Uroczystość wręczenia Stypendium Burmistrza Miasta Hajnówka im. Pelagii Ponieckiej za wyniki w nauce, osiągnięcia artystyczne i sportowe

01s

1 października br. odbyło się wręczenie wyróżnionym uczniom hajnowskich szkół podstawowych i gimnazjów aktów przyznania stypendium Burmistrza Miasta Hajnówka im. Pelagii Ponieckiej za wyniki w nauce, osiągnięcia artystyczne lub sportowe w roku szkolnym 2014/2015.

 

Uroczystość - dzięki gościnności Pani Dyrektor Bożeny Marii Markiewicz - odbyła się w stosownie przygotowanej sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 3 w Hajnówce. Uatrakcyjniły ją występy uczniów Szkoły Muzycznej prowadzonej przez Stowarzyszenie UNISONO oraz występ Orkiestry Dętej pod dyrygenturą Pana Krzysztofa Romaniuka (funkcjonujących w tejże szkole). Swój talent wokalny zaprezentowała ponadto Wanda Ginszt – uczennica Szkoły Podstawowej nr 6 w Hajnówce – tegoroczna Stypendystka stypendium za osiągnięcia artystyczne. Udział w uroczystości wzięli również zaproszeni goście – Pan Edward Poniecki – syn Pani Pelagii Ponieckiej, członkowie Komisji Stypendialnej, dyrektorzy szkół oraz dyrektor Hajnowskiego Domu Kultury.

Po złożeniu podziękowań, gratulacji i życzeń dalszych sukcesów Stypendystom oraz słów uznania Ich rodzicom przez Pana Jerzego Siraka – Burmistrz Miasta Hajnówka oraz Panią Bożenę Marię Markiewicz – Dyrektora Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, przystąpiono do wręczania aktów przyznania stypendium dla wyróżnionych uczniów oraz listów gratulacyjnych dla rodziców.

Podziękowania otrzymali również członkowie Komisji Stypendialnej rozpatrującej wnioski o przyznanie Stypendium Burmistrza Miasta Hajnówka im. Pelagii Ponieckiej:

Pani Alla Gryc – Przewodnicząca
Pani Alina Pytel – Zastępca Przewodniczącej
Pani Jolanta Stefaniuk – Sekretarz
Pani Wiera Masajło – Członek
Pan Ryszard Pater – Członek.

W imieniu Komisji Stypendialnej głos zabrała Pani Alla Gryc, która gratulowała Stypendystom osiągnięć, rodzicom podziękowała za wspaniałe wychowanie dzieci, a pedagogom za przekazaną wiedzę.

Było to wyjątkowe popołudnie dla 61 najlepszych uczniów z hajnowskich szkół podstawowych i gimnazjów (lista Stypendystów w załączeniu) oraz Ich rodziców. Ich całoroczna praca została doceniona i nagrodzona.

 

Lista stypendystów Burmistrza Miasta Hajnówka na rok szkolny 2015/2016

 

Lp.

Imię i nazwisko stypendysty

Kategoria

stypendium

Wnioskodawca

Typ szkoły i klasa,

do której uczęszczał uczeń w roku szkolnym 2014/2015

1

Julita Walesiuk

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Szkoła podstawowa, klasa IV

2

Natalia Stachulec

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Szkoła podstawowa, klasa IV

3

Magdalena Tichoniuk

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Szkoła podstawowa, klasa V

4

Joanna Sacharczuk

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Szkoła podstawowa, klasa V

5

Gabriela Klimiuk

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Szkoła podstawowa, klasa V

6

Joanna Chomczuk

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Szkoła podstawowa, klasa V

7

Bartosz Andrzejuk

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Szkoła podstawowa, klasa V

8

Andrzej Babulewicz

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Szkoła podstawowa, klasa V

9

Natalia Harasimczuk

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Szkoła podstawowa, klasa V

10

Magdalena Milas

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Szkoła podstawowa, klasa V

11

Natalia Sawczuk

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Szkoła podstawowa, klasa VI

12

Natalia Plis

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Szkoła podstawowa, klasa VI

13

Martyna Mazur

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Gimnazjum, klasa I

14

Agnieszka Sawczuk

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Gimnazjum, klasa I

15

Aleksandra Busłowska

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Gimnazjum, klasa I

16

Gabriela Karbowska

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Gimnazjum, klasa I

17

Joanna Ruta

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Gimnazjum, klasa I

18

Magdalena Nowik

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Gimnazjum, klasa II

19

Martyna Harasimczuk

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Gimnazjum, klasa II

20

Marianna Ciwun

stypendium za wyniki w nauce - laureatka konkursu języka biologicznego

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Gimnazjum, klasa III

21

Andżelika Stachniewicz

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Gimnazjum, klasa III

22

Natalia Wasiluk

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Gimnazjum, klasa III

23

Milena Wołonciej

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Hajnówce, ul.Nowowarszawska 20

Gimnazjum, klasa III

24

Patrycja Łapińska

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce, ul.Piłsudskiego 3

Gimnazjum, klasa I

25

Wiktoria Domańska

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce, ul.Piłsudskiego 3

Gimnazjum, klasa II

26

Adam Pszczoła

stypendium za wyniki w nauce - laureat konkursu chemicznego

Dyrektor Zespołu Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce, ul.Piłsudskiego 3

Gimnazjum, klasa III

27

Anna Nesteruk

stypendium za wyniki w nauce - laureatka konkursu fizycznego

Dyrektor Zespołu Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce, ul.Piłsudskiego 3

Gimnazjum, klasa III

28

Hanna Chomczuk

stypendium za wyniki w nauce - laureatka konkursu matematycznego

Dyrektor Zespołu Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce, ul.Piłsudskiego 3

Gimnazjum, klasa III

29

Gabriela Kot

stypendium za wyniki w nauce + laureatka konkursu matematycznego i chemicznego

Dyrektor Zespołu Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce, ul.Piłsudskiego 3

Gimnazjum, klasa III

30

Monika Siemieniuk

stypendium za wyniki w nauce - laureatka konkursu języka rosyjskiego

Dyrektor Zespołu Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce, ul.Piłsudskiego 3

Gimnazjum, klasa III

31

Szymon Józef Ruczyński

stypendium za wyniki w nauce - laureat konkursu języka niemieckiego

Dyrektor Zespołu Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce, ul.Piłsudskiego 3

Gimnazjum, klasa III

32

Aleksandra Jagoda Daniluk

stypendium za wyniki w nauce - laureatka konkursu biologiczego

Dyrektor Zespołu Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce, ul.Piłsudskiego 3

Gimnazjum, klasa III

33

Anna Czykwin

stypendium za wyniki w nauce - laureatka konkursu języka białoruskiego i biologiczego

Dyrektor Zespołu Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce, ul.Piłsudskiego 3

Gimnazjum, klasa III

34

Natalia Tarasiuk

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce, ul.Piłsudskiego 3

Gimnazjum, klasa III

35

Karolina Mirek

stypendium za osiągnięcia artystyczne

Dyrektor Zespołu Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce, ul.Piłsudskiego 3

Gimnazjum, klasa III

36

Natalia Woroniecka

stypendium za osiągnięcia sportowe

Dyrektor Zespołu Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce, ul.Piłsudskiego 3

Gimnazjum, klasa II

37

Natalia Gryniewicz

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce, ul. Piłsudskiego 7

Gimnazjum, klasa I

38

Ewelina Onopiuk

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce, ul. Piłsudskiego 7

Gimnazjum, klasa II

39

Kamil Kośko

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce, ul. Piłsudskiego 7

Gimnazjum, klasa II

40

Karolina Sierocka

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Hajnówce, ul. Piłsudskiego 7

