Liga tenisa stołowego - trzecie starcie

19

Derby Czeremchy zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem pierwszej drużyny. Nikogo to nie dziwi, gdyż zespół ten pretenduje do zwycięstwa w tegorocznej lidze. Zespół trzeciej Hajnówki nie sprostał u siebie Siemiatyczom, przegrywając 2: 5. Takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie Białowieży z Hajnówką II. Natomiast w ostatnim spotkaniu kolejki Dubiny rywalizowały z Hajnówką I. Na razie młodzi zawodnicy nie sprostali doświadczonym tenisistom z Hajnówki, przegrywając 0:7.

 

MECZ nr 9 z dnia 18 listopada 2016 r.

HAJNÓWKA III – „Top Spin” SIEMIATYCZE

1) - „A” GERMAN Jerz - „Y” SIEKIERKO Andrzej 0: 3

2) - „B” OCHRYCEWICZ Rpman - „X” MOCZULSKI Rafał 0: 3

3) - „C” BUJKO Arkadiusz -„ Z” MOCZULSKI Tomasz 0: 3

4) – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. – SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. 1: 4

5) - „A” GERMAN Jerzy- „X” MOCZULSKI Rafał 0: 3

6) -„C” BUJKO Arkadiusz -„Y” SIEKIERKO Andrzej 0: 3

7) -„B” Ochrycewicz Roman -„Z” MOCZULSKI Tomasz 3: 2

Końcowy wynik 6: 1 dla drużyny z Siemiatycz.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze I) – 2, 5 pkt.

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2, 5 pkt.

  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt.

  • Ochrycewicz Roman (Hajnówka III) – 1 pkt.

 

MECZ nr 10 z dnia 16 listopada 2016 r.

TL BIAŁOWIEŻA – HAJNÓWKA II

1) - „A” BORYSIUK Damian - „Y” GRYGORUK Włodzimierz 3: 1

2) - „B” SANKOWSKI Dawid - „X” CHARYTONOW Karol 0: 3

3) - „C” KISZŁO Tomasz -„ Z” ORZECHOWSKI Wojciech 3: 1

4) – KISZŁO T./ BORYSIUK D. – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. 1: 4

5) - „A” BORYSIUK Damian- „X” CHARYTONOW Karol 1: 3

6) -„C” KISZŁO Tomasz -„Y” GRYGORUK Włodzimierz 2: 3

7) -„B” SANKOWSKI Dawid -„Z” ORZECHOWSKI Wojciech 0: 3

Końcowy wynik 5: 2 dla drużyny z Hajnówki II.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2, 5 pkt.

  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1, 5 pkt.

  • Grygoruk Włodzimierz (Hajnówka II) – 1, 0 pkt.

  • Borysiuk Damian (TL Białowieża) – 1, 0 pkt.

  • Kiszło Tomasz (TL Białowieża) – 1, 0 pkt.

MECZ nr 11 z dnia 18 listopada 2016 r.

CZEREMCHA I – CZEREMCHA II

1) - „A” MAKULSKI Andrzej - „Y” KOWALSKI Ryszard 3: 0

2) - „B” STEPANIUK Adam - „X” PAWLUCZUK Przemek 3: 0

3) - „C” LIPIŃSKI Janusz -„ Z” ŻAŁOBA Patryk 3: 0

4) – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – KOWALSKI R./ PAWLUCZUK P. 4: 0

5) - „A” MAKULSKI Andrzej - „X” PAWLUCZUK Przemek 3: 0

6) -„C” LIPIŃSKI Janusz -„Y” KOWALSKI Ryszard 3: 0

7) -„B” STEPANIUK Adam - „Z” ŻAŁOBA Patryk 3: 0

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Czeremchy I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2, 5 pkt.

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2, 5 pkt.

  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2, 0 pkt.

MECZ nr 12 z dnia 24 listopad 2016 r.

DUBINY – HAJNÓWKA I

1) - „A” SIEKAN Łukasz - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

2) - „B” KOJŁO Marcin - „X” LUDWICZAK Janusz 0: 3

3) - „C” MOROZ Dawid-„ Z” MISZCZUK Zbigniew 1: 3

4) – SIEKAN Ł./ KOJŁO M. – MISZCZUK Zb./ LUDWICZAK J. 0: 4

5) - „A” SIEKAN Łukasz - „X” LUDWICZAK Janusz 1: 3

6) -„C” MOROZ Dawid -„Y” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

7) -„B” KOJŁO Marcin - „Z” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Miszczuk Zbigniew(Hajnówka I) – 2, 5 pkt.

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2, 5 pkt.

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2, 0 pkt.

 

TABELA PO TRZECIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

HAJNÓWKA I

3

3

8

19: 2

63: 11

II

CZEREMCHA I

3

3

8

19: 2

63: 12

III

TOP SPIN SIEMIATYCZE”

3

3

8

18: 3

65: 11

IV

HAJNÓWKA III

3

2

5

12: 9

44: 31

V

HAJNÓWKA II

3

1

4

9: 12

34: 48

VI

TL BIAŁOWIEŻA

3

0

2

5: 16

22: 58

VII

DUBINY

3

0

1

2: 19

10: 66

VIII

CZEREMCHA II

3

0

0

0: 21

2: 66

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO TRZECIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

3

7,5

30: 1

II

MOCZULSKI Rafał

Top Spin Siemiatycze”

3

7,5

30: 3

III

LUDWICZAK Janusz

Hajnówka I

3

7,5

30: 4

III

SIEKIERKO Andrzej

Top Spin Siemiatycze”

3

7,5

30: 4

V

LIPIŃSKI Janusz

Czeremcha I

3

6,5

29: 7

VI

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

3

6,5

27: 5

VII

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka III

3

6,0

24: 10

VIII

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

3

5,0

17: 3

IX

STEPANIUK Adam

Czeremcha I

3

5,0

16: 5

X

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

3

4,5

18: 18

XI

GERMAN Jerzy

Hajnówka III

3

4,0

20: 13

XII

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

3

3,5

17: 21

XIII

BUJKO Arkadiusz

Hajnówka III

3

2,0

9: 12

XIV

SAWICKI Daniel

Top Spin Siemiatycze”

2

2,0

7: 4

XV

KISZŁO Tomasz

TL Białowieża

3

2,0

11: 21

XVI

BORYSIUK Damian

TL Białowieża

3

2,0

9: 27

XVII

MOCZULSKI Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

1

1,0

5: 3

XVIII

MOROZ Dawid

Dubiny

3

1,0

7: 19

XIX

GRYGORUK Włodzimierz

Hajnówka II

3

1

5: 17

XX

SANKOWSKI Dawid

TL Białowieża

3

1,0

4: 21

XXI

KOJŁO Marcin

Dubiny

3

1,0

6: 28

XXII

KRYCZKA Andrzej

Top Spin Siemiatycze

1

0

2: 3

XXIII

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 10

XXIV

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

3

0

1: 18

XXV

PAWLUCZUK Przemysław

Czeremcha II

2

0

0: 20

XXVI

SIEKAN Łukasz

Dubiny

3

0

1: 26

XXVII

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

3

0

1: 30

W czwartej kolejce zagrają: Czeremcha I – Hajnówka III, Hajnówka I – Czeremcha II, Hajnówka II – Dubiny, Siemiatycze - Białowieża .

Organizator – Janusz Ludwiczak

Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Lodowisko


Rowerzysta na drodze


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

Klub Karate Tradycyjnego


 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                     Kontakt do referatów

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:

  poniedziałek godz. 8:00-16.00; wtorek-piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna: pn: 8:00-15.30, wt.-pt. 8.00-15.00; przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.