Apel Burmistrza Miasta Hajnówka

Dodane przez administrator - pon., 15/02/2021 - 13:22

Kategoria

Zwracam się z ogromną prośbą i apelem o wsparcie dla rodziny poszkodowanej w wyniku pożaru, który miał miejsce w piątek 12 lutego 2021 r. w Hajnówce przy ul. Dolnej 28.

Pożar strawił dorobek całego życia Pani Anny i jej syna. Dlatego gorąco apeluję i proszę wszystkich, którzy chcą i mają możliwości udzielenia pomocy poszkodowanym, w formie rzeczowej, bądź finansowej, aby nie pozostawali obojętni na los rodziny dotkniętej nieszczęściem.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Hajnówce ze swej strony udzieli wsparcia finansowego uwarunkowanego przepisami prawa.

Darowizny w formie rzeczowej można udzielać za pośrednictwem Hajnowskiego Stowarzyszenia „Sami Sobie” działającego przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Hajnówce z przy ulicy 11 Listopada 24, (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00). Dodatkowo udostępniony będzie numer konta: 08 2030 0045 1110 0000 0375 6480, za pośrednictwem którego można przekazać poszkodowanej rodzinie pomoc finansową.

Za wszelkie udzielone wsparcie, w imieniu osób poszkodowanych, z góry bardzo serdecznie dziękuję.

Burmistrz Miasta Hajnówka
Jerzy Sirak

Zdjęcie przedstawia wnętrze spalonego domu.
Zdjęcie przedstawia wnętrze spalonego domu. Z sufitu zwisają sople.
Zdjęcie przedstawia wnętrze spalonego domu.
Zdjęcie przedstawia spalony dom. Na zdjęciu widać odpadającą elewację.
Zdjęcie przedstawia spalony dom. Pośrodku zdjęcia widać schody.
Zdjęcie przedstawia spalony dom.
Zdjęcie przedstawia wnętrze spalonego domu.
Zdjęcie przedstawia wnętrze spalonego domu. Z sufitu zwisają sople.
Zdjęcie przedstawia wnętrze spalonego domu.
Zdjęcie przedstawia spalony dom. Na zdjęciu widać odpadającą elewację.
Zdjęcie przedstawia spalony dom. Pośrodku zdjęcia widać schody.
Zdjęcie przedstawia spalony dom.