Drużynowa Liga Amatorów w Tenisie Stołowym sezonu 2020/21

Dodane przez admin - pon., 21/12/2020 - 08:08

Kategoria

 Runda I – Kolejka pierwsza

Liga tenisa stołowego z pewnością się nam wydłuży. Sytuacja wynika z obostrzeń i dekompletowaniem się uczestniczących zespołów. Drużyny, które uprzednio grały w szkołach, domach kultury i świetlicach muszą skorzystać z obiektów neutralnych w innych miejscowościach. Mecze w większości rozgrywane są na obiektach prywatnych.

W lidze uczestniczy 10 teamów ( 8 z woj. podlaskiego, 1 z woj. mazowieckiego i 1 z woj. lubelskiego). Pierwsze zwycięstwa odnieśli faworyci do czołowych miejsc: Team Śledzianów Ciechanowiec, DRS Siemiatycze, Czeremcha i „Lombard” Biała Podlaska. Remis na wyjeździe w Łosicach zanotował „Fitgen” Popławy.

 
MECZE Z PIERWSZEJ KOLEJKI z dnia 15.11 - 14.12.2020r.

 
1.TEAM ŚLEDZIANÓW CIECHANOWIEC - DROHICZYN

  1. „A” JADCZUK Wojciech - „X” KORPYSZ Łukasz 3: 0
  2. „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Y” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 0
  3. „C” WSZOŁ Krzysztof - „ Z” MARCINIUK Mariusz 3: 1
  4. „A” JADCZUK Wojciech - „Z” MARCINIUK Mariusz 2: 3
  5. „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „X” KORPYSZ Łukasz 3: 0
  6. „C” WSZOŁ Krzysztof - „Y” JAGIEŁŁO Przemysław 3: 1
  7. „A” JADCZUK Wojciech - „Y” JAGIEŁŁO Przemysław 3 : 1
  8. „B” KOSTRZYŃSKI Sławomir - „Z” MARCINIUK Mariusz 2: 3
  9. „C” WSZOŁ Krzysztof - „X” KORPYSZ Łukasz 3: 0
  10. WSZOŁ K./ KOSTRZYŃSKI SŁ. – JAGIEŁŁO P./ KORPYSZ Ł. 4: 0

Końcowy wynik: 8: 2 I ( 29: 9) dla Teamu Śledzianów Ciechanowiec

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Wszoł Krzysztof (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 3 pkt. (9: 2)
  • Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (8: 3)
  • Jadczuk Wojciech (Team Śledzianów Ciechanowiec) – 2 pkt. (8: 4)
  • Marciniuk Mariusz (Drohiczyn) – 2 pkt. (7: 7)

Debel: Wszoł Krzysztof/ Kostrzyński Sławomir (Team Śledzianów Ciechanowiec)–1 pkt.(4: 0)

2. DRS SIEMIATYCZE - HAJNÓWKA

  1. „A” ANDRZEJEWSKI Robert - „X” LUDWICZAK Janusz 2: 3
  2. „B” PLICHTA Tomasz - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 3: 0
  3. „C” SAWICKI Daniel - „ Z” CHARYTONOW Karol 2: 3
  4. „A” ANDRZEJEWSKI Robert - „Z” CHARYTONOW Karol 3: 2
  5. „B” PLICHTA Tomasz - „X” LUDWICZAK Janusz 3: 0
  6. „C” SAWICKI Daniel - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 3: 1
  7. „A” ANDRZEJEWSKI Robert - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy 2: 3
  8. „B” PLICHTA Tomasz - „Z” CHARYTONOW Karol 3: 0
  9. „C” SAWICKI Daniel - „X” LUDWICZAK Janusz 3: 0
  10. SAWICKI D./ PLICHTA T. – MIECZYŃSKI J./ LUDWICZAK J. 4: 3

