Rusza „Zimowe utrzymanie dróg, ulic i chodników gminnych na terenie miasta Hajnówka” w sezonie zimowym 2018/2019

Rusza „Zimowe utrzymanie dróg, ulic i chodników gminnych na terenie miasta Hajnówka” w sezonie zimowym 2018/2019

Zimowe utrzymanie dróg na obszarze miasta Hajnówka, na poszczególnych kategoriach dróg prowadzą:

DROGI WOJEWÓDZKIE na terenie miasta: Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich, Rejon Dróg Wojewódzkich

Dyżur:

Posterunek Hajnówka- 501 395 770

Ulice wojewódzkie: Białostocka, Sportowa, Bielska, 3 Maja, Piłsudskiego, Warszawska (od ronda Strażników Leśnych do granicy miasta w kierunku Kleszczel)

 

DROGI POWIATOWE na terenie miasta: Zarząd Dróg Powiatowych w Hajnówce, ul. Bielska 41

Dyżur:

Kierownik ZDP- 85 683 20 01 lub 606 611 823

Kierownik Obwodu Drogowo - Mostowego – 85 683 20 01 lub 604 618 584

Ulice powiatowe: Batorego, Lipowa, 11 Listopada, ks A. Dziewiatowskiego, Targowa, Prosta, Poddolna, Dolna, Górna (od ul. Bielskiej do skrzyżowania z ul. Wrzosową, Wrzosowa (od ul. Warszawskiej do skrzyżowania z ul. Górną), Warszawska (od ronda im. bł Jana Pawła II do ul. Marsz J. Piłsudskiego).

 

DROGI MIEJSKIE

Za prowadzenie akcji zimowej na drogach miejskich odpowiedzialny Urząd Miasta Hajnówka, Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, tel. 85 682 20 14.

Na podstawie przetargu nieograniczonego Zimowe Utrzymanie dróg miejskich na terenie miasta prowadzi Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Spółka z o.o. ul. Łowcza 4, 17-200 Hajnówka

Dyżur:

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych- 519 329 325

Ulice miejskie: I standard: Armii Krajowej, Białostocka (dojazd do Pronaru), Białowieska, Boczna, Brzozowa, Celna, Długa, Dowgirda Adama, Dojazd do szpitala przy ul. 11 Listopada, Dworcowa, Działowa, Elektryczna, Fabryka Chemiczna (od ul. Białostockiej do budynku nr 6), Filipczuka Jana, Jagiełły Władysława, Konopnickiej Marii, Kosidłów, Kolejowa, Kupały Janki, Kołodzieja Wincentego, Kołasa Jakuba, Leśna, Łowcza, Mała, Mazurska, Mazury/Krzywa, Miłkowskiego Stanisława, Nadbrzeżna, Nowowarszawska, Odległa, Ogińskiego Michała, Ogrodowa, Orzeszkowej Elizy, Parkowa, Przytorowa, Rzeczna, Reja Mikołaja, Rakowieckiego Tadeusza, Sołoniewicz Tamary, Sosnowa, Ściegiennego piotra, Warszawska (dojazd do Prokuratury Rejonowej), Wierobieja Ignacego, Wróblewskiego Walerego, Zielona, Zina Aleksego, Żabia Górka.

Ulice miejskie: II standard: Akacjowa, Aksamitna, Agatowa, Bagienna, Bajeczna, Bartników, Bażantowi, Bednarska, Bielska do nr 10a, b, c, d, Bliska, Bociania, Bohaterów Warszawy, Bohaterów Westerplatte, Botaniczna, Brylantowa, Bursztynowa, Celna osiedle, Chopina Fryderyka, Ciasna, Cicha, Ciesielska, Cisowa, Cyprysowa, Czajki, Czeska, Daleka, Daniela, Dębowa, Diamentowa, Dojazd do Centrum Przedsiębiorczości i Firmy Żubr od ul. Górnej, Duboisa Stanisława, Fabryczna, Fabryka Chemiczna (osiedle), Gajowa, Gęsia, Gołębia, Górna od ul. Wrzosowej do końca zabudowań, Grabowa, Graniczna, Granitowa, Gruntowa, Grunwaldzka, Handlowa, Iglasta, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaskółcza, Jastrzębia, Jaśminowa, Jaworowa, Jelenia, Jesionowa, Jodłowa, Rudzianka Stara, Jutrzenki, Kacza, Kamienna, Kasztanowa, Klimek, Klonowa, Kłosowa, Krucza, Kochanowskiego Jana, Kolejki Leśne, Kołłątaja Huga, Kołowa, Konwaliowa, Kościuszki Tadeusza, Krańcowa, Kraszewskiego Józefa, Krótka, Kryształowa, Księżycowa, Kukułki, Kwiatowa, Lawendowa, Lema Stanisława, Leszczynowa, Letnia, Łabędzia, Łagodna, Łąkowa, Łosia, Magazynowa, Magnoliowa, Makowa, Malinowa, Małomiejska, Marmurowa, Metalowa, Mickiewicza Adama, Miedziana, Międzytorzy, Miła, Miodowa, Modrzewiowa, Moniuszki Stanisława, Mostowa, Myśliwska, Nałkowskiej Zofii, Nektarowa, Niecała, Niedźwiedzia, Nowa, Obwodowa, Oceaniczna, Okopowa, Orzechowa, Owocowa, Partyzancka, Pawia, Piaski, Podlasie, Podmiejska, Pogodna, Polna, Południowa, Ponieckiej Pelagii, Poprzeczna, Poranek, Poryjewo (dojazd do składowiska), Poryjewo Kolonia, Poryjewo do posesji 2, Poziomkowa, propolisowi, Prusa Bolesława, Pszczela, Pszeniczna, Ptaszyńskiego Tadeusza, Pyłkowa, Różana, Rumiankowa, Rysia, Sadowa, Sarnia, Sienkiewicza Henryka, Siewna, Sikorki, Skarpowa, Skłodowskiej Curie Marii, Skośna Skowronka, Słodka, Słomiana, Słoneczna, Słonecznikowa, Słowackiego Juliusza, Słowicza, Sokola, Sowia, Spadowa, Spiralna, Spiżowa, Spokojna, Stalowa, Staszica Stanisława, Stolarska, Storczykowa, Strzelecka, Studzienna, Szmaragdowa, Szymanowskiego Karola, Ślusarska, Świerkowa, Targowa od Górnej do Bielskiej, Tęczowa, Topolowa, Torowa, Tulipanowa, Tuwima Juliusza, Truskawkowa, Urodzajna, Warszawska I, Warzywna, Wąska, Werpachowskiego Jana, Wesoła, Wiatrakowa, Wiejska, Wieniawskiego Henryka, Wiewiórcza, Wilcza, Wilgi, Wiosenna, Wojska Polskiego, Woskowa, Wrzosowa od ul. Górnej do końca zabudowań, Wydmuchowo, Zajęcza, Zaułek Targowy, Zbożowa, Złota, Zwierzyniecka, Żabia, Żeromskiego Stefana, Żurawia, Żytnia, Żwirowa.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.