Burmistrz Hajnówki odebrał symboliczny czek na realizację rządowego programu Polski Ład

Dodane przez e.rynkowska - śr., 17/11/2021 - 11:08

Symboliczne wręczenie czeków odbyło się 15 listopada 2021r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Bielsku Podlaskim. Czeki odebrali samorządowcy z powiatu hajnowskiego i bielskiego. Wręczał je: wicewojewoda podlaski Tomasz Madras oraz posłowie Jacek Bogucki i Jarosław Zieliński.

Gmina Miejska Hajnówka złożyła 3 wnioski, z czego dofinansowanie otrzymał projekt „Modernizacja 2 kotłowni i budowa 1 kotłowni w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Hajnówce” - całkowita wartość 10 005 000,00 zł, kwota dofinansowania 9 004 750,00 zł. Symboliczny czek odebrał Jerzy Sirak – Burmistrz Miasta Hajnówka.

Emilia Rynkowska

fot. Lucyna Smoktunowicz

Zdjęcie pamiątkowe. Grupa osób trzyma symboliczne czeki.
Od lewej: trzech mężczyzn i dwie kobiety pozują do zjęcia. Symboliczne czeki trzmyją burmistrz, wójt i wicestarosta
Zdjęcie pamiątkowe, na którym stoi trzech mężczyzn. Burmistrz trzyma symboliczny czek.