ZUS informuje: Szkolenia online bez ograniczeń w liczbie uczestników

Dodane przez e.rynkowska - śr., 28/04/2021 - 12:43

Kategoria

Trudny czas pandemii koronawirusa nie wyeliminował szkoleń skierowanych do klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, jedynie zmiennych ich formę. Tradycyjna forma spotkań zastąpiona została szkoleniami online, które odbywają się za pośrednictwem narzędzia Cisco Webex Meeting.

Aby wziąć udział w webinarium niezbędne jest posiadanie przez uczestnika szkolenia komputera z dostępem do Internetu. Tematyka szkoleń jest różnorodna od emerytur, rent, zasiłków, ulg w opłacaniu składek, podleganie ubezpieczeniom społecznym, po sprawy związane z obsługą konta na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. - Szkolenia zawsze staramy się dopasować do potrzeb klientów, a ilość uczestników przerosła nasze oczekiwania. Ta forma prowadzonych szkoleń nie ogranicza ilości uczestników w porównaniu do fory tradycyjnej. A jako ciekawostkę podam, że przez okres 3 miesięcy przeprowadziliśmy już 97 szkoleń. Taki sposób przekazywania wiedzy jest jak najbardziej akceptowany przez naszych klientów i pozostanie z nami na dłużej. - informuje Katarzyna Krupicka regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego.

Najbliższe wydarzenia zaplanowane przez Oddział ZUS w Białymstoku to szkolenie w dniu:

  • 5 maja 2021r. w godzinach 10.00-12.00 na temat: Obsługa zaświadczeń e-ZLA przez płatnika składek na platformie PUE ZUS,

  • 13 maja 2021r. w godzinach 10.00-12.00 na temat: Nabycie prawa do renty z tytułu niezdolności do pracy,

  • 24 maja 2021r. w godzinach 10.00-12.00 na temat: Zasady ustalania właściwego ustawodawstwa w zakresie zabezpieczenia społecznego w Unii Europejskiej oraz poświadczania formularzy A1.

Zapraszamy wszystkich chętnych. Szczegółowe informacje na stronie www.zus.pl Szkolenia i wydarzenia.

Katarzyna Krupicka

regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego

Strony w dziale: