Licytacja fotela Burmistrza Miasta - podsumowanie

Dodane przez administrator - wt., 09/02/2021 - 09:47

Do 3 lutego trwała specjalna licytacja w ramach akcji „Licytacje dla Kubusia Suchodoły z SMA”. Wygraną był fotel Burmistrz Miasta Jerzego Siraka, w którym miał zasiąść zwycięzca w dniu 8 lutego w godz. 13.00-15.00.

I tak też się stało…Największą kwotę wylicytował kilkunastoletni chłopiec Gabriel Bura. Pieniądze na licytacje przeznaczył z własnej skarbonki, które odkładał na realizację swoich marzeń. „Rozbił” ją, gdyż uznał że chciałby przyczynić się do spełnienia marzeń małego chorego Kubusia. Podkreślał,  iż chce pomagać chorym dzieciom przez cały czas.

Gabriel zasiadając na fotelu Burmistrza miał spotkania z interesantami, udzielał wywiadu dla lokalnej TV Podlasie, przeprowadzał telefoniczne rozmowy z petentami oraz konsultował dokumentację techniczną jednej z planowanych inwestycji drogowych w mieście. W rozmowie stwierdził, iż praca władzy miasta jest trudna i wymaga dużo nakładu. Jednak nie ukrywał, że może w przyszłości chciałby spełniać się w tej roli.

W tym całym wydarzeniu najważniejszym jest, iż zrobiliśmy kolejny krok przybliżający Kubusia do poprawy zdrowia.

Emilia Korolczuk

za biurekiem w czarnym fotelu siedzi kilkunastoletni chłopiec, czytajacy książkę; z lewej strony stoi monitor komputera, na biurku leżą rozłożone dokumenty, z tyłu stoi brązowa szafa
za biurkiem siedzi kilkunastoletni chłopiec; do gabinetu wszedł mężczyzna w granatowej bluzce, stoi przodem do chłopca; z lewej strony petenta stoją dwa czarne skórzane fotele
gabinet burmistrza; kilkunastoletni chłopiec udziela wywiadu dla lokalnej telewizji; przed nim stoi kobieta trzymająca mikrofon, za nią mężczyzna za kamerą