Rywalizacja planszowa na 64 polach

32

Tradycyjnie w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbył sie Indywidualny Turniej Szachowy o Puchar Starosty i Burmistrza Miasta Hajnówka.

Dnia 1 marca 2013 r przy 16 szachownicach zasiadło 45 zawodników i zawodniczek ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Przez 5 godzin rozegrano 92 półgodzinne partie.

Najlepsza trójka została nagrodzona pamiątkowymi pucharami, które wręczali: Burmistrz Miasta Hajnówka – Jerzy Sirak i Naczelnik Wydziału ds. Społecznych – Włodzimierz Pietruczuk.

Organizatorem imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz sekcja szachowa przy KS Puszcza Hajnówka.

Sędziowie stolikowi – Anatol Hajduk i Roman Sacharczuk.

Zawody prowadzili – Leon Mikulicz (trener sekcji szachowej) i Janusz Ludwiczak.

Najlepsza czwórka dziewcząt i chłnpców ze szkół gimnazjalnych otrzymała prawo startu w Turnieju Szachowym w kat. szkół poladgimjazjalnych, który odbędzie się 15 marca o godz.9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

SZKOŁY PODSTAWOWE KL.IV i mł.

I – LEWCZUK Jakub (SP 5 H-ka)                                     I – KRAŚKO Julita (SP Dubicze C.)

II – OLESZCZUK Aleksander (SP 6 H-ka)                       II – KENDYŚ Małgorzata (SP Dubicze C.)

III – DREWNOWSKI Jakub (SP 6 H-ka)                            III – SAJEWICZ Magda (SP Dubicze C.)

IV – ŚWIĘTOCHOWSKI Radosław (SP Nowokornino)

 

SZKOŁY PODSTAWOWE KL.VI-V

I – KAZBIERUK Julia (SP 3 H-ka)                                        I – KILP Karl (SP 6 H-ka)

II – WRÓBEL Aleksandra (SP 3 H-ka)                                II – OSTAPCZUK Marek (SP 5 H-ka)

III – KRYWOSZEJ Oliwia (SP 5 Hajnówka)                        III – ANDROSIUK Daniel (SP Dubicze C.)

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE KL.I – III

I – MISIEJUK Karolina (PG Dubicze C.)                              I – JANKOWSKI Kacper (PG 1 Hajnówka)

II – KRAWCZYK Natalia (PG Dubicze C.)                         II – FILIPIUK Tomasz(PG Dubicze C.)

III – KARPIUK Dominika (PG Dubicze C.)                           III – BEDKOWSKI Mateusz(PG DNJB H-ka)

IV – NAZARUK Małgorzata (PG Dubicze C.)                    IV – ROMANIUK Jan (PG Dubicze C.)

 

Menedżer ds Sportu

Janusz Ludwiczak


 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.