Rozpoczęły się obchody Święta Niepodległości – występ artystyczny uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 w Urzędzie Miasta Hajnówka

Dodane przez e.rynkowska - pt., 10/11/2023 - 13:32

Rocznicę Święta Niepodległości Polacy obchodzą na wiele sposobów – miejskie obchody pod pomnikami, wydarzenia kulturalne, sportowe, ale też apele w przedszkolach i szkołach.

W piątek, 10 listopada pracownicy urzędu miasta, powiatu i gminy mieli przyjemność obejrzeć montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Hajnówce. Część artystyczną przygotowały dzieci z klasy Ib i IIIa pod kierunkiem wychowawców Ireny Wierzbowicz i Urszuli Augustynowicz. Przepiękne utwory patriotyczne wykonał chór szkolny pod opieką Pauliny Stepaniuk. Na występ zaprosiła dyrektor Alina Pietraszek.

W podziękowaniu za występ artystyczny Ireneusz Kiendyś – Zastępca Burmistrza Miasta Hajnówka wraz z Lucyną Smoktunowicz – Wójt Gminy wręczyli uczniom drobne upominki.

Emilia Rynkowska

Pani dyrektor szkoły przemawia przed występem dzieci
występ dzieci
Występ dzieci. Chłopczyk trzyma flagę.
dzieci robią fale z pasków białego i czerwonego materiału
dzieci trzymają paski białego i czerwonego materiału
budmistrz i wójt wręczają dzieciom upominki
dzieci, opiekunki oraz przedstawiciele miasta pozują do pamiątkowego zdjęcia. Dwoje dzieci trzyma flagi.