Lekkoatleci na start

27g

Ostatnie dwa miesiące roku 2015/2016 w ramach współzawodnictwa Szkolnego Związku Sportowego, zostaną zdominowane przez królową sportu – lekkoatletykę.

Pierwsi do rywalizacji stanęli czwórboiści ze szkół podstawowych, a następnie w wybranych konkurencjach indywidualnych - gimnazjaliści.

Gimnazjada LA na szczeblu powiatowym odbyła się 9 maja 2016r. na stadionie OSiR Hajnówka. W sześciu konkurencjach biegowych(100m, 300m, 600m., 1000m., 2000m., sztafeta 4x 100m.), w dwóch konkurencjach rzutowych (pchnięcie kulą, rzut oszczepem) i skoku w dal rywalizowało 85 zawodników i zawodniczek z siedmiu szkół powiatu hajnowskiego.

Był to dobry sprawdzian przed zbliżającymi się Finałami Grupy Południowej, które odbędą się dnia 20.05.2016 r. o godz.10.00 na stadionie MOSiR w Białymstoku.

Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce.

Sędziami konkurencji byli nauczyciele wychowania fizycznego uczestniczących szkół, pracownicy OSiR oraz Roman Sacharczuk (trener sekcji LA KS.Puszcza – Parkiet Hajnówka.

Impreza została dofinansowana przez Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta w Hajnówce.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA

DZIEWCZĘTA

100 m.

I miejsce – KOZŁOW MARTA (PG Narew) - 14,93

II miejsce - SIELEWIESIU NATALIA (PG Czyże) - 15,21

III miejsce - ŁAPIUK ALEKSANDRA (PG Dubiny) – 15,25

300 m.

I miejsce – KARPIUK DIANA (PG 2 Hajnówka- „Puszcza" Parkiet Hajnówka) - 49,44

II miejsce – NIEPOGODAGABRIELA (PG Dubiny) – 52,89

III miejsce – JAKONIUK AGATA (PG Dubiny) – 66,17

600 m.

I miejsce - KARPIUK DIANA (PG 2 Hajnówka- „Puszcza" Parkiet Hajnówka) – 1.51,35

II miejsce – ZINCZUK JULIA (PG 3 HAJNÓWKA) - 1.59,41

III miejsce – NIKOŁAJUK SYLWIA (PG Czyże) – 2.15,43

1.000 m.

I miejsce – WIERTEL NATALIA (PG 2 Hajnówka) – 3.30,71

II miejsce – KRYWOSZEJ OLIWIA (PG 1 Hajnówka) – 4.15,63

III miejsce – KIEŁBASZEWSKA WERONIKA (PG 3 Hajnówka) – 4,18,64

Skok w dal

I miejsce – ZINCZUK JULIA (PG 3 Hajnówka) – 4,29

II miejsce – TROFIMIUK ALINA (PG Czyże) – 3,97

III miejsce – TUROWSKA MOONIKA (PG 3 Hajnówka) – 3,87

Pchnięcie kulą

I miejsce – CHARKIEWICZ OKSANA (PG 2 Hajnówka)) – 8,80

II miejsce – STEAPANIUK JUSTYNA (PG 2 Czyże) – 8,70

III miejsce - RUTA JOANNA (PG 2 Hajnówka) – 8,66

Rzut oszczepem

I miejsce – GRABIAK JULITA (PG 2 Hajnówka)) – 23,30

II miejsce – PIETRUCZUK AGNIESZKA (PG Narew) – 12,90

III miejsce – PAWLUCZUK WIKTORIA (PG 3 Hajnówka) – 12,50

Sztafeta 4 x 100 m.

I miejsce – PG 2 Hajnówka (Klimiuk J., Wiertel N., Karpiuk D., Grabiak J.) – 1.00,66

II miejsce - PG Czyże ( Michaluk M., Sielwiwesiuk N., Trofimiuk A., Zabrocka A.) – 1.02,61

III miejsce – PG 3 Hajnówka (Poskrobko S., Turowska M., Zinczuk J., Turowska M.) – 1.02,93

KLASYFIKACJA MEDALOWA DZIEWCZĄT

I miejsce PG 2 HAJNÓWKA – 6 złotych, 0 srebrnych, 1 brązowy

II miejsce PG 3 HAJNÓWKA - 1 złoty, 1 srebrny, 4 brązowe

III miejsce PG NAREW – 1 złoty, 1 srebrny, 0 brązowych

IV miejsce PG CZYŻE - 0 złotych, 4 srebrne,1 brązowy

V miejsce PG DUBINY - 0 złotych, 1 srebrny, 2 brązowe

VI miejsce PG 1 HAJNÓWKA - 0 złotych, 1 srebrnych, 0 brązowych

CHŁOPCY

100 m.