Końcowy wynik – 7: 3 ( 28: 15 ) dla DRS Siemiatycze

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Plichta Tomasz (DRS Siemiatycze) – 3 pkt. (9: 0)
  • Sawicki Daniel (DRS Siemiatycze) – 2 pkt. (8: 4)
  • Andrzejewski Robert (DRS Siemiatycze) – 1 pkt. (7: 8)
  • Charytonow Karol (Hajnówka) – 1 pkt. (5: 8)
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka) – 1 pkt. (4: 8)
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka) – 1 pkt. (3: 8)
  • Debel: Sawicki Daniel/ Plichta Tomasz ( DRS Siemiatycze ) – 1 pkt.(4: 3)

3.ŁOSICE – „FITGEN” POPŁAWY

  1. „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „X” KOSIŃSKI Patryk 3: 1
  2. „B” SIENNICKI Sylwester - „Y” KOSIŃSKI Piotr 3: 1
  3. „C” _________________ „ Z” BOROWSKI Mariusz 0: 3 vo
  4. „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „Z” BOROWSKI Mariusz 3: 0
  5. „B” SIENNICKI Sylwester - „X” KOSIŃSKI Patryk 1: 3
  6. „C” _________________ - „Y” KOSIŃSKI Piotr 0: 3 vo
  7. „A” PIETRUSZEWSKI Jarosław - „Y” KOSIŃSKI Piotr 3: 1
  8. „B” SIENNICKI Sylwester - „Z” BOROWSKI Mariusz 3: 0
  9. „C” _________________ - „X” KOSIŃSKI Patryk 0: 3 vo
  10. PIETRUSZEWSKI J./ SIENNICKI S. – KOSIŃSKI P./ KOSIŃSKI P. 0: 4

Końcowy wynik 5: 5 (remis) (sety 19: 16) „Fitgen” Popławy

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Pietruszewski Jarosław (Łosice) – 3 pkt. (9: 2)
  • Siennicki Sylwester (Łosice) – 2 pkt. (7: 4)
  • Kosiński Patryk („Fitgen” Popławy) – 2 pkt. (7: 4)
  • Kosiński Piotr („Fitgen” Popławy) – 1 pkt. (5: 8)
  • Borowski Mariusz („Fitgen” Popławy) – 1 pkt. (3: 6)
  • Debel: Kosiński Piotr/ Kosiński Patryk (Łosice) –1 pkt. (4: 0)

4.”SEMAFOR” CZEREMCHA - CZEREMCHA

  1. „A” LIPIŃSKI Janusz - „X” GĄSIOROWSKI Andrzej 3: 1
  2. „B” SOCHA Renata „Y” STEPANIUK Adam 3: 2
  3. „C” PACZUSKA Paulina - „ Z” MAKULSKI Andrzej 2: 3
  4. „A” LIPIŃSKI Janusz - „Z” MAKULSKI Andrzej 2: 3
  5. „B” SOCHA Renata - „X” GĄSIOROWSKI Andrzej 3: 1
  6. „C” PACZUSKA Paulina - „Y” STEPANIUK Adam 3: 1
  7. „A” LIPIŃSKI Janusz - „Y” STEPANIUK Adam 0: 3
  8. „B” SOCHA Renata - „Z” MAKULSKI Andrzej 1: 3
  9. „C” PACZUSKA Paulina - „X” GĄSIOROWSKI Andrzej 0: 3
  10. SOCHA R./ LIPIŃSKI J. – MAKULSKI A./ STEPANIUK A. 0: 4

Końcowy wynik: 6: 4 (24: 17) dla Czeremchy

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Makulski Andrzej (Czeremcha) – 3 pkt. (9: 5)
  • Socha Renata („Semafor” Czeremcha) – 2 pkt. (7: 6)
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha) – 1 pkt. (6: 6)
  • Gąsiorowski Andrzej (Czeremcha) – 1 pkt. (5: 6)
  • Lipiński Janusz („Semafor” Czeremcha) – 1 pkt. (5: 7)
  • Paczuska Paulina („Semafor” Czeremcha) – 1 pkt. (5: 7)
  • Debel: Makulski Andrzej/ Stepaniuk Adam –1 pkt. (4: 0)

 
5.”TOP SPIN” SIEMIATYCZE – „LOMBARD” BIAŁA PODLASKA

  1. „A” KRYSIŃSKI Wojciech- „X” BURDZICKI Zbigniew 0: 3
  2. „B” MOCZULSKI Rafał - „Y” KULISZ Krzysztof 3: 0
  3. „C” SIEKIERKO Andrzej - „ Z” SZOT Andrzej 0: 3
  4. „A” KRYSIŃSKI Wojciech - „Z” SZOT Andrzej 1: 3
  5. „B” MOCZULSKI Rafał - „X” BURDZICKI Zbigniew 3: 2
  6. „C” SIEKIERKO Andrzej - „Y” KULISZ Krzysztof 3: 0
  7. „A” KRYSIŃSKI Wojciech - „Y” KULISZ Krzysztof 3: 2
  8. „B” MOCZULSKI Rafał - „Z” SZOT Andrzej 1: 3
  9. „C” SIEKIERKO Andrzej - „X” BURDZICKI Zbigniew 1: 3
  10. MOCZULSKI R./ SIEKIERKO A. – SZOT A./ BURDZICKI Zb. 0: 4

Końcowy wynik – 6: 4 (23: 15) dla „Lombard” Biała Podlaska

PUNKTY INDYWIDUALNE i DEBLOWE

  • Szot Andrzej („Lombard” Biała Podlaska) – 3 pkt. (9: 2)
  • Burdzicki Zbigniew („Lombard” Biała Podlaska) – 2 pkt. (8: 4)
  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2 pkt. (7: 5)
  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 6)
  • Krysiński Wojciech („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt. (4: 8)
  • Debel: Szot Andrzej / Burdzicki Zbigniew –1 pkt. (4: 0)

 
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO 1 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2020/2021

Miej. Nazwa Drużyny Rozegrane mecze Ilość zwycięstw Ilość remisów Punkty duże Punkty małe Sety
1 TEAM ŚLEDZIANÓW-CIECHANOWIEC 1 1 0 3 8:2 29:9
2 DRS SIEMIATYCZE 1 1 0 2 7:3 28:15
3

LOMBARD”

BIAŁA PODLASKA

1 1 0 2 6:4 23:15
4 CZEREMCHA 1 1 0 2 6:4 24:17
5 FITGEN” POPŁAWY 1 0 1 1 5:5 19:16
6 ŁOSICE 1 0 1 1 5:5 16:19
7

SEMAFOR”

CZEREMCHA

1 0 0 0 4:6 17:24
8 TOP SPIN” SIEMIATYCZE 1 0 0 0 4:6 15:23
9 HAJNÓWKA I 1 0 0 0 3:7 15:28
10 DROHICZYN 1 0 0 0 2:8 9:29

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO 1 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2020/2021

Miej Nazwisko i imię Drużyna Rozegrane mecze Punkty Sety
1 Plichta Tomasz DRS Siemiatycze 1 3 9:0
2 Szot Andrzej „Lombard” Biała Podlaska 1 3 9:2
2 Wszoł Krzysztof Team Śledzianów-Ciecha 1 3 9:2
2 Pietruszewski Jarosław Łosice 1 3 9:2
5 Makulski Andrzej Czeremcha 1 3 9:5
6 Sawicki Daniel DRS Siemiatycze 1 2 8:4
6 Jadczuk Wojciech Team Śledzianów-Ciecha 1 2 8:4
6 Burdzicki Zbigniew „Lombard” Biała Podlaska 1 2 8:4
9 Kostrzyński Sławomir Team Śledzianów-Ciecha 1 2 8:3
10 Siennicki Sylwester Łosice 1 2 7:4
10 Kosiński Patryk Łosice 1 2 7:4
12 Marciniuk Mariusz Team Śledzianów-Ciecha 1 2 7:7
13 Socha Renata „Semafor” Czeremcha 1 2 7:6
14 Moczulski Rafał „Top Spin” Siemiatycze 1 2 7:5
15 Stepaniuk Adam Czeremcha 1 1 6:6
16 Andrzejewski Robert DRS Siemiatycze 1 1 7:8
17 Gąsiorowski Andrzej Czeremcha 1 1 5:6
18 Charytonow Karol Hajnówka 1 1 5:8
19 Siekierko Andrzej „Top Spin” Siemiatycze 1 1 4:6
20 Lipiński Janusz „Semafor” Czeremcha 1 1 5:7
20 Paczuska Paulina „Semafor” Czeremcha 1 1 5:7
22 Kosiński Piotr „Fitgen” Popławy 1 1 5:8
23 Borowski Mariusz „Fitgen” Popławy 1 1 3:6
24 Krysiński Wojciech „Top Spin” Siemiatycze 1 1 4:8
24 Mieczyński Jerzy Hajnówka 1 1 4:8
26 Ludwiczak Janusz Hajnówka 1 1 3:8
27 Jagiełło Przemysław Drohiczyn 1 0 2:9
28 Korpysz Łukasz Drohiczyn 1 0 0:9

KLASYFIKACJA DEBLOWA PO 1 KOLEJCE RUNDY I SEZONU 2020/2021

Miej. Nazwisko i imię Druzyna Rozegrane mecze Punkty Sety
1

Szot Andrzej

Burdzicki Zbigniew

„Lombard” Biała Podlaska 1 1 4:0
1

Makulski Andrzej

Stepaniuk Adam

Czeremcha 1 1 4:0
1

Wszoł Krzysztof

Kostrzyński Sławomir

Team Śledzianów-Ciechanowiec 1 1 4:0
1

Kosiński Piotr

Kosiński Patryk

„Fitgen”

Popławy

1 1 4:0
5

Sawicki Daniel

Plichta Tomasz

DRS Siemiatycze 1 1 4:3
6

Mieczyński Jerzy

Ludwiczak Janusz

Hajnówka 1 0 3:4
7

Socha Renata

Lipiński Janusz

„Semafor”

Czeremcha

1 0 0:4
7

Moczulski Rafał

Siekierko Andrzej

„Top Spin”

Siemiatycze

1 0 0:4
8

Jagiełło Przemysław

Korpysz Łuykasz

Drohiczyn 1 0 0:4

Organizator – Janusz Ludwiczak

sala gimnastyczna, na pierwszym planie dwaj mężczyźni grający w tenisa stołowego
sala gimnastyczna, cztery stoły ustawione w rzędzie do gry w tenisa stołowego, przy każdym z nich po dwóch grających mężczyzn
sala gimnastyczna, cztery stoły ustawione w rzędzie do gry w tenisa stołowego, przy każdym z nich po dwóch grających mężczyzn
sala gimnastyczna, na pierwszym planie dwaj mężczyźni grający w tenisa stołowego
sala gimnastyczna, na pierwszym planie dwaj mężczyźni grający w tenisa stołowego
sala gimnastyczna, dwa stoły tenisowe, rzy których ustawieni sa zawodnicy
sala gimnastyczna, na pierwszym planie dwaj mężczyźni grający w tenisa stołowego
sala gimnastyczna, cztery stoły ustawione w rzędzie do gry w tenisa stołowego, przy każdym z nich po dwóch grających mężczyzn
sala gimnastyczna, cztery stoły ustawione w rzędzie do gry w tenisa stołowego, przy każdym z nich po dwóch grających mężczyzn
sala gimnastyczna, na pierwszym planie dwaj mężczyźni grający w tenisa stołowego
sala gimnastyczna, na pierwszym planie dwaj mężczyźni grający w tenisa stołowego
sala gimnastyczna, dwa stoły tenisowe, rzy których ustawieni sa zawodnicy