Turniej Finałowy Orlików w Białymstoku

54

W dniu 21 czerwca ponad 220 młodych piłkarzy od wczesnych godzin rannych rywalizowało na boisku treningowym Jagielloni Białystok o miano najlepszej drużyny w województwie podlaskim w kategorii „Orlik”. W tym zacnym gronie zespołów wystąpiła po raz pierwszy w historii drużyna OSiR Hajnówka.

Jak na debiut Orliki wypadli bardzo dobrze, w każdym spotkaniu stawiali zacięty opór rywalizując jak równy z równym z najlepszymi drużynami w województwie. Każdy z naszych zawodników dostał szanse pokazania swoich umiejętności a na szczególną uwagę zasługują zawodnicy z rocznika 2006 i młodsi. Na tle zespołu Talent II Białystok pokazali, że potrafią grać i rywalizować z drużyną, która w końcowym rozrachunku wystąpiła w wielkim finale. Końcowa klasyfikacja ukaże się w późniejszym terminie na stronie internetowej Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.

Po wszystkich spotkaniach Orliki OSiR-u udali się na stadion w celu dokładnego zwiedzania obiektu. Dzięki panu, który oprowadzał naszą drużynę, każdy z zawodników mógł się poczuć jak profesjonalny piłkarz. Zwiedzanie szatni gości i gospodarzy, sal treningowych, konferencyjnych, antydopingowych, to tylko część atrakcji jakie czekały na naszych piłkarzy. Największe wrażenie wywarła na piłkarzach główna płyta boiska oraz miejsca w loży VIP.

Miejmy nadzieję, że ten wyjazd Orliki zapamiętają na długi czas, a doświadczenie zdobyte w tym turnieju zaprocentuje w przyszłości na kolejnych turniejach.

Wyniki grupowe OSiR Hajnówka:

MOSP VII Białystok- OSiR Hajnówka 1:1

Bramka dla OSiR: Mariusz Dobosz

Talent II Białystok- OSiR Hajnówka 5:0

Wigry Suwałki- OSiR Hajnówka 2:0

Mecze o miejsca 13-16:

OSiR Hajnówka- Falcon Sokółka 2:2 rzuty karne(2:3)

Bramki dla OSiR: Mariusz Dobosz 2

OSiR Hajnówka- MOSiR Grajewo 2:2 rzuty karne (3:4)

Bramki dla OSiR: Mariusz Dobosz, Aleksander Pawluczuk

Skład OSiR Hajnówka: Dawid Bugwin, Łukasz Sac, Jakub Krywoszej, Jakub Karpiuk, Aleksandra Ostaszewska, Aleksander Pawluczuk, Mariusz Dobosz, Damian Butrymowicz, Mateusz Artemiuk (2006), Adrian Rogacki (2006), Bartosz Sadowski, Dominik Plewa, Olivier Osipiuk, Filip Danilewski (2006), Bartosz Jerzyk (2006), Aleksander Janiel (2007), Trenerzy: Tomasz Dobosz i Marek Hanula

(18 uczestników)

autor: Tomasz Dobosz

Foto: Marek Hanula


Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Hajnówka Biega


Rowerzysta na drodze


Lodowisko


Hajnowskie Morsy


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Klub Karate Tradycyjnego

Parkiet Hajnówka lekkoatletyka

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:

  poniedziałek godz. 8:00-16.00; wtorek-piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna: pn: 8:00-15.30, wt.-pt. 8.00-15.00; przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.