Liderzy z kompletem punktów

05t

Po piątej kolejce Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym na prowadzenie wysunęły się dwie drużyny tj. Czeremcha I i Hajnówka I. Siemiatyczom po piętach depcze Hajnówka II i zapewne mecz między tymi drużynami zadecyduje o trzecim miejscu po pierwszej rundzie. Natomiast Hajnówka III, Dubiny i Białowieża walczą zaciekle o miejsce w pierwszej piątce. Ukłony czynię w stronę Czeremchy II, która zdobyła swój pierwszy punkt.

MECZ nr 17

CZEREMCHA II – HAJNÓWKA II

1) - „A" SZYMCZAK Stanisław - „Y" ORZECHOWSKI Wojciech 3: 0

2) - „B" KOWALSKI Ryszard - „X" CHARYTONOW Karol 0: 3

3) - „C" RAKOWSKI Bogdan -„ Z" GRYGORUK Włodzimierz 1: 3

4) – SZYMCZAK St./ KOWALSKI R. – ORZECHOWSKI W./ CHARYTONOW K. 2: 4

5) - „A" SZYMCZAK Stanisław- „X" GRYGORUK Włodzimierz 3: 1

6) -„C" RAKOWSKI Bogdan -„Y" ORZECHOWSKI Wojciech 0: 3

7) -„B" KOWALSKI Ryszard -„Z" CHARYTONOW Karol 0: 3

Końcowy wynik 5: 2 dla drużyny z Hajnówki II.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2, 5 pkt.
  • Szymczak Stanisław (Czeremcha II) – 2, 0 pkt.
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1, 5 pkt.
  • Grygoruk Włodzimierz (Hajnówka II) – 1,0 pkt.

MECZ nr 18

HAJNÓWKA III – HAJNÓWKA I

1) - „A" OCHRYCEWICZ Roman - „Y" MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

2) - „B" BUJKO Arkadiusz - „X" MISZCZUK Zbigniew 0: 3

3) - „C" GERMAN Jerzy -„ Z" LUDWICZAK Janusz 1: 3

4) – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. – MISZCZUK Zb./ LUDWICZAK Janusz 1: 4

5) - „A" OCHRYCEWICZ Roman- „X" MISZCZUK Zbigniew 0: 3

6) -„C" GERMAN Jerzy -„Y" MIECZYŃSKI Jerzy 1: 3

7) -„B" BUJKO Arkadiusz -„Z" LUDWICZAK Janusz 0: 3

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2, 5 pkt.
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2, 5 pkt.
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2, 0 pkt.

MECZ nr 19

CZEREMCHA I – „Top Spin"SIEMIATYCZE

1) - „A" MAKULSKI Andrzej - „Y" SIEKIERKO Andrzej 3: 0

2) - „B" STEPANIUK Adam - „X" MOCZULSKI Rafał 2: 3

3) - „C" LIPIŃSKI Janusz -„ Z" SAWICKI Daniel 3: 2

4) – MAKULSKI A./ LIPIŃSKI J. – SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. 4: 0

5) - „A" MAKULSKI Andrzej - „X" MOCZULSKI Rafał 3: 0

6) -„C" LIPIŃSKI Janusz -„Y" SIEKIERKO Andrzej 3: 0

7) -„B" STEPANIUK Adam- „Z" KRYCZKA Andrzej 3: 0

Końcowy wynik 6: 1 dla drużyny z Czeremchy I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2,5 pkt.

Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2,5 pkt.

Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 1,0 pkt.

Moczulski Rafał („Top Spin" Siemiatycze) – 1,0 pkt.