Gimnazjum, klasa II

41

Jakub Lewczuk

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Hajnówce,

ul. 3 Maja 54

Gimnazjum, klasa I

42

Jakub Parfieniuk

stypendium za wyniki w nauce - laureat konkursu języka białoruskiego

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hajnówce,

ul. Działowa 1

Szkoła podstawowa, klasa VI

43

Barbara Miszczuk

stypendium za wyniki w nauce - laureatka konkursu języka białoruskiego

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hajnówce,

ul. Działowa 1

Szkoła podstawowa, klasa VI

44

Katarzyna Aleksiejuk

stypendium za wyniki w nauce - laureatka konkursu historycznego

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hajnówce,

ul. Działowa 1

Szkoła podstawowa, klasa VI

45

Aleksandra Kierdelewicz

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 w Hajnówce,

ul. Działowa 1

Szkoła podstawowa, klasa IV

46

Krzysztof Masajło

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Hajnówce,

ul. 3 Maja 54

Szkoła podstawowa, klasa VI

47

Anna Kosidło

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Hajnówce,

ul. 3 Maja 54

Szkoła podstawowa, klasa VI

48

Elwira Jaroć

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Hajnówce,

ul. 3 Maja 54

Szkoła podstawowa, klasa VI

49

Dominik Łukasz Durzyński

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Hajnówce,

ul. 3 Maja 54

Szkoła podstawowa, klasa VI

50

Michalina Borys

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Hajnówce,

ul. 3 Maja 54

Gimnazjum, klasa II

51

Patrycja Jaroć

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Hajnówce,

ul. 3 Maja 54

Gimnazjum, klasa II

52

Bartosz Krzysztof Bartosiak

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Hajnówce,

ul. 3 Maja 54

Gimnazjum, klasa III

53

Dominika Długosz

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Hajnówce,

ul. 3 Maja 54

Gimnazjum, klasa III

54

Magdalena Roszczenko

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Hajnówce,

ul. 3 Maja 54

Gimnazjum, klasa III

55

Norbert Werpachowski

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Hajnówce,

ul. 3 Maja 54

Gimnazjum, klasa III

56

Magdalena Dudar

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Hajnówce,

ul. 3 Maja 54

Gimnazjum, klasa III

57

Julianna Masalska

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce, ul.Wróblewskiego 2

Szkoła podstawowa, klasa IV

58

Jakub Bondaruk

stypendium za wyniki w nauce - laureat konkursu języka angielskiego

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce, ul.Wróblewskiego 2

Szkoła podstawowa, klasa V

59

Natalia Dmitruk

stypendium za wyniki w nauce

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce, ul.Wróblewskiego 2

Gimnazjum, klasa I

60

Michał Iwaniuk

stypendium za osiągnięcia sportowe

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce, ul.Wróblewskiego 2

Szkoła podstawowa, klasa IV

61

Wanda Ginszt

stypendium za osiągnięcia artystyczne

Dyrektor Hajnowskiego Domu Kultury

Szkoła podstawowa, klasa VI

Jolanta Stefaniuk

fot. ZS Nr 3


KONTAKT

border video

   ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka

   tel. 85 682 21 80,  fax 85 674 37 46

   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                  KONTAKT DO REFERATÓW

  ADMINISTRATOR Emilia Rynkowska

        PUBLIKACJE na www.hajnowka.pl

        Klauzula RODO

 

 NA SKRÓTY

border video

  Godziny otwarcia:

  poniedziałek godz. 8:00-16.00; wtorek-piątek 7.30-15.30

  Godziny przyjęć Burmistrza: poniedziałek 13.00-17.00

  Kasa UM czynna: pn: 8:00-15.30, wt.-pt. 8.00-15.00; przerwa 10.30-11.30

  Rachunek bankowy do bezgotówkowej zapłaty opłaty skarbowej: 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   Nr IBAN: PL 46 1020 1332 0000 1602 0276 4058

   NIP 543-00-10-446                  SWIFT: BPKOPLPW

   NIP Gminy Miejskiej Hajnówka NIP 603-00-06-341

border video

   herb UMHerb Miasta Hajnówka do pobrania

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.