Liderzy w dalszym ciągu na fali......

 

01t

Szósta kolejka Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym nie przyniosła znaczących zmian w tabeli. W dalszym ciągu na prowadzeniu jest Hajnówka I i Czeremcha I. Obydwa zespoły mają komplet zwycięstw i po 17 punktów. O pierwszym miejscu po rundzie pierwszej zadecyduje bezpośredni mecz między tymi zespołami, który odbędzie się na gorącym terenie w Czeremsze. W klasyfikacji indywidualnej od dłuższego czasu na czele jest Andrzej Makulski (Czeremcha I) z przewagą jednego punktu nad kolegą z drużyny oraz dwójką zawodników z Hajnówki I.

MECZ nr 21

HAJNÓWKA I – „TOP SPIN" SIEMIATYCZE

1) - „A" LUDWICZAK Janusz - „Y" MOCZULSKI Tomasz 1: 3

2) - „B" MIECZYŃSKI Jerzy - „X" SIEKIERKO Andrzej 3: 1

3) - „C" MISZCZUK Zbigniew -„ Z" MOCZULSKI Rafał 3: 0

4) – LUDWICZAK J./ MISZCZUK Zb. – SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. 4: 0

5) - „A" LUDWICZAK Janusz- „X" SIEKIERKO Andrzej 3: 1

6) -„C" MISZCZUK Zbigniew -„Y" MOCZULSKI Tomasz 3: 1

7) -„B" MIECZYŃSKI Jerzy - „Z" MOCZULSKI Rafał 3: 0

Końcowy wynik 6: 1 dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2,5 pkt. (10: 1)
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2,0 pkt. (6: 1)
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1,5 pkt. (8: 4)
  • Moczulski Tomasz („Top Spin" Siemiatycze) – 1,0 pkt. (4: 4)

MECZ nr 22

HAJNÓWKA II – HAJNÓWKA III

1) - „A" ORZECHOWSKI Wojciech - „Y" BUJKO Arkadiusz 3: 2

2) - „B" CHARYTONOW Karol - „X" OCHRYCEWICZ Roman 3: 0

3) - „C" GRYGORUK Wlodzimierz -„ Z" GERMAN Jerzy 0: 3

4) – ORZECHOWSKI W./ CHARYTONOW K. – OCHRYCEWICZ R./GERMAN J. 0: 4

5) - „A" ORZECHOWSKI Wojciech- „X" OCHRYCEWICZ Roman 3: 2

6) -„C" GRYGORUK Włodzimierz -„Y" BUJKO Arkadiusz 0: 3

7) -„B" CHARYTONOW Karol -„Z" GERMAN Jerzy 3: 2

Końcowy wynik 4: 3 dla drużyny z Hajnówki II.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2,0 pkt. (6: 6)

Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 2,0 pkt. (6: 8)

German Jerzy (Hajnówka III) – 1,5 pkt. (9: 3)

Bujko Arkadiusz (Hajnówka III) – 1,0 pkt. (5: 3)

Ochrycewicz Roman (Hajnówka III) – 0,5 pkt. (6: 6)

MECZ nr 23

DUBINY – CZEREMCHA II

1) - „A" SIEKAN Łukasz - „Y" RAKOWSKI Bogdan 3: 1

2) - „B" KOJŁO Marcin - „X" PAWLUCZUK Przemysław 3: 1

3) - „C" MOROZ Dawid -„ Z" ŻAŁOBA Patryk 3: 0

4) – KOJŁO m./ MOROZ D.– PAWLUCZUK P./ ŻAŁOBA P. 4: 3

5) - „A" SIEKAN Łukasz - „X" PAWLUCZUK Przemysław 3: 1

6) -„C" MOROZ Dawid -„Y" RAKOWSKI Bogdan 3: 0

7) -„B" KOJŁO Marcin- „Z" ŻAŁOBA Patryk 3: 0

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Dubin.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Moroz Dawid (Dubiny) – 2,5 pkt. (10: 3)
  • Kojło Marcin (Dubiny) – 2,5 pkt. (10: 4)
  • Siekan Łukasz (Dubiny) – 2,0 pkt. (6: 2)

