzie szachowej.

HONOROWY

HAJNÓWKA

Magda WOJTKOWSKA – Hajnowski Klub Sportowy „ŻUBR" - kulturystyka, była zawodniczka, obecnie w Warszawie: Wice Mistrzyni Polski (trójbój kulturystyczny).

Wojtek WOJTKOWSKI – Hajnowski Klub Sportowy „ŻUBR" - kulturystyka, była zawodniczka, obecnie w Warszawie: 4 miejsce na Mistrzostwach Europy(trójbój kulturystyczny), Wice Mistrz Polski (trójbój kulturystyczny).

Marta KUTIKOW – zawodniczka I Ligowej drużyny siatkówki seniorów-AZS Białystok.


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

        Deklaracja dostępności

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.