Dnia 1 czerwca w Żłobku Samorządowym obchodzony był Dzień Dziecka. Nie zabrakło przeróżnych atrakcji takich jak malowanie twarzy, tatuaże, loteria fantowa, Biały Miś a całą zabawę poprowadziła ani-mama-torka.
Oprócz tego obchodzone bylo 75 lecie miasta więc okazja do świętowania była podwójna.