MECZ nr 24

CZEREMCHA I – TL BIAŁOWIEŻA

1) - „A" MAKULSKI Andrzej - „Y" SANKOWSKI Dawid 3: 1

2) - „B" STEPANIUK Adam - „X" BORYSIUK Damian 3: 2

3) - „C" LIPIŃSKI Janusz- „ Z" GRYCIUK 3: 0

4) – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – SANKOWSKI D./ BORYSIUK D. 4: 0

5) - „A" MAKULSKI Andrzej - „X" BORYSIUK Damian 3: 1

6) -„C" LIPIŃSKI Janusz -„Y" SANKOWSKI Dawid 3: 0

7) -„B" STEPANIUK Adam - „Z" GRYCIUK 3: 0

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Czeremchy I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2,5 pkt. (10: 0)
  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2,5 pkt. (10: 2)
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2,0 pkt. (6: 2)

TABELA PO SZÓSTEJ KOLEJCE

 

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

HAJNÓWKA I

6

6

17

39: 3

127: 22

II

CZEREMCHA I

6

6

17

38: 4

126: 28

III

TOP SPIN” SIEMIATYCZE

6

4

11

27: 15

98: 57

IV

HAJNÓWKA II

6

4

10

23: 19

81: 82

V

DUBINY

6

2

7

16: 26

61: 100

VI

HAJNÓWKA III

6

2

6

16: 26

70: 85

VII

TL BIAŁOWIEŻA

6

0

3

7: 35

41: 122

VIII

CZEREMCHA II

6

0

1

2: 40

19: 127

 

 

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO SZÓSTEJ KOLEJCE

 

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

6

15,0

60: 5

II

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

6

14,0

57: 7

III

LUDWICZAK Janusz

Hajnówka I

6

14,0

58: 10

III

LIPIŃSKI Janusz

Czeremcha I

6

14,0

59: 11

V

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

6

11,5

44: 27

VI

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

6

11,0

35: 7

VII

MOCZULSKI Rafał

Top Spin Siemiatycze”

6

11,0

44: 24

VIII

SIEKIERKO Andrzej

Top Spin Siemiatycze”

6

10,0

42: 25

IX

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

6

9,5

40: 37

X

STEPANIUK Adam

Czeremcha I

6

9,0

31: 15

XI

MOROZ Dawid

Dubiny

6

7,0

30: 30

XII

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka III

6

6,5

35: 36

XIII

GERMAN Jerzy

Hajnówka III

6

6,5

37: 34

XIV

KOJŁO Marcin

Dubiny

6

5,0

28: 46

XV

SAWICKI Daniel

Top Spin Siemiatycze”

4

4,0

15: 9

XVI

SIEKAN Łukasz

Dubiny

6

4,0

16: 39

XVII

BUJKO Arkadiusz

Hajnówka III

6

3,0

14: 27

XVIII

KISZŁO Tomasz

TL Białowieża

5

3,0

18: 40

XIX

BORYSIUK Damian

TL Białowieża

6

3,0

20: 56

XX

SZYMCZAK Stanisław

Czeremcha II

1

2,0

8: 5

XXI

MOCZULSKI Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

2

2,0

9: 7

XXII

GRYGORUK Włodzimierz

Hajnówka II

6

2,0

11: 33

XXIII

SANKOWSKI Dawid

TL Białowieża

6

1,0

6: 43

XXIV

KRYCZKA Andrzej

Top Spin Siemiatycze

2

0

2: 6

XXV

GRYŃCZUK

TL Białowieża

1

0

0: 6

XXVI

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

4

0

4: 31

XXVII

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

5

0

4: 34

XXVIII

PAWLUCZUK Przemysł.

Czeremcha II

4

0

5: 36

XXIX

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

5

0

3: 44

 

 

W siódmej kolejce zagrają: Hajnówka III – Dubiny, Siemiatycze – Hajnówka II, Czeremcha I – Hajnówka I, TL Białowieża – Czeremcha II.

Organizator – Janusz Ludwiczak


 

 

Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Lodowisko


Rowerzysta na drodze


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

Klub Karate Tradycyjnego


 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                     Kontakt do referatów

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:

  poniedziałek godz. 8:00-16.00; wtorek-piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna: pn: 8:00-15.30, wt.-pt. 8.00-15.00; przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.