I miejsce – SIMONIUK DAWID (PG DNJB Hajnówka- „Puszcza" Parkiet Hajnówka) – 12,14

II miejsce – GOLONKO ADRIAN (PG 3 Hajnówka) – 12,19

III miejsce – CHARYTONIU OSKAR (PG 2 Hajnówka) – 12,52

300 m.

I miejsce – ROMAŃCZUK MAREK (PG DNJB Hajnówka- „Puszcza" Parkiet Hajnówka) – 41,69

II miejsce – TOMASZUK KACPER (PG 1 Hajnówka -„Puszcza" Parkiet Hajnówka) – 42,25

III miejsce – GOLONKO ADRIAN (PG 3 Hajnówka) – 42,69

600 m.

I miejsce – SAWKO MATEUSZ (PG DNJB Hajnówka) – 1.37,90

II miejsce – ZANKIEWICZ ŁUKASZ (PG NAREW) – 1.41,21

III miejsce – BOROWSKI JAKUB (PG 3 Hajnówka) – 1.46,70

1.000 m.

I miejsce – ROMAŃCZUK MAREK (PG DNJB Hajnówka- „Puszcza" Parkiet Hajnówka) – 3.00,12

II miejsce – WASILUK MATEUSZ (PG 2 Hajnówka) – 3.15,42

III miejsce – KILP KARL (PG 2 Hajnówka) – 3.24,63

2.000 m.

I miejsce – CHODAKOWSKI PATRYK (PG Narew- „Puszcza" Parkiet Hajnówka) – 7.24,82

Skok w dal

I miejsce – SIMONIUK DAWID (PG DNJB Hajnówka- „Puszcza" Parkiet Hajnówka) – 5,55

II miejsce – BUGWIN TOMASZ (PG 2 Hajnówka) – 5,23

III miejsce – MOROZ PIOTR (PG 2 Hajnówka) – 5,03

Pchnięcie kulą

I miejsce – MOROZ PIOTR (PG 2 Hajnówka) – 12,76

II miejsce – OWERCZUK MARCIN (DNJB Hajnówka- „Puszcza" Parkiet Hajnówka) – 11,00

III miejsce – WIERCIŃSKI KACPER (PG 2 Hajnówka) – 10,22

Rzut oszczepem

I miejsce – JÓŹWIK MATEUSZ (PG 2 Hajnówka) – 36,60

II miejsce – KULESZA RAFAŁ (PG 2 Hajnówka) – 35,90

III miejsce – KRAWCZUK SZYMON (PG 2 Hajnówka) – 33,80

Sztafeta 4 x 100 m.

I miejsce – PG 2 Hajnówka (Bugwin T., Charytoniuk O., Moroz P., Krawczuk Sz.) – 52,17

II miejsce – PG DNJB Hajnówk (Owerczuk M.,Simoniuk D., Romańczuk M.,Sawko M.) – 52,83

III miejsce – PG Narew (Kos O., Zankiewicz Ł., Łukaszuk B., Smoktunowicz D.)

KLASYFIKACJA MEDALOWA CHŁOPCÓW

I miejsce PG DNJB HAJNÓWKA – 5 złotych, 2 srebrne, 0 brązowych

II miejsce PG 2 HAJNÓWKA - 3 złote, 3 srebrne, 4 brązowe

III miejsce PG NAREW – 1 złoty, 1 srebrny, 1 brązowy

IV miejsce PG 3 Hajnówka - 0 złotych, 1 srebrny, 2 brązowe

V miejsce PG 1 Hajnówka - 0 złotych, 1 srebrny, 0 brązowych

VI miejsce PG DUBINY- 0 złotych, 0 srebrny, 0 brązowych

VII miejsce PG CZYŻE - 0 złotych, 0 srebrnych, 0 brązowych

Organizatorzy życzą wielu sukcesów sportowych na półfinałach i finałach wojewódzkich.

Przewodniczący Powiatowego SZS

Janusz Ludwiczak

 

Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Lodowisko


Rowerzysta na drodze


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

Klub Karate Tradycyjnego


 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                     Kontakt do referatów

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:

  poniedziałek godz. 8:00-16.00; wtorek-piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna: pn: 8:00-15.30, wt.-pt. 8.00-15.00; przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.