Święto 18 Bielskiego Batalionu Powietrznodesantowego

Dodane przez e.rynkowska - pt., 20/10/2023 - 09:28

14 października br., na placu Nadleśnictwa Hajnówka odbyła się uroczystość 18 Bielskiego Batalionu Powietrznodesantowego. Funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Hajnówce na czele z Zastępcą Dyrektora mjr Mirosławem Bajko oraz Sztandarem jednostki reprezentowali Służbę Więzienną.

W uroczystości udział wzięli przedstawiciele Służby Więziennej, Policji, Nadleśnictwa Hajnówka, Burmistrz Kleszczel Pan Aleksander Sielicki, Zastępca Burmistrza Miasta Hajnówka Pan Ireneusz Kiendyś oraz Zastępca Starosty Powiatu hajnowskiego Pani Joanna Kojło.

Uroczystość rozpoczęła się powitaniem gości i hymnem narodowym. Zostały również nadane awanse na wyższe stopnie służbowe oraz wyróżnienia zasłużonym żołnierzom. Mieliśmy możliwość zobaczyć pojazdy wojskowe oraz poznać rodzaje uzbrojenia wojskowego i wyposażenia. Była to także dobra okazja do wymiany doświadczeń formacji mundurowych.

źródło: Zespół prasowy AŚ Hajnówka

Zaproszeni goście