Poszukiwane najciekawsze produkty turystyczne z podlaskiego

Dodane przez e.rynkowska - pon., 26/07/2021 - 08:24

Kategoria

Organizacje turystyczne poszukują najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych produktów turystycznych z województwa podlaskiego.

Rozpoczął się regionalny etap konkursu. Produkty zgłaszane są w kategoriach:

• Wydarzenie cykliczne (np. pokazy, prezentacje, wystawy, festiwale filmowe, muzyczne, imprezy sportowe),
  • Pakiet usług turystycznych (np. wycieczki, wczasy, rajdy),
  • Obiekt (np. muzeum, pomnik przyrody, zabytek),
  • Szlak (np. pieszy, wodny, samochodowy)
  • Miejsce.

Produkty najwyżej ocenione dostaną Certyfikaty Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, a trzy z nich – dodatkowo nominację do etapu krajowego i szansę w rywalizacji o ogólnopolski Certyfikat POT i kampanię promocyjną przygotowaną przez Polską Organizację Turystyczną.

Zgłoszenia można przysyłać do 19 września. Szczegóły są na stronie: konkurs.pot.gov.pl.

Zwycięskie produkty turystyczne poprzedniej edycji regionalnego etapu konkursu to: Spływ „500 kajaków”, Podlasie Slow Fest i Puchar Polski Nordic Walking w Hajnówce.

Strony w dziale: