Życzenia Burmistrza Miasta Hajnówki z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Panie i Panowie Hajnowscy Samorządowy

Dzisiej 27 maja obchodzimy w Polsce Dzień Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji wszystkim bez wyjątku, osobom pracującym na rzecz naszego miasta oraz przyczyniającym się do propadgowania idei samorządności składam naserdeczniejsze podziękowania za wspólną pracę na rzecz rozwoju naszej Małej Ojczyzny - Hajnówki.

Radnym Rady Miasta oraz wszystkim osobom, które pracują na rzecz lokalnej społeczności dziękuję za trud codziennej pracy, wytrwałość i zaangażowanie w działaniu. Życzę dużo zdrowia oraz dalszych sukcesów zarówno na polu zawodowym, jak i w życiu osobistym. Niech kolejne lata będą wypełnione sukcesami, a społeczna akceptacja będzie źródłem satysfakcji i motywacji do dalszej pracy.

Pracownikom Urząedu Miasta i jednostek organizacyjnych miasta życzę, aby trud codziennej pracy wynagradzała życzliwość ze strony ludzi oraz świadomość, że Państwa wysiłek zawodowy przyczynia się do rozwoju naszego miasta. Przekazuję również życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Z poważaniem i życzeniami zdrowia

                                                                                                                                                      Jerzy Sirak

                                                                                                                                                     Burmistrz Miasta

życzenia

KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

        Deklaracja dostępności

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:  poniedziałek - piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna:  8:00-15.00, przerwa 10.30-11.30

  Możliwość płatności kartą płatniczą

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.