Sukces Marka Romańczuka z KS Puszcza Hajnówka

2m
Park Radziwiłłowski w Białej Podlaskiej to doskonałe miejsce na sukcesy naszych zawodników w lekkiej atletyce. Tu stawiał pierwsze kroki Konrad Książyk, tu też pojawił się kolejny zawodnik KS Puszcza Hajnówka Marek Romańczuk, który 12 marca 2016r. w podobnym stylu do Konrada, pokonał swoich rywali na dystansie 3km w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegach przełajowych. Jest to pierwszy poważny sukces Marka Romańczuka, ucznia Zespołu Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce.

Na zawodach dobrze spisał się też, drugi zawodnik Puszczy Hajnówka, uczeń Gimnazjum w Narwi Patryk Chodakowski, który w biegu na dystansie 2 km przybiegł na linię mety na 9 pozycji punktowanej. Był to debiut tego zawodnika na zawodach klubowych i należy stwierdzić jednoznacznie, że spełnił on wszelkie oczekiwania trenera.

Na duże brawa zasłużyła również juniorka młodsza naszego klubu Diana Karpiuk, która w biegu na dystansie 1,5 km serii pozakonkursowej, a stanowiącej tak zwane przetarcie przed Mistrzostwami Polski, zajęła bardzo dobre 4 miejsce. Diana startowała razem z seniorkami, a zatem miejsce, jakie zdobyła jest satysfakcjonujące i miejmy nadzieję, że za tydzień godnie zaprezentuje nasz klub na Mistrzostwach Polski juniorek, które odbędą się w Żaganiu.

Sukcesy wymienionych zawodników nie byłyby możliwe gdyby nie wsparcie materialne firmy Parkiet Hajnówka, Urzędu Miasta Hajnówka, Urzędu Gminy Narew oraz wsparcie ze strony Dyrekcji Zespołu Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce.

Komunikat z zawodów znajduje się pod adresem internetowym: 
http://www.kspodlasie.pl/miedzywojewodzkie-mistrzostwa-mlodzikow-biala-podlaska/

Romek Sacharczuk


Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Hajnówka Biega


Rowerzysta na drodze


Lodowisko


Hajnowskie Morsy


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Klub Karate Tradycyjnego

Parkiet Hajnówka lekkoatletyka

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:

  poniedziałek godz. 8:00-16.00; wtorek-piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna: pn: 8:00-15.30, wt.-pt. 8.00-15.00; przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.