Runda rewanżowa Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym

05

W ósmej kolejce sezonu 2016/2017 Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym zwycięstwa odniosły dwie drużyny z Hajnówki tj. zespół pierwszy i trzeci oraz „Top Spin" Siemiatycze. Z powodów zdrowotnych pierwsza Czeremcha zacznie rozgrywać swoje zaległe spotkania w marcu. Sytuacja taka może spowodować spore przetasowania w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej.


MECZ nr 29

HAJNÓWKA III – CZEREMCHA II

1) - „A” OCHRYCEWICZ Roman - „Y” SZYMCZAK Stanisław 2: 3

2) - „B” GERMAN Jerzy - „X” ŚCIGAŁA Adam 3: 1

3) - „C” BUJKO Arkadiusz - „ Z” PAWLUCZUK Przemysław 3: 0

4) – OCHRYCEWICZ R./ GERMAN J. – ŻAŁOBA P./ ŚCIGAŁA A. 4: 0

5) - „A” OCHRYCEWICZ Roman- „X” ŚCIGAŁA Adam 3: 1

6) -„C” BUJKO Arkadiusz -„Y” SZYMCZAK Stanisław 0: 3

7) -„B” GERMAN Jerzy - „Z” PAWLUCZUK Przemysław 3: 0

Końcowy wynik 5: 2 dla drużyny z Hajnówki III.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • German Jerzy (Hajnówka III) – 2,5 pkt. (10: 1)

  • Szymczak Stanisław (Czeremcha II) – 2,0 pkt. (5: 2)

  • Ochrycewicz Roman (Hajnówka III) – 1,5 pkt. (9: 4)

  • Bujko Arkadiusz (Hajnówka III) – 1,0 pkt. (3: 3)

MECZ nr 30

TL BIAŁOWIEŻA - HAJNÓWKA I

1) - „A” SANKOWSKI Dawid- „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

2) - „B” BORYSIUK Damian - „X” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

3) - „C” KISZŁO Tomasz -„ Z” LUDWICZAK Janusz 1: 3

4) – KISZŁO T./ SANKOWSKI D. – MISZCZUK Zb./ LUDWICZAK J. 0: 4

5) - „A” SANKOWSKI Dawid - „X” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

6) -„C” KISZŁO Tomasz -„Y” MIECZYŃSKI Jerzy 0: 3

7) -„B” BORYSIUK Damian -„Z” LUDWICZAK Janusz 1: 3

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2,5 pkt. (10: 0)

  • Ludwiczak Janusz(Hajnówka I) – 2,5 pkt. (10: 2)

  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2,0 pkt. (6: 0)

MECZ nr 31

„Top Spin” SIEMIATYCZE – DUBINY

1) - „A” SIEKIERKO Andrzej - „Y” KOJŁO Marcin 3: 0

2) - „B” MOCZULSKI Tomasz - „X” SIEKAN Łukasz 3: 0

3) - „C” MOCZULSKI Rafał -„ Z” MOROZ Dawid 3: 0

4) – SIEKIERKO A/ MOCZULSKI R.– MOROZ D./ KOJŁO M. 4: 0

5) - „A” SIEKIERKO Andrzej - „X” SIEKAN Łukasz 3: 0

6) -„C” MOCZULSKI Rafał -„Y” KOJŁO Marcin 2: 3

7) -„B” MOCZULSKI Tomasz- „Z” MOROZ Dawid 3: 0

Końcowy wynik 6: 1 dla drużyny z Siemiatycz.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 2,5 pkt. (10: 0)

  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 2,0 pkt. (6: 0)

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 1,5 pkt. (9: 3)

  • Kojło Marcin (Dubiny) – 1,0 pkt. (3: 9)

Mecz nr.32 pomiędzy Czeremchą I i Hajnówką II zostanie rozegrany w marcu.

TABELA PO ÓSMEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

Sety

I

HAJNÓWKA I

8

8

22

50: 6

165: 39

II

CZEREMCHA I

7

6

18

41: 8

141: 44

III

TOP SPIN” SIEMIATYCZE

8

6

17

39: 17

140: 64

IV

HAJNÓWKA II

7

4

10

24: 25

85: 103

V

HAJNÓWKA III

8

4

10

26: 30

107: 103

VI

DUBINY

8

2

8

19: 37

74: 140

VII

TL BIAŁOWIEŻA

8

1

5

12: 43

59: 152

VIII

CZEREMCHA II

8

0

3

6: 50

35: 161

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO ÓSMEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

Sety

I

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

8

18,5

74: 14

II

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

7

17,5

70: 9

III

LUDWICZAK Janusz

Hajnówka I

8

17,5

73: 20

IV

SIEKIERKO Andrzej

Top Spin Siemiatycze”

8

15,0

62: 25

V

MOCZULSKI Rafał

Top Spin Siemiatycze”

8

15,0

63: 27

VI

LIPIŃSKI Janusz

Czeremcha I

7

14,5

66: 18

VII

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

8

14,0

46: 11

VIII

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

7

12,5

47: 36

IX

GERMAN Jerzy

Hajnówka III

8

11,5

57: 37

X

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka III

8

9,5

51: 46

XI

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

7

9,5

41: 47

XII

STEPANIUK Adam

Czeremcha I

7

9,0

33: 21

XIII

MOROZ Dawid

Dubiny

8

9,0

36: 47

XIV

SZYMCZAK Stanisław

Czeremcha II

3

6,0

21: 11

XV

KOJŁO Marcin

Dubiny

8

6,0

33: 61

XVI

BORYSIUK Damian

TL Białowieża

8

5,5

31: 64

XVII

SAWICKI Daniel

Top Spin Siemiatycze”

5

5,0

18: 10

XVIII

BUJKO Arkadiusz

Hajnówka III

8

5,0

21: 34

XIX

KISZŁO Tomasz

TL Białowieża

7

4,5

26: 55

XX

MOCZULSKI Tomasz

Top Spin” Siemiatycze

4

4,0

17: 10

XXI

SIEKAN Łukasz

Dubiny

8

4,0

18: 55

XXII

GRYGORUK Włodzimierz

Hajnówka II

7

2,0

11: 39

XXIII

SANKOWSKI Dawid

TL Białowieża

8

2,0

9: 56

XXIV

KRYCZKA Andrzej

Top Spin Siemiatycze

2

0

2: 6

XXV

GRYŃCZUK

TL Białowieża

1

0

0: 6

XXVI

ŚCIGAŁA Adam

Czeremcha II

1

0

1: 7

XXVII

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

4

0

4: 31

XXVIII

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

7

0

4: 44

XXIX

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

5

0

3: 44

XXX

PAWLUCZUK Przemysł.

Czeremcha II

6

0

7: 52

W dziewiątej kolejce dn. 21 – 25.02.2017 zagrają:

(4-6) Czeremcha II - Siemiatycze

(3-7) Dubiny - Czeremcha I

(2-1) Hajnówka II - Hajnówka I

(8-5) Białowieża - Hajnówka III

Organizator – Janusz Ludwiczak


Sport

1park

Ośrodek Sportu i Rekreacji


Park Wodny


Skatepark


Street Workout


Korty tenisowe


Basen odkryty


Orliki


Lodowisko


Rowerzysta na drodze


KLUBY SPORTOWE:

Boks UKS Unia

Piłka Siatkowa

KS Puszcza

HKS ŻUBR

  • judo
  • kulturystyka

Klub Karate Tradycyjnego


 

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                     Kontakt do referatów

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:

  poniedziałek godz. 8:00-16.00; wtorek-piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna: pn: 8:00-15.30, wt.-pt. 8.00-15.00; przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.