MECZ nr 20

TL BIAŁOWIEŻA - DUBINY

1) - „A" BORYSIUK Damian - „Y" KOJŁO Marcin 3: 2

2) - „B" KISZŁO Tomasz - „X" SIEKAN Łukasz 3: 2

3) - „C" SANKOWSKI Dawid- „ Z" MOROZ Dawid 0: 3

4) – BORYSIUK D./ KISZŁO T. – MOROZ D./ KOJŁO M. 1: 4

5) - „A" BORYSIUK Damian - „X" SIEKAN Łukasz 1: 3

6) -„C" SANKOWSKI Dawid -„Y" KOJŁO Marcin 0: 3

7) -„B" KISZŁO Tomasz - „Z" MOROZ Dawid 2: 3

Końcowy wynik 5: 2 dla drużyny z Dubin.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

Moroz Dawid (Dubiny) – 2, 5 pkt.

Kojło Marcin (Dubiny) – 1, 5 pkt.

Siekan Łukasz (Dubiny) – 1, 0 pkt.

Kiszło Tomasz (TL Białowieża) – 1,0 pkt.

Borysiuk Damian (TL Białowieża) – 1,0 pkt.

TABELA PO PIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

HAJNÓWKA I

5

5

14

33: 2

107: 16

II

CZEREMCHA I

5

5

14

31: 4

104: 24

III

TOP SPIN” SIEMIATYCZE

5

4

11

26: 9

92: 37

IV

HAJNÓWKA II

5

3

8

19: 16

69: 66

V

HAJNÓWKA III

5

2

5

13: 22

54: 73

VI

DUBINY

5

1

4

9: 26

39: 94

VII

TL BIAŁOWIEŻA

5

0

3

7: 28

37: 100

VIII

CZEREMCHA II

5

0

1

2: 33

13: 105

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO PIĄTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

5

12,5

50: 3

II

LUDWICZAK Janusz

Hajnówka I

5

12,5

50: 6

III

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

5

11,5

47: 6

IV

LIPIŃSKI Janusz

Czeremcha I

5

11,5

49: 11

V

MOCZULSKI Rafał

Top Spin Siemiatycze”

5

11,0

43: 14

VI

SIEKIERKO Andrzej

Top Spin Siemiatycze”

5

10,0

40: 15

VII

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

5

9,5

38: 21

VIII

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

5

9,0

29: 6

IX

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

5

7,5

34: 29

X

STEPANIUK Adam

Czeremcha I

5

7,0

25: 13

XI

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka III

5

6,0

29: 30

XII

GERMAN Jerzy

Hajnówka III

5

5,0

28: 31

XIII

MOROZ Dawid

Dubiny

5

4,5

20: 27

XIV

SAWICKI Daniel

Top Spin Siemiatycze”

4

4,0

15: 9

XV

KISZŁO Tomasz

TL Białowieża

5

3,0

18: 40

XVI

BORYSIUK Damian

TL Białowieża

5

3,0

17: 46

XVII

KOJŁO Marcin

Dubiny

5

2,5

18: 42

XVIII

SZYMCZAK Stanisław

Czeremcha II

1

2,0

8: 5

XIX

BUJKO Arkadiusz

Hajnówka III

5

2,0

9: 24

XX

GRYGORUK Włodzimierz

Hajnówka II

5

2,0

11: 27

XXI

SIEKAN Łukasz

Dubiny

5

2,0

10: 37

XXII

MOCZULSKI Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

1

1,0

5: 3

XXIII

SANKOWSKI Dawid

TL Białowieża

5

1,0

5: 33

XXIV

KRYCZKA Andrzej

Top Spin Siemiatycze

2

0

2: 6

XXV

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

3

0

3: 25

XXVI

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

4

0

1: 24

XXVII

PAWLUCZUK Przemysł.

Czeremcha II

3

0

0: 26

XXVIII

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

5

0

3: 44

 

W szóstej kolejce zagrają: Hajnówka I - „Top Spin” Siemiatycze, Hajnówka II – Hajnówka III, Dubiny – Czeremcha II, Czeremcha I – TL Białowieża.

Organizator – Janusz Ludwiczak


Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Lodowisko


Rowerzysta na drodze


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

Klub Karate Tradycyjnego


 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                     Kontakt do referatów

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:

  poniedziałek godz. 8:00-16.00; wtorek-piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna: pn: 8:00-15.30, wt.-pt. 8.00-15.00; przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.