Podsumowanie występów drużyn piłkarskich OSiR w Hajnówce w sezonie 2015/2016

 

 

03

Koniec czerwca to czas w którym należy podsumować zmagania młodych piłkarzy Ośrodka Sportu i Rekreacji w rozgrywkach o mistrzostwo województwa Podlaskiego w sezonie 2015/2016. Na tle innych zespołów z naszego województwa występy naszych drużyn można uznać za bardzo udane. Każdy zespół znalazł się w czołówce swoich grup, prezentując wysokie umiejętności, nawiązując wyrównaną walkę z najlepszymi. Największą niespodziankę sprawiła drużyna „Orlików”, która po raz pierwszy w historii Ośrodka awansowała do turnieju finałowego.

 

 

 

JUNIORZY MŁODSI- rocznik 1999 i młodsi

 

Juniorzy Młodsi nie awansowali jesienią do grupy mistrzowskiej, przegrywając gorszą różnicą bramek z Koroną Dobrzyniewo. Na wiosnę w rundzie rewanżowej nie dali szans konkurentom zajmując pewnie pierwsze miejsce w tabeli grupy 2. Podopieczni Andrzeja Grygoruka odnieśli 4 zwycięstwa, remis i raz zeszli z boiska pokonani.

 

 

Tabela końcowa Juniorów Młodszych grupy 2- wiosna 2016:

 

 

LP

NAZWA DRUŻYNY

PUNKTY

BRAMKI

1

OSiR Hajnówka

13

19:12

2

Czarni Czarna Białostocka

10

16:10

3

Iskra Narew

9

17:20

4

Falcon Sokółka

3

9:19

 

 

Skład Juniorów Młodszych: Bartosz Tichoniuk, Kamil Kośko, Rafał Krysiuk, Adam Witkowski, Rafał Wiluk, Oskar Charytoniuk, Tomasz Bugwin, Maciej Malewicz, Dawid Weszko, Gabriel Artemiuk, Jakub Badowicz, Tomasz Bugwin, Dominik Chilimoniuk, Mateusz Grygorowicz, Adam Link, Patryk Olszewski, Mateusz Wasiluk, Krystian Wawrynowicz,Trener Andrzej Grygoruk.

 

 

TRAMPKARZE – rocznik 2001 i młodsi

 

 

Trampkarze w rundzie jesiennej trafili do bardzo mocnej grupy. Bardzo dobre mecze wywindowały naszą drużynę na 3 miejsce w tabeli tuż za drużynami z Białegostoku - AP Talent i BSP Jagiellonia, które awansowały do grupy mistrzowskiej.

 

Rundę wiosenną zespół rozpoczął bardzo obiecująco odnosząc zwycięstwa jedno za drugim, prezentując futbol ofensywny, podparty dobrą obroną, czego efektem była mała ilość traconych bramek. Do końca rozgrywek nasi zawodnicy prezentowali się bardzo dobrze odnosząc 6 zwycięstw i tylko zanotowali 2 porażki. W końcowym rezultacie zakończyli zmagania na 2 miejscu ustępując tylko MOSP II Białystok. Na uwagę zasługuje bardzo dobra dyspozycja strzelecka Jakuba Bowtruczuka, który zdobył w sezonie 24 bramki.

 

 

Tabela końcowa Trampkarzy grupy 4 – wiosna 2016.

 

 

LP

NAZWA DRUŻYNY

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1

MOSP II Białystok

8

21

23:4

2

OSiR Hajnówka

8

18

20:6

3

Pionier Brańsk

8

14

19:15

4

Bocian Boćki

8

14

19:10

5

Orzeł Siemiatycze

8

13

36:15

6

Sparta 1951 Szepietowo

8

10

10:14

7

Pogoń Łapy

8

9

13:18

8

Rudnia Zabudów

8

5

19:32

9

MOSiR Bielsk Podlaski

8

0

2:47

 

Skład Trampkarzy OSiR Hajnówka: Filip Bański, Karol Rogoziński, Andrzej Parfieniuk, Adam Solipiwko, Jakub Bowtruczuk, Łukasz Niewiadomski, Bartosz Olszewski, Bartosz Tichoniuk, Daniel Chodakowski, Paweł Sieńczuk, Jakub Borowski, Piotr Wojciuk, Gabriel Ryszard Chilimoniuk, Gabriel Bartosz Chilimoniuk, Piotr Daniszewski, Krystian Dutkowski, Krzysztof Masajło, Michał Gagan, Gabriel Litwinowicz, Jakub Tofiluk, Filip Kot (rocznik 2003) Daniel Kozaczuk (rocznik 2003), Julian Ostapczuk, Jakub Mikołajczuk, Jakub Owłasiuk, Trener Marek Hanula.

 

 

MŁODZIKI – rocznik 2003 i młodsi

 

 

Podopieczni Marcina Sawczyńskiego zakończyli zmagania w grupie 8 na 3 miejscu, wyprzedzając tylko drużynę z Narewki. W przeciągu całego sezonu drużyna Młodzików OSiR Hajnówka prezentowała chimeryczną formę. Zespół potrafił wygrywać mecze z drużynami wyżej notowanymi, ale i dużo punktów tracił z niżej notowanymi rywalami.

 

 

Tabela końcowa Młodzików grupy 8:

 

 

LP

NAZWA DRUŻYNY

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1

KS Michałowo

24

56

62:24

2

Gryf Czarni Gródek

24

41

47:35

3

OSiR Hajnówka

24

27

37:49

4

LZS Narewka

24

13

19:57

 

 

 

Skład Młodzików OSiR Hajnówka: Bartosz Andrzejuk, Stanisław Artemiuk, Mateusz Filipiuk, Konrad Jaroszuk, Daniel Kozaczuk, Filip Kot, Igor Michalczuk, Marcin Ostapkowicz, Marcel Tomaszuk, Dominik Topolski, Igor Wappa,, Mateusz Witkowski, Marcin Witkowski, Adam Dmitruk, Andrzej Gawryluk, Łukasz Jurczuk, Mateusz Niczyporuk, Mariusz Kraśko, Krzysztof Wiluk, Krystian Szymczak, Albert Smyk, Rafał Wakuluk, Trener Marcin Sawczyński.

 

 

ORLIKI- rocznik 2005 i młodsi

 

 

Do sezonu piłkarskiego zostały zgłoszone dwie drużyny Orlików. Dzięki bardzo dobrej postawie zawodników w eliminacjach, do finałowej szesnastki awansował pierwszy zespół, a druga drużyna nie dała szans rywalom w grupie N, zajmując pewnie pierwsze miejsce.

 

 

Turniej najlepszych drużyn w tej kategorii wiekowej odbył się na stadionie miejskim w Białymstoku i pokazał, że nasza drużyna nie odbiega poziomem od innych najlepszych drużyn z województwa podlaskiego. W każdym swoim finałowym występie młodzi piłkarze OSiR-u nawiązywali walkę z rywalami, stawiając zacięty opór. Wyjazd na tak ciekawą imprezę był nagrodą za wkład i zaangażowanie hajnowskich piłkarzy podczas całego sezonu piłkarskiego.

 

 

Tabela Orlików OSiR II Hajnówka grupy „N”

 

LP

NAZWA DRUŻYNY

PUNKTY

BRAMKI

1

OSiR Hajnówka

31

48:9

2

Kolejarz Czeremcha

18

30:26

3

COKiS Ciechanowie

13

23:37

4

Husar Nurzec

9

20:49

 

 

 

Tabela Orlików OSiR Hajnówka grupy „F”:

 

 

LP

NAZWA DRUŻYNY

PUNKTY

BRAMKI

1

Orzeł Siemiatycze

36

88:9

2

OSiR Hajnówka

18

38:25

3

Orzeł II Siemiatycze

18

26:44

4

Puszcza Hajnówka

0

8:82

 

 

Wyniki turnieju finałowego Orlików – 21 czerwiec 2016:

 

OSiR Hajnówka- MOSP VII Białystok 1:1 (eliminacje w grupie D)

 

OSiR Hajnówka- Talent II Białystok 0:5 (eliminacje w grupie D)

 

OSiR Hajnówka- Wigry Suwałki 0:2 (eliminacje w grupie D)

 

OSiR Hajnówka- Falcon Sokółka 2:2 karne (2:3) (faza finałowa od miejsca 13-16)

 

OSiR Hajnówka- MOSiR Grajewo 2:2 karne (3:4) (faza finałowa od miejsca 13-16)

 

 

Skład Orlików OSiR Hajnówka: Damian Butrymowicz, Dawid Bugwin, Mariusz Dobosz, Jakub Krywoszej, Jakub Karpiuk, Aleksandra Ostaszewska, Bartosz Sadowski, Mikołaj Monach, Olivier Osipiuk, Dominik Plewa, Aleksander Pawluczuk, Łukasz Sac, Artemiuk Mateusz, Adrian Rogacki, Filip Danilewski, Bartosz Jerzyk, Aleksander Janiel, Jan Kaczoch, Jakub Lewczuk, Łukasz Parfieniuk, Iwo Rynkowski, Oskar Tellos, Jakub Zdankiewicz, Tomasz Wawrzeniuk, Igor Bober, Olivier Pasyńczuk, Damian Kruczkowski, Bartosz Kruczkowski, Jakub Kruczkowski, Oliwier Chmielewski, Bartosz Ostapczuk, Hubert Sacharczuk, Kamil Sachrczuk, Trener Tomasz Dobosz.

 

 

 

Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji serdecznie dziękuje osobą i firmom, którzy wspierali nasze drużyny w rozgrywkach: Jan Bowtruczuk (AUTO MAG), Andrzej Pryczynicz (ANDREWPOL), Marek Bondaruk (Piekarnia BOCHEN).

 

 

Oprócz startów w rozgrywkach w ramach Podlaskiego Związku Piłki Nożnej nasi podopieczni udanie startowali w wielu turniejach. Do najważniejszych startów należały: Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy - Hajnówka 2015(lipiec), Gryfik Cup Młodzików i Orlików w Gródku(sierpień), Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy Walka – Walga (Łotwa) Football CUP 2015 (sierpień), Turniej Mikołajkowy Orlików o Puchar Firmy „Andrewpol” (grudzień), Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy w Kamieńcu (Białoruś), Edukacyjny Turniej Młodzików o Puchar PUK w Hajnówce (marzec), Halowy Turniej Orlików w Siemiatyczach (marzec). W przerwach między rywalizacją w rozgrywkach ligowych były organizowane dwa spotkania integracyjne: Piłkarski Dzień Dziecka oraz Piknik Piłkarski – Zakończenie sezonu (czerwiec).

 

 

Wieloletnia praca pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce przynosi pozytywny sportowy wynik. Ciekawostką jest również to, że duża grupa piłkarzy osiąga dobre wyniki w nauce oraz w innych dyscyplinach sportu, reprezentując również swoje szkoły na szczeblach powiatu i województwa. Miejmy nadzieję, że po wakacyjnym aktywnym wypoczynku znów będziemy oklaskiwać naszych zawodników za ich udane akcje i piękne bramki.

 

Tomasz Dobosz, Marek Hanula


 

 

 

Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Hajnówka Biega


Rowerzysta na drodze


Lodowisko


Hajnowskie Morsy


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Klub Karate Tradycyjnego

Parkiet Hajnówka lekkoatletyka